Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Aynen oyle. Ben aylarca tek pantolonla idare ettim is yerinde madem kilo vermiyosun o zamanda kiyafet alamazsin ayca diye. Rezil ol boyle diye. Bide surekli musterilerle muhattaptim. Simdi sukur 5 pantolonuma sigiyorum. 3 kilo bile fark ettiriyor.

Sent from my iPhone using Kadınlar Kulübü

Aynen aynen alırken hissedilmiyor da verirken aklımızdan çıkmıyor salak şeyler

Evet yaa . Suan catliyorum bir an once kurtulmak icin kilolardan. Sonra diyorum alirken yedigin o mos gb yemekler noldu tadlarini hatirliyo musun. Hayir. Sadce sende aci izleri kaldi aldigin yaglar. Sonrada yemekten vazgeciyorum yemekleri. Cok uzun zamandir dondurma koymuyorum agzima. Canim cok cekmesine ragmen. Tatlida yok. Ama bgn bi yerde tikandim ve cok fazla yedim oglen. Yemez olaydim. Dahada gitmem restrant mestoran. Yemicem. Bgn daha bi hirslandim.

Bu konuda yalnız değilsin tatlım, haftaa 1 kere dondurma ye bence öyle fazla çikolatalı kremalı olmayanlarından, kendine işkence etme, tamamen dondurmayı kesip onu unutturacaksın metabolizmana, sonra yediğin her dondurma ilk defa yiyormuşsun hazzı verecek , daha fazla yeme riskin olucak.

Restoranta gittiğiniz zaman ızgara söyleyebilirsiniz, salata doyurmaz ama ızgara et ve tavukla hem doyarsınız hem de verdiğiniz paraya yazık olmaz.

Olurda çok kalorili birşey yemek zorunda kalırsan, hepsini bitirmeme kuralını uygula canım, ve daha yavaş yiyip daha çok çiğne

Umarim cikmaz
Seyy hattin aveamiydi
23 kilo verip nasıl geri alırsın çok ayıp sana
Aha eda parnak sallaya sallaya gelmis
Valla 3-4 yıl içinde aldım , nasıl aldım biliyor musun, aldığım kiloyu geri vermek için abuk subuk diyetler yaptım hepsi bi tarafımda kilo olarak patladı :26:
Iste en yanlisi burdaki cogu kisinin hatadi yoyo diyetler
Nasil alinir bende cok iyi bilirim bide ben bunu 2 kere yasadim

Eda aycayada bi parnak salla
Dimi halbuki aynada goruyorsun garip bi psikoloji saldim cayira mevlam gayira hesabi
Amannnn modu iste

Aynen bes dklik zevkler icin aylarca ugrasiyoruz

Bügün ki menüm:

Sabah:
1 yumurta
domates salatalık peynir
vişne suyu
Öğlen:
haşlanmış tavuk
çorba
salata
Ara:
Türk kahvesi
5 badem
Akşam:
Haşlanmış brokoli
Çorba

Valla tırstım şu an

Dur dur tirsma saka yaltim tuttu sadece

Menun guzel suyunu ve sporunuda yazarsan daha cok yol gosteririz
Visne suyu icme derim onlar hep kotu sekeronun yerine kahvaltuda meyve yiyebilirsin ekmek tukwtmiyirsun sanirim yumurtanin yaninda peynir de ye derim

Bügün ki menüm:

Sabah:
1 yumurta
domates salatalık peynir
vişne suyu
Öğlen:
haşlanmış tavuk
çorba
salata
Ara:
Türk kahvesi
5 badem
Akşam:
Haşlanmış brokoli
Çorba

Evet menun 10 numara olmus. Visne suyun haric. Bide haslanmis yumurta ile ilgili dun ogrendigim bi bilgiyi paylasayim cok haslaninca rengi mesela sarinin etrafi yesil gb olunca yag deposu oluyormus. Kaptanim daha iyi bilir benden aydinlatir bizi bu konuda. Karatay kitabindan alinti. Dun tam oralardaydkm. Bakip nedeninide yazarim. O yuzden kayisi kivami tercih edin diyor.

Cok haslamiyorum ama kayisiyida bir turlu tutturamadim

Cok haslamiyorum ama kayisiyida bir turlu tutturamadim

kaynadıktan sonra 3 dk bekletiyorum ben hemen soğuk suya tutuyorum tam kayısı oluyor cnmm cep telinin kronometresi işe yarıyor

Bügün ki menüm:

Sabah:
1 yumurta
domates salatalık peynir
vişne suyu
Öğlen:
haşlanmış tavuk
çorba
salata
Ara:
Türk kahvesi
5 badem
Akşam:
Haşlanmış brokoli
Çorba

vişne suyu cısssss kahvaltına zeytin eklemelisin ve domates salatalık ve yumurtanı sağlıklı yağlarkla tüketmelisin spor ve su miktarını göremedimmm:26:

bu iyiydiiii dedektif gibisin şirinemmm

haklısın eğer tatlı yenecekse sade ve az miktarda tüketilmeli diğer tatlılara nazaran en masumu bu

canım hepimiz sosyal insanlarız elbette restauranta gideceksin fakat seçimler önemli içecek olarak ayran seçebilirsin ızgara çeşitlerinin yanındaki garnitürleri söylersin eklemezler ekledilerse de yemezsin cnmmm çorbaları tüketebilirsin özellikle çorbalar salata ile birlikte süper menü olur

3 kilo deyip geçme ayçacım ilk başlarda sırt çantasına verdiğim kilo kadar dolu su şişesi koyuyordum koşu bandında yürüken öyle bir eziyetki kilolar çoğaldıkça ne kadar çok gereksiz yük taşıdığımı anladım istersen deneyebilirsin spor yaparken sırt çantana koy verilen her gr önemli

evet almak yok kilo verince evde geniş bedenleri tutmakta yok kuzummm

23 kilo verip nasıl geri alırsın çok ayıp sana

meşhur parmağı özlemiştikkk

şirinemden kork canımmmm

Selam kizlar ben geldim 3 takimin drli kaptanı

3, takımın şirin kaptanı diyelim bence vayyyyy soy ağacını çıkaracakmışsın nerdeyse

ben de uzun süre kıyafet almamıştım.Şimdi bile 38 beden pantolonlar duruyor giyilmeden.Bir zaman içine sığıyomuşum.Geçen sene bllmem kaç large tişört almıştım.Üst bedenim aşırı tombul değildi ama göbeği saklamak için.Sanırım şimdi biraz küçüldü,ben de çuval gibi giymek yerine dökümlü gömlekler aldım kendime.Şimdilik 40 beden iki pantolon ve dışarda giyilebilecek iki eşofmanla idare ediyorum.

Sabah :2 yumurta,domates,salatalık,zeytin,peynir,çay,fıstık ve kuu kayısı
Akşam:Köfteli patlıcan,yoğurt,biraz kabak çekirdeği,
Yemekten sonra çay içtim.Yatana dek 2,5 lt su olur.
Spor olarak öğlen 40 dakika yürüyüş.

süpersinnn canımmmm kkabak çekirdeğiyle omega 3 te n almışsınn yeşilçay da eklersen harika olur bitanemm bence kıyafet alma 38 bedene indiğin zaman da evde büyük beden bulundurma ki kilo alırsam kıyafetim nasılsa var düşüncesi olmasın

vayy dicek bişi bulamadım. Çok başarılı olmuşş

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrr

Kaç zamandır uğrayamadım ama aklım buradaydı
Şu son 3 günde ömrümden ömür gitti diyebilirim :26:

Şimdi gelelim 3 gündür uğramayışımın sebebine :26:

Pazar günü sabah erkenden annemlerle pikniğe gittik ve gerçekten çok eğlenceli geçti
Hatta şansa tam piknik yapacağımız alana geldiğimizde yürüyerek yol kenarından gelen bir turiste deng geldik. Amcama türkçe yarım yamalak merhaba dedikten sonra ben Deutsch ( alman ) ım demiş tabi amcamda hemen babamı gösterip oda Deutsch demiş
Baya uzaktan bana işaret ettiler gel bak turistle konuş diye tabi ben baştan ingiliz falan sandığım için biraz sinir oldum şimdi pratiğim yok rezil edecekler beni elin ingilizine diye ama alman olduğunu öğrenince sevindirik oldum
Uzun uzun sohbet ettik hatta onuda kahvaltıya davet ettik ( mangalı daha sonra yapıcaktık zaten )
Adamcağız annemin yaptığı böreklere bayıldı iki tabak yedi artık nasıl acıktıysa

Şimdi gelelim inanılmaz hikayesine :26: biz ilk duyduğumuzda kulaklarımıza inanamadık
Adam cidden tam 8 hafta evvel Almanya Ulmden ( baya bir yukarılarda ) yürüyerek yola çıkmış ve hiç bir şekilde araç kullanmadan yürüyerek İstanbula gelmiş
Yol boyuncada hiç otelde kalmamış sırtında çadırı kablumbağ misali tam 3 000 km yol yürümüş ve o süre içinde de 18 kilo vermiş
Hani bir an almanyaya yürüyerek döneceğim dese peşine takılasım geldi
Hepimiz şaştık kaldık ama adam resmen zevk için bu şekilde bir tatil planlamış Sanırım haftasonu uçakla dönecekmiş ( BU seneki yürüyüş rotam bu kadar ama sene direk istanbula uçakla gelip bu seferde tüm türkiyeyi yürüyerek gezmeyi hedefliyorum dedi )
Müthiş sohbeti olan biriydi hatta uzun uzun Türk adetlerinden konuştuk ( hazır almanca konuşanı bulunca benimde çenem düştü )
Yanlız sinir oldum sonradan kendime akıl edipte adama facebook kullanıyormusun diyip arkadaş olarak eklemediğime daha doğrusu aklıma geldide eşim uyuz olur diye demedim ama sonradan eşim kendi dedi kız ne diye face kullanıyormu diye sormadın en azından hem bizim çektiği resimleri alırdık hemde seneye geldiğinde istanbulu gezdirirdik ona diye şaşırdım kaldım açıkcası
Adamcağız nasıl Turiste acıdıysa aşkım sorsana daha börek istermi, aşkım sorsana daha kola içermi yok işte çay istermi diyip durdu

Okadar çok sohbet ettik ki Turist sonunda itiraf etmeliyim bana Türkiye böyle anlatılmamıştı ama gerçekten hayran kaldım dedi
Neticede çok güzel bir gün geçirdik ailecek ( tabi Turist bir iki saat sonra benim daha Taksime kadar yürümem lazım Salı gününe kadar dedi ki biz o ara Çatalcadaydık ve taksime 65 km yol var )
Sadece benim büyük cadı 5 karış surat oturdu oda sonradan söyledi başının ağrıdığını :26:

İşte o günden sonra bizim için resmen 2 günlük kabus başladı
İki gün boyunca hiç aralıksız baş ağrısı ve mide bulantısı çeken büyük cadıyı dün öğlende özel hastaneye götürdüm ve gittiğmizde tansiyonu 14/10 du doktor bile şok oldu sonuçta çocuk için tehlikeli bir durummuş o tansiyon
Ne olur ne olmaz bir Çocuk Kardiyoloğu görsün dedi ( kalp ve tansiyon kontrol edilmesi gerekiyor dedi ) birde 10 gün evvel okulda bir sınıf arkadaşı Beyzanurun kafasına resmen uçan tekme atmıştı baştan bize söylememişti ama o tekmeyi yediği günden beri sık sık baş ağrısı çekiyordu zaten ama bu sefer çok daha beter oldu onuda doktor duyunca mutlaka ihmal etmeyin beyinde ufakta olsa bir kanama varsa içten sonradanda olsa belirti verebilir demezmi
Hadiiii o saatten sonra ağlaya ağlaya çocuk Kardiyoloğu arayışına girdik ve 6 hastane gezdik
Ya o hastanede o branç doktoru yoktu ( yaşı 18den ufak olduğu içinde normal doktor bakmıyor ) yada o anda hastanede olmuyordu doktor
Resmen yorgunluktan geberdim ve ömrümden ömür gitti
Sonuçta çok minicik bir kanama bile varsa beyinde ameliyat söz konusu olacaktı

Dün gece 11e kadar hastanedeydik ve çekilen röntgen temiz çıkmasına rağmen emar istediler ( röntgende ezilme varmı diye baktılar )
Bugünde yine bir çocuk kardiyoloğuna gittik ( Allah ondan razı olsun çok güzel ilgilendi ve kızımı çok güzem muayene etti ) Şükür ne tansiyon nede kalple ilgili değilmiş ama işte o kanama riskini oda söyleyince nöroloji doktoru görsün dedi ve başka bir hastanede çalışan nörolog eşine yönlendirdi bizi bu hastanede yaptırırsanız tahlillerinizi çok pahalıya patlar dedi ve hemen eşinin arayıp durumu izah edip karısının çalıştığı hastanenin adını verip bizi oraya gönderdi )
Eşide dünya tatlısı bir bayandı ve hemen emar istedi emin olmak için başına tekme yediğini duyunca kulaklarına inanamadı nasıl olur peki okul nasıl birşey yapmadı diye Hemen bir not düştü emar için sadece 50 lira alınacak diye yoksa kim bilir kaç yüz lira diyeceklerdi
Çok şükür oda temiz çıktı da korktuğumuz aklımıza gelmedi

Maalesef aldığı darbenin neticesinde beyin travması geçirmiş meğer ve bu baş ağrılarının sebebide oymuş :26:
Hemen 3 tane ilaç verdi ve 1 hafta 10 gün kullansın dedi artık nasıl bir ilaçsa daha içtikten iki saat sonra ağrıları baya bir hafifledi şükürler olsun
Kadıncağız birde tembihledi bir sıkıntı olursa mutlaka gel diye

Ailecek çok rahatladık tabi ama o sonuçu duyana kadar öldüm öldüm dirildim
Ne kadar sinirlensemde RAbbim evlatlarımla sınamasın beni hatta hiç birimizi Aminnnnnnnnnnnn
İnanın kendime bile kızdım çocuklara çok sinirlenip söyleniyorsun sonra bak RAbbim sana sıkıntı verincede yalvarıyorsun ne olur Allahım evladıma birşey olmasın diye :26:

Şükür atlattık ve inşallah bir daha bu tip bir korku yaşamayız....Aminnnnnnnnn

Canım çok çok geçmiş olsun. Çok şükür birşsey çıkmamış. Evlat canının parcası işte.

Turıst adamada helal olsun. Vay be ne gezmiş. Çok güzel ama çokta zor. Nasılda gıpta ettim adama

Buarada gunaydin fistiklar :) hepimize bol enerjin tartidada bol eksili gunler diliyorum.

Ben neyi sevsem yağ deposu zaten, kayısı halinde yiyemem ki ben ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…