Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

gurbet her zaman zordur cnm ya ben sımdıden kayırıyorum dugundn sonra ramazan bayramı var ılk defa aılemden uzak bı bayram gecırıcem , ona keza bızım aılede doğum gunlerı onemlıdır doğum gunumdede onlarsız olucam daha sımdıden gozlerım doluyor:KK5: ayy hadı Allah tamamını erdırsın ınsallah kızın gıbı benimsemene cok sevındım canm ya dıger turlu her ıkı taraf ıcınde cok zor olur ya ne kayınvalıde kızı gelın gıbı gormelı nede gelın kayınvalıdeyı kaynana olarak gormelı ana kız gıbı olmalı ama bunu cogumuz başaramıyoruz ıste

kızlar nasıl oldu canm daha ıyıler mı

Evet tatlım. Daha iyiler. Ama ben haşat oldum. :KK14::KK14::KK14: Bu arada Özlem -yani gelinim- le birlikte 3 kızım oldu. Annesiylede iyi arkadaş olduk. Birbirimizin dilinden anlıyoruz. İnşallah hep böyle devam eder.

Yarar canım merak etme..

Hayırlı olsun canım..

Ben de suyu alkali içmeye özen gösteriyorum ve özellikle akşam yemeklerden uzak durabilme fikri oldukça güzel..

Tamamdır canım :KK55:

Teşekkür ederim hayatım. Hayırlı olur inşallah. Feci yoğun bi iş temposu beni bekliyor. Dükkan açılır açılmaz sabah 7 akşam artık Allah ne verdiyse 10-11-12... Senin anlayacağın çok çalışmak lazım çoooookkk.

Alkali su tüketme işinden zevk almaya başladım. Sudan mı yoksa alkali besinlerden mi anlamadım acıkmıyorum yaaa. Bu gün tek kaçamağım dondurma oldu. O da dükkana söylemesi ayıp MC Donalds taki soft dondurma makinelerinden aldık. Bi bakayım dedim tadı nasıl... Haliyle bi külahcık yemiş bulundum. Ama Allah'ı var dondurma çok güzeldi :KK9::KK9::KK9: Ama peşinden hemen alkali suyumu içtim. Her neyse... bu alkali beslenme hadisesi mucize gibi bişey sanki. bi yandan kitabını okuyorum, bi yandan uyguluyorum. Bu sabah dayanamadım yine tartıldım. Gördüğüm rakama inanamadım. İndim bi daha, bi daha tartıldım. Yani üçlemiş oldum. Tartıda 63.60 ı gördüm. Benden mutlusu yok. Su atmaya devam ediyorum. Ten kokum bile değişmeye başladı. Sigara içmeye başlamıştım yine.... İlacı bırakmıştım. Normalde günde 1.5 paket anca keser beni. Şimdi sigara krizlerimde eskisi kadar sık değil. Yani sigara içme sayım azaldı. Hatta sigara asitli diye peşinden hemen alkali su içiyorum. Keten tohumunu, ruşeyni ihmal etmiyorum. Şu anda yanımda bi sürahi dolusu greyfurt, limon, havuç dilimleri ve bir çubuk tarçın koyduğum suyum yanımda. Sabah 7.30 da kahvaltı yapmıştım. Öğle yemeğini-aynı zamanda akşamda olmuş oluyo biraz önce yedim. 1,5 saat geçsede doya doya su içsem diye bekliyorum. Havuçlarımda limonlu suyla yanımda duruyo. Dün akşam çerez yer gibi 2 havucu öyle kıtlaya kıtlaya yedim. Kokteyl olunca daha mı bi asortik oluyo anlamadım. Kebap yesem o kadar hoşuma gitmezdi :KK53::KK53::KK53: Bakalım perşembe tartıda kaç çıkıcam. Aynaya baktığımda fark farkedilmeyecek gibi değil. Bu sabah eşimin tepkisi aynen şuydu: Manyakmısın nesin laaaaa.... Nereye gitti o göbek, ne biçim bünye var sende anlamadım.. Ne yapaysında boyle iki günde bu hale geldın....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Bunu duymak hepsinden güzeldi.

Kizlar ya ben bi izne ayrilsam olurmu bi uyusukluk var anlatamam size icimden bile gelmiyo foruma girmek depresyona mi girdim ne :KK14:

Teşekkür ederim hayatım. Hayırlı olur inşallah. Feci yoğun bi iş temposu beni bekliyor. Dükkan açılır açılmaz sabah 7 akşam artık Allah ne verdiyse 10-11-12... Senin anlayacağın çok çalışmak lazım çoooookkk.

Alkali su tüketme işinden zevk almaya başladım. Sudan mı yoksa alkali besinlerden mi anlamadım acıkmıyorum yaaa. Bu gün tek kaçamağım dondurma oldu. O da dükkana söylemesi ayıp MC Donalds taki soft dondurma makinelerinden aldık. Bi bakayım dedim tadı nasıl... Haliyle bi külahcık yemiş bulundum. Ama Allah'ı var dondurma çok güzeldi :KK9::KK9::KK9: Ama peşinden hemen alkali suyumu içtim. Her neyse... bu alkali beslenme hadisesi mucize gibi bişey sanki. bi yandan kitabını okuyorum, bi yandan uyguluyorum. Bu sabah dayanamadım yine tartıldım. Gördüğüm rakama inanamadım. İndim bi daha, bi daha tartıldım. Yani üçlemiş oldum. Tartıda 63.60 ı gördüm. Benden mutlusu yok. Su atmaya devam ediyorum. Ten kokum bile değişmeye başladı. Sigara içmeye başlamıştım yine.... İlacı bırakmıştım. Normalde günde 1.5 paket anca keser beni. Şimdi sigara krizlerimde eskisi kadar sık değil. Yani sigara içme sayım azaldı. Hatta sigara asitli diye peşinden hemen alkali su içiyorum. Keten tohumunu, ruşeyni ihmal etmiyorum. Şu anda yanımda bi sürahi dolusu greyfurt, limon, havuç dilimleri ve bir çubuk tarçın koyduğum suyum yanımda. Sabah 7.30 da kahvaltı yapmıştım. Öğle yemeğini-aynı zamanda akşamda olmuş oluyo biraz önce yedim. 1,5 saat geçsede doya doya su içsem diye bekliyorum. Havuçlarımda limonlu suyla yanımda duruyo. Dün akşam çerez yer gibi 2 havucu öyle kıtlaya kıtlaya yedim. Kokteyl olunca daha mı bi asortik oluyo anlamadım. Kebap yesem o kadar hoşuma gitmezdi :KK53::KK53::KK53: Bakalım perşembe tartıda kaç çıkıcam. Aynaya baktığımda fark farkedilmeyecek gibi değil. Bu sabah eşimin tepkisi aynen şuydu: Manyakmısın nesin laaaaa.... Nereye gitti o göbek, ne biçim bünye var sende anlamadım.. Ne yapaysında boyle iki günde bu hale geldın....:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:
Bunu duymak hepsinden güzeldi.
Ahahahaha :KK60: Ne yapaysında boyle iki günde bu hale geldın. :KK60: çok güzeldii :KK60: şu kitaptan ben de alyım yahu :KK60:
Kizlar ya ben bi izne ayrilsam olurmu bi uyusukluk var anlatamam size icimden bile gelmiyo foruma girmek depresyona mi girdim ne :KK14:

Canım omega3 kullan ve takımda kilo vermeye devam et..

sabah kalkar kalmaz 1 bardak soğuk su ve 1 bardak sıcak su
KAHVALTI :
domates
salatalık
7 tane zeytın
süzme peynır
tam tahıllı buğday ekmek
tavada yumurta
maydanoz
rezene cayı
SPOR
40 dk Plates
ARA:
3 kayısı
1 armut
1 bardak sut
AKŞAM :
kabak ve kırmızı bıber buglaması
1 kase yarım yağlı yoğurt
maydanoz
taze sarımsak(dayanamadım )
SPOR:
30 dk merkezı sınerjık
Su:2-3 lt

Ahahahaha :KK60: Ne yapaysında boyle iki günde bu hale geldın. :KK60: çok güzeldii :KK60: şu kitaptan ben de alyım yahu :KK60:

Canım omega3 kullan ve takımda kilo vermeye devam et..

Tamam ben çözdüm olayı... bundan sonra arada şive filan sokuşturayım, azıcık yüzümüz gülsün :KK1::KK1::KK1: Bu arada kitabı al valla. 41 yaşında olduğuma hiç bu kadar dert etmediydim. Ah bileydim ben bünyemizin iç yapısını daha çocukken başlardım böyle beslenmeye. şu anda 30 değil 20 gösteriyo olurdum... of offfffffff....:KK37::KK37:

Yarın limon sarmısak kürüme başlıyorum. Çok şükür 25 günü doldurdu. Sabahları aç karna 1 çay bardağı 10 günlük kür uygulayacağım. Dedikleri kadar etkilidir inşallah. Bişey değil, ben kürü hazırlarken accık şirazem bozuldu galiba, 6 litre kadarcık filan hazırladım. Kaynanam, gelinim ve kendim için. Mübareği bu gün şişeliyeyim dedim, baktım 2 porsiyon fazla çıktı. birini komşu kızına götürdüm. Yazık çok tatlı bişey hem kilo sorunu var, hem de ciddi bel fıtığı... belki bi yararını görür. kalanınıda benim herife içiricem. belki accık zihni açılır :KK52::KK52::KK52:. Gerçi bunların çok akıllısı da delisinden beter oluyo ya... neyse :KK15::KK15::KK15:

Şu saatte ancak fırsat buldum, hemen ödevimi aksatmayayım, yazayım diye girdim topikeee... şimdiye kadar dükkan dekorasyonu çizimleri yapıyorum. eşimle şunu da satalım, bunu da satalım... e onu nereye koyucaz, vitrin nasıl olsun.... filan derken bu saati ettik. hatta eşimin daha devam edesi vardı da, ben dur netten bir iki model bakayım, ufkumuz gelişsin diye kaçtım, oturdum pc nin başına. ilk önce buraya girdim. hemen ne yapaysın orda dedi doğal olarak....:KK1::KK1::KK1: günlük raporumu veriyorum, accık sabret dedim ve başladım yazmaya. ay gene uzatıyorum dimi... hemen;

Bu gün neler yemişim

Sabah aç karna sirkeli su, peşinden 2 bardak alkali su
Kahvaltı: 2 dilim ekmek, 3 kaşık tahin pekmez ( ne dayandın tahin pekmeze demeyin. acayip severim, epeydir kalorisi yüksek diye yemiyodum. şimdi sabah kahvaltılarını iple çeker oldum, hem alkali :KK34: hem de bayılıyorum ben onaaaa), keçi peyniri yarım kibrit kutusu

Ara: Dükkanda yeni satmaya başladığımız soft dondurmadan 1 külah yemiş bulundum.

Akşam: Saat 4.30 civarı yarım kereviz salatası ( 1 kase yoğurt-tam yağlı-, 1 tatlı kaşığı zerdeçal, yarım diş sarmısak, pul biberi, taze öğütülmüş keten tohumu, 1 yemek kaşığı zeytinyağı ve kaya tuzuyla hazırlıyorum) üst üste kereviz salatası yememin sebebi de bir an evvel kerevizleri bitirmek. yarın bitiyo Allah'ın izniyle. Evde benden başka yiyen olmadığı için çöpe gidecek. O yüzden 3 gündür kereviz salatası yemiş oldum..

Hem sabah, hem de akşam yemeden 20 dk kadar önce yarım yemek kaşığı ruşeyn yiyip üstüne 1-2 bardak su içtim.

Toplam kalori: 802 kcal - enteresan ama acıkmıyorum. Ki ben bizim dükkana gittiğimde sıcacık çıkan poğaçalara, açmalara hele de ev usulü pazılı gül böreğine hiç mi hiç dayanamazdım. gram canım istemedi. hatta akşam yemeğini midem kazındı diye yiyorum iki gündür...

İçtiğim su: sanırım 4 litre vardır.
Spor : Gün içinde işler için çok koşturdum. o sayılırsa en az yarım saat tempolu yürüyüş kadar kalori harcamışımdır. Aslında ustalarla görüşürken epey ter attım. demek ki kalori harcamışım :KK1::KK1::KK1::KK1:

kitap: Alkali diyeti- Ayşegül Çoruhlu'ya devam. Bu kitabı üst üste bi kaç kez okumayı planlıyorum.

Bu arada benim ufaklıkta da hafif bi peklik durumu söz konusuydu. Aslında neredeyse doğdu doğalı böyle bi sıkıntısı var. Bi ara makatında çatlak olmuştu. Epey uğraştık tedavisi için. Her neyse, ben onun sütlerine keten tohumu öğütüp koymaya başladım. Ya da saf zeytinyağı ekliyorum. Bi de suyunu alkali veriyorum. Yanlız o kadar bilmiş ki, içine bişey koyuyomuyum diye beni kolluyo sürekli.... :KK9::KK9::KK9:, kül yutmaz yani hanımefendi. Ama ben ona pabuç bırakırmıyım, edip eyleyip kandırıp, başka yöne baktırıyorum. O sırada hemen ilaçlıyorum suyunu... Ay böyle yazınca kendimi iffetli kızın gazozuna ilaç karıştıran Nuri Alço gibi hissettim.:KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9::KK9:

Son düzenleme:
Günaydın tünaydin :-D
Hepsi
Müge ye bi dalmism eşliğinde örgü tabi :-D
Ev hanımlignda zirvede yim :-D

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kahvaltıdan once 1 kupa sutlu sekersız nescafe

KAHVALTI:
1 tane kırmızı elma
2 bebek domates
1 bebek salatalık
5 tane yesıl zeytın
1 dılım tam tahıllı ekmek

kahvaltıdan sonra rezene cayı

Herkese Selaaammmm,,, :)

Kaç gündür hastayım o yüzden diyet miyet kalmadı, burayada yazamadım. Halada geçmedi. Bir geçsede rahat rahat sporumu yapsam. Heryerim ağrıyor, hatta kemiklerim ağrıyor. Boğazımda bir gıcık gitmiyor, sürekli öksürük falan. Neyse enerjinizi düşürmeyeyim ben :)

Kaç gündür hastayım o yüzden diyet miyet kalmadı, burayada yazamadım. Halada geçmedi. Bir geçsede rahat rahat sporumu yapsam. Heryerim ağrıyor, hatta kemiklerim ağrıyor. Boğazımda bir gıcık gitmiyor, sürekli öksürük falan. Neyse enerjinizi düşürmeyeyim ben :)

Geçmiş olsun canım :KK16:

kızlar merhaba

yeniden takıma girsem mi diye düşünmekteyim benim diyet yandı bitti kül oldu 3 haftada ...
bugün yeniden başladım , beni önceden tanıyan arkadaşlar da var
ne dersiniz ?

10155370_242356029289966_5204097300928673011_n.jpg

Teşekkürler. Sanki ben seni ilk girdiğim zamanlar raslamıştım. gerçi halüsünasyon görmüşte olabilirim :KK9: bu aralar sağım solum belli olmuyo...

olabilir bende sanki öyle bir şey hatırlıyorum :KK1: tam ben izne ayrıldım sen girdin sanırım

cok gecmıs olsun tatlım ınsallah bır an once ıyılesırsın

kahvaltıdan once 1 kupa sutlu sekersız nescafe

KAHVALTI:
1 tane kırmızı elma
2 bebek domates
1 bebek salatalık
5 tane yesıl zeytın
1 dılım tam tahıllı ekmek

kahvaltıdan sonra rezene cayı

SPOR:
40 dk Plates

ARA:
aktıvıa cıleklı yoğurt
2 kuru kayısı

AKŞAM:
tavuk sote(kırmızı bıber, domates, sarımsak,kabaktan oluşan)
zerdeçallı ve karışık baharatlı yoğurt
1 dılım tambugdaylı ekmek

Su: 2-3 ltre

X