Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Kızlar yarın girememe ihtimalime karşı listede olup olmadığımı bilmiyorum ama şimdiden bildirimimi yapayım garanti olsun
başlangıç: 61,5 kg (deneme süresi dahil )
bitiş: 57,4 kg
fark: 4,1 kg
Spor: 610 dkk
toplam mesaj sayısı: 47
önümüzdeki hafta için hedef: 56
Asıl hedef:54

Ben kaçtım kendinize iyi bakın :KK70: hedefime ulaşırsam öncesi sonrası yaparız artık :KK70:

Herkese iyi akşamlar;:KK3:

Menüm;

Elma sirkeli su

40 dakikalık yürüyüş

Kahvaltı; 1 dilim tahıllı ekmek, birkaç parça ezine peyniri, bir tatlı kaşığı salça, nane, kekik, pul biber, çörekotu, zeytinyağı, tek şekerli çay

Ara; 1 bardak tarçınlı süt ve birkaç badem

Öğlen; 2 ızgara köfte, yoğurt, 1 dilim tahıllı ekmek

Ara; 1 bardak tarçınlı süt, 1 ceviz, birkaç lablebi, bir kuru incir

Akşam; ton balıklı salata

1,5 saatlik yürüyüş

Ve muhtemelen ilerleyen saatlerde bitki çayı

Menüm;

Elma sirkeli su

40 dakikalık yürüyüş

Kahvaltı; 1 dilim tahıllı ekmek, birkaç parça ezine peyniri, bir tatlı kaşığı salça, nane, kekik, pul biber, çörekotu, zeytinyağı, tek şekerli çay

1,5 saatlik yürüyüş

çok iyi valla süpersinn:KK9::KK9:

Ekmegi azalt bence bu kadar emek veriyorsun degsin :)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Azalttım:)) bugünkü menüyü gör gülersn..bende uç noktalarda oluyorum ya hep ya hiç:)

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Bugünkü menüm
Sabah : 1kupa sütsüz nescafe
1kesme şeker
Öğle: 1haşlanmış yumurra
5kaşık yumurtalı yağsız tuzsuz ıspanak

Akşam: 100gr tavuk haşlanmış
Bol marul roka
Spor yok
Su 3lt
Kitap grinn elli tonu

Bugün isveç diyeti sayfasına gittim ordaki arkadaşlar daha fazla paylaşım yapıolar bizim topik çok sessiz yahu

Menüm;

Elma sirkeli su

40 dakikalık yürüyüş

1,5 saatlik yürüyüş

İyi bi menü :)) spor olunca yemede yannda yat

Günlük menüm:
sabah: kahve
öğle:1 greyfurt ( hehe bu sefer tedarikli gittim :) )
akşam: 1 tabak taze yaprak bezelye yemeği
Spor: 2 saat yürüyüş

Oh ohhhh isveç mi yapıon ypksam bende bugün başladımda :KK70:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Anamlardan döndüm ama bugün yorgunluktanda öldüm :KK1:
3 saat tam pazarda dolaştık :KK1: hatta öncesinde anneciğim bana bir cift yeni spor ayakkabısı aldı :KK76:
Ayağımdakiler çok kaba duruyormuş üstelik iki senedir giyiyormuşum :KK1: onları yıkada son baharda mahalle içinde giyersin, yenileride temiz temiz bir yere giderken giy dedi :KK1:
Hakikaten insan kaç yaşına gelirse gelsin annesi birşey alınca küçük çocuk gibi seviniyor :KK34:
Ben yavrularıma anamda yavrularına almaya çalışıyor paso :KK1:

Bir güzel sebzelerimi ve meyvelerimi aldım :KK34: mis gibi naneler, dereotları ve maydanozlarda var tabiki :KK1:
Uzun zamandır pazı yapmamıştım hemen pazı aldım tazecik görünce :KK34: kıymalı sarması çok güzel oluyor hem protein hem sebze bir arada olur :KK34: tabi pirinçsiz :KK34: ve bol soğanlı üzerinede sarımsaklı yoğurt ohhh misss :KK56:

Bugün büyük kızla giyim kuşam tartışması yaşadık yine :KK1: dedim akşam üzere anannene gelirken yeni kotunla mor gömleğini giyipte gelme bak neler oluyor :KK1: artık ultimatom çektim ki anlasın diye :KK1:
Sözümü dinlemiş Allahtan :KK1: anam bir de güzel yakışmış cadıya ( üzerinde güzel bir siyah hırkası vardı onu giymiş :KK1: )
Herkes ay çok güzel çok güzel dedikçe o beş karış suratı gitti Allahtan ( gülmesede yüzünün düzelmesi yetti bana :KK1: )
Bol bol yağcılık yaptım ay güzel kızım falan diye hani belki bilinç altına yerleşirde onunda zamanla hoşuna gider diye :KK1: hatta baktım küpeleri kararmış ( kulağında ikişer delik var ) dedim yarın ana kız baş başa dışarı çıkalım hangi küpeleri istiyorsan alalım hatta istersen 3.cü delikleri de deldir :KK1: daha geçenlerde deldirsemmi diyordu ama sonra vazgeçti :KK34:
Baktım çaktırmıyor ama hoşuna gitti küpe alma fikri :KK34: sanırım biraz uğraştıracak beni ama bir kaç ay sonrada olsa benim istediğim kıvama gelecek :KK1: :KK1: :KK1:

Bu arada benim ufak cadıda bugün ben hafif makyaj yaptım diye tutturdu bende ruj süreceğim diye :KK60: hadi parlatıcı sürdüm bu seferde sırf parlatıcısı gitmesin diye dudakları büzüp konuşmadan dolandı unutana kadar :KK60: babamla annem koptular haline hatta babam şakasına kız senin bacaklarını kırarım daha bu yaşta ne ruju diyince aaaa dedeeee karışma bakayım hem daha bana topuklu ayakkabı alacağız düğün için tabi birde elbise demezmi :KK60: :KK60: :KK60: Annemin karına ağrılar girdi gülmekten :KK1: tam bir koca karı diyor :KK34:
Valla daha şimdiden böyle ileride gerçekten asıl bu cadıdan yanacağız :KK1:

burda sana da yer var dediler geldim :-)

Aramıza hoşgeldin :KK3:
İnşallah birlikte çok güzel kilolar veririz :KK34:

bu yeni gelenler cumadan mi basliorr yazmayaa :-)

SDlm kardeş takımcım :KK3::KK3: nasılsınız kızlar bi slm vermek istedim:KK16::KK16:
Bugün isveç diyeti sayfasına gittim ordaki arkadaşlar daha fazla paylaşım yapıolar bizim topik çok sessiz yahu

isveç diyetine karşıyım canımcımmmEn Büyük KK topiğin hareketli olması tamamen bizlere bağlı ne kadar çok sohbet paylaşım olursa hareketlenir topiğiniz

Menüm;

Elma sirkeli su

40 dakikalık yürüyüş

1,5 saatlik yürüyüş

bayıldım çok güzel bir menüüü:KK9::KK9: balıktan sonra bir minik helva yiyebilirsin canım:KK16:

Ay dün gece nasıl yorulduysam yine bu sabah uyanamadım gitti :KK53:
Kahvaltımı hazırlamadan sizlere bir bakayım dedim :KK34: Öğlende annemlerle pazara çıkacağım dönüştede annemlerin evinde balık faslı yapacağız :KK1: Aslında benim evde olsun diyordum ama sağ olsun benim ikiz yeğenler her geldiklerinde bir vukuat yaptıkları için kızkardeşim boşver annemde toplanırız yine nasılsa onda dağıtacak yada kıracak birşeyler yok dedi :KK1:
Benim için sorun yokta kadıncağız rahat olamıyor bana geldiğinde eee şimdi birde çocukların odasını toparlayınca badana boya için benimde işime gelmedi değil :KK1: artık o odada bitince davet ederim hem bitmiş halini görürler her yerin hemde benim işlerim bitmiş olur o zamana kadar :KK34:
bak burdada buldum seni adaşımm :KK1::KK1: çok yoruldun bitanemm ama ev bitince tüm yorgunluğuna değecek:KK16:

Anamlardan döndüm ama bugün yorgunluktanda öldüm :KK1:
3 saat tam pazarda dolaştık :KK1: hatta öncesinde anneciğim bana bir cift yeni spor ayakkabısı aldı :KK76:
Ayağımdakiler çok kaba duruyormuş üstelik iki senedir giyiyormuşum :KK1: onları yıkada son baharda mahalle içinde giyersin, yenileride temiz temiz bir yere giderken giy dedi :KK1:
Hakikaten insan kaç yaşına gelirse gelsin annesi birşey alınca küçük çocuk gibi seviniyor :KK34:
Ben yavrularıma anamda yavrularına almaya çalışıyor paso :KK1:

Bir güzel sebzelerimi ve meyvelerimi aldım :KK34: mis gibi naneler, dereotları ve maydanozlarda var tabiki :KK1:
Uzun zamandır pazı yapmamıştım hemen pazı aldım tazecik görünce :KK34: kıymalı sarması çok güzel oluyor hem protein hem sebze bir arada olur :KK34: tabi pirinçsiz :KK34: ve bol soğanlı üzerinede sarımsaklı yoğurt ohhh misss :KK56:

Bugün büyük kızla giyim kuşam tartışması yaşadık yine :KK1: dedim akşam üzere anannene gelirken yeni kotunla mor gömleğini giyipte gelme bak neler oluyor :KK1: artık ultimatom çektim ki anlasın diye :KK1:
Sözümü dinlemiş Allahtan :KK1: anam bir de güzel yakışmış cadıya ( üzerinde güzel bir siyah hırkası vardı onu giymiş :KK1: )
Herkes ay çok güzel çok güzel dedikçe o beş karış suratı gitti Allahtan ( gülmesede yüzünün düzelmesi yetti bana :KK1: )
Bol bol yağcılık yaptım ay güzel kızım falan diye hani belki bilinç altına yerleşirde onunda zamanla hoşuna gider diye :KK1: hatta baktım küpeleri kararmış ( kulağında ikişer delik var ) dedim yarın ana kız baş başa dışarı çıkalım hangi küpeleri istiyorsan alalım hatta istersen 3.cü delikleri de deldir :KK1: daha geçenlerde deldirsemmi diyordu ama sonra vazgeçti :KK34:
Baktım çaktırmıyor ama hoşuna gitti küpe alma fikri :KK34: sanırım biraz uğraştıracak beni ama bir kaç ay sonrada olsa benim istediğim kıvama gelecek :KK1: :KK1: :KK1:

Bu arada benim ufak cadıda bugün ben hafif makyaj yaptım diye tutturdu bende ruj süreceğim diye :KK60: hadi parlatıcı sürdüm bu seferde sırf parlatıcısı gitmesin diye dudakları büzüp konuşmadan dolandı unutana kadar :KK60: babamla annem koptular haline hatta babam şakasına kız senin bacaklarını kırarım daha bu yaşta ne ruju diyince aaaa dedeeee karışma bakayım hem daha bana topuklu ayakkabı alacağız düğün için tabi birde elbise demezmi :KK60: :KK60: :KK60: Annemin karına ağrılar girdi gülmekten :KK1: tam bir koca karı diyor :KK34:
Valla daha şimdiden böyle ileride gerçekten asıl bu cadıdan yanacağız :KK1:

Aramıza hoşgeldin :KK3:
İnşallah birlikte çok güzel kilolar veririz :KK34:

3 saat iyi gezmişsin adaşım maşallahhh senin minik kokoş olacak gibi duruyor:KK12::KK12::KK12:

burda sana da yer var dediler geldim :-)

hoşgeldin canım sefalar getirdinnn
Oh ohhhh isveç mi yapıon ypksam bende bugün başladımda :KK70:

isveçe hayırrr diyorumEn Büyük KK:KK20: karatayı tavsiye ediyorum bitanemmmm:KK16::KK16:

SDlm kardeş takımcım :KK3::KK3: nasılsınız kızlar bi slm vermek istedim:KK16::KK16:

isveç diyetine karşıyım canımcımmmEn Büyük KK topiğin hareketli olması tamamen bizlere bağlı ne kadar çok sohbet paylaşım olursa hareketlenir topiğiniz

bayıldım çok güzel bir menüüü:KK9::KK9: balıktan sonra bir minik helva yiyebilirsin canım:KK16:

bak burdada buldum seni adaşımm :KK1::KK1: çok yoruldun bitanemm ama ev bitince tüm yorgunluğuna değecek:KK16:

Orası öylede pek kimse yok az kişiyiz sanki

Allah kısmet eder ben bi de forum u kullanmayi öğrenirsem çok şeyler başarcam da :KK70: cahillik başa bela..

Ben kilo mu bildirm de daha fazla saçmalamadan :-D

Başlangıç 92
İlk hafta 89
Bu hafta 88

1 kilo yu regl dönemine rağmen verdim moralimi bozmuyorm
Çok şükür net problemimi çözdüm daha rahat bildirim yapicim
Bu mesaji ikinci kez yazıyorum diğer mesajımı göremedim yine yazdim

İnternet özürlüüm azıcık idare edin B-) :KK9:

X