Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Bayanlar sesime kulak verin lütfen ben de gruba girmek istiyorum neler yapiyosunuz kurallar var mi lütfen lütfen lütfen

Ben de merakla bekliyorum...
Ayy heyecandan tartılamıyorum

uuuuuuuuuu çok iyi darısı başımızaaao vakit:13:

Bakalım nasıl olacak ekmek hakkımı kahvaltıda yiyorum herşeyden yiyorum ama akşam öğünüm. 17 den sonra birşey yemiyorum
Ve de tavsiye ediyorum 3 4 günden sonra alışıyor insan ve o tartıdaki muhteşem azalis :-D

Bayanlar sesime kulak verin lütfen ben de gruba girmek istiyorum neler yapiyosunuz kurallar var mi lütfen lütfen lütfen

Ben de gruba girmeye çalışan biri olarak acizane bilgi vereyim
İki hafta deneme süresi var canım başlangıç kilonu yazıyorsun her hafta perşembe sabahı kilo bildirimi yapıyorsun ilerlemeye göre iki hafta sonunda grupta oluyosun :-D

Spora başlamak için mazeretin var ise.
Birdaha düşün

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrrrrr

Dün gece büyük kızın laptobda işi olduğu için uğrayamadım bir türlü
Hatun ders arasında girip facede meğer oyun oynuyormuş çok geç fark ettim ama neyse

Bugün öğleden sonra amcaoğlunun ay başındaki nikahı için küçük kızıma kıyafet almaya gideceğim Aslında yanlız gidecektim çocuklarla ama yine dayanamadım annemle kızkardeşimide çağırdım fikir verirler bari
Hazır çıkmışken çocukların odası için boyada alacağım bulabilirsem yatak odasınada uygun bir avize
Baştan kızkardeşim yok işim var falan dedi ama huyunu biliyorum az ısrar edince annem gelirse bende gelirim diyiverdi

Artık yeminle bıktım şu badana faslından tamam sonuç çok güzel oluyor ama işte her bir odaya 10 gün süre harçıyoruz resmen adamcağız işten yorgun argın gelip badana yapmak zorunda kalıyor gündüz bende o dağınıklıkla oturmak zorunda kalıyorum :26:
Aslında yarın içinde pazar dönüşü annemlerle kızkardeşimi yemeğe almak istiyordum ama sağ olsun yeğenler her gelişlerinde vukuat yaptıkları için kızkardeşim boşver zaten evde dağınıklığın var birde benimkiler geldimi boyaları falan bırakmazlar daha beter olur annemde yiyelim yemeği diyordu
Bakalım artık yarın karar vereceğiz geleneksel Balık günümüzü bizdemi yoksa annemlerdemi yapacağız

Canım Ellerine ve emeğine sağlık
Müthiş bir paylaşım olmuş
Bakalım bende cumadan sonra deneyeyim belkide bu şekilde kilo verebilirim ( yarın balık günümüz iki günde de psikolojik ancak hazırlarım kendimi )

Canım buldum senin sabunla ilgili paylaşımlarını gerçekten bayıldım hepsi birbirinden güzel
İlk fırsatta egzama sabununu deneyeceğim inşallah

Üreten hatunlara hayranımdır zaten
Bende birşeyler yapmayı planıyorum zaten çok güzel örnek oldun bana sağ ol
Sabunu becerebilirmiyim bilmiyorum ama bende mum manyaklığı vardır olmadı o konuda denemelerimi yaparım

Kizlar ya canim cok sikkin surekli yemege saldiriyorum ve foruma ugramak bile gelmiyo icimden spor filan hak getire eger bu hafta tartilinca kilo almissam izinli yazalim beni oldurmu cidden pek iyi ve mutlu digilim

Canım ne olur pes etme Çok güzel kilolar verebiliyorsun kendini az sıktığında ve eminim yine çok güzel kilolar vereceksin

Buraya ilk geldiğin anki kilo başlangıç sayılacak canım ,birde hedef kilolarınızıda yazın, kilo bildirimi yazarken.

........ ve aleyküm selam
Birlikte yapalım canım, destek oluruz birbirimize ve en güzeli gün içinde diyet modunda olmamamız ve yediklerimizin kalorisinin önemli olmaması..

Tabii sporda yapıcaz en azından günde bi saat yapalım tamammı varmısın tatlım ve bize katılmak isteyenler buyursun

Son düzenleme:
Sabah-akşam fark etmez Koşun ve Sağlıklı kalın

1) Koşmak, bağışıklığı güçlendirme konusunda oldukça önemli etkiler sunan bir unsurdur.

2) Düzenli olarak yapılan koşular, zekanın çok daha hızlı ve aktif çalışmasına yardımcı olur.

3) Vücudunuzda ki kalorileri çok daha hızlı bir şekilde yakmanıza yardımcı olur.

4) Kemik yapınızı ve sağlığınızı daha güçlü bir hale kavuşturur.

5) Kalbinizin sağlığını ciddi anlamda korur.

6) Stresten uzak kalmanızı sağlar.

7) Ayaklarınızın ve tüm vücudunuzun hareketli olmasını sağlar.

8) Koşu yapan insanlar, normale göre daha rahat uyurlar.

9) Kanda ki şeker oranının düşmesine yardımcı olur.

10) Ürik asit seviyesinin düşmesine yardımcı olur.

Tam şu an tartildim da geldim 89.2 :'( hedefim 60. Bikini giymeye yüzüm yok. Her neyse. Bu bi başlangıç. Zayiflicammmmm zayifflicammmm.... Ben hep ara ogün yaparak denedim diyetleri ama olmuyor. aklım hep bi sonraki ogunde kalıyor. Tüm gün bir yemek telaşıyla geçiyor çok da iyi veremiyorum kiloları. Eskiden (m.o) bu altı ogün hikayeleri yokken gayet de iyi kilo verirdim. Suçum her başarıya ulastigimda diyeti bırakmak oldu. Bu sefer 3 ogün olarak başlıyorum. Haydi bismillah.

<tatlım. ne kadar güzel bilgiler bunlar. adanadan döner dönmez sanırım bunu uygulamaya başlayacağım. zaten benim diyet bu sefer işe yaramadı. şişkinlikten ölüyorum. hele de adanaya geldim geleli, patlıyorum resmen.... karnım iki katı oldu...

kızlar selam bugün alkoli diyet yöntemine metak sardım onun ayrıntılarını okudum yapsammı diye düşünüyorum ne dersiniz

simdi aldım ayşegül çoruhlunun kitabını hemen okuyup bitirecemm

hadi bakalım canım hoşgeldinnn inş istegimiz kiloya ulaşırızzz

Sabah sporuma 1 saat yuruyus ve 30 dkk masatenisi de ekledim keh keh :)
Sabah : aci bir filtre kahve
Ogle: yine kitap yedim :)
Aksam: 1 tabak fasulye yemegi ( eve girer girmez yapip yiyecegim)

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

bende aldım kitabıını ama zor biraz sankii:26::26:i

zor yanı akşam 4 den sonra yemek yememek ben 7 de evde oluyorum yemek saatim 7 yani iş yerinde ne yicem ma diğer yanı iyi
sabredilebilir
diyorumki acaba yapsam akşam sedece salata yada çorba yesem nasıl olurki ,benim 9 mayısa kadar 59 görmem lazım
nasıl olacak bilmem
şimdi işten çıkınca karbonat alayım diyorum bakalım yavaş yavaş başlasam

dünkü menüm

sabah:kepekli galeta çay

öğle.1 kase yayla çorbası,bulgur pilavı

akşam:yarım kase mercimek çorbası,karışık kızartma soslu

ara:6-7 tane küçük erik

spor:60 dak yürüyüş

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…