Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

çok faydalı bir yazı canım teşekkürler

aynen canım
yazmaya utanıyor insan
arkadaşlarında hevesi kaçar benim menüyü görseler

:)) evet 2 haftadır coştum

Herkese iyi akşamlar,

Menüm

Bir bardak elma sirkeli su

1 saatlik yürüyüş

Sabah; 2 dilim tahıllı ekmek, bir parça peynir, bir bardak şekersiz çay,
tavada yumurta, birkaç tatlı kaşığı sarelle...

Ara; birkaç badem

Öğlen, biberli omlet ,yarım dilim tahıllı ekmek, 1 bardak ayran...

Ara; tadelle, 2 parça kek, şekersiz çay, pirinç patlağı, yeşil çay...

Akşam;kinoalı salata

Muhtemelen yarım saatlik yürüyüş

Vuhuuuuu grinin elli tonu mu ben 3unu de okudum christiana tapmamak elde digil yaaa

hayırlı haftalar hanımlar nasılsınız hafta sonum iyiy mi desem kötü mü desem bilemedim bol sporlu fakat bol kaçamaklı idi

Arada kacamak olur bosveer hem arada yapmak da lazim yoksa bunue alisir takma kafani

Kizlar ya canim cok sikkin surekli yemege saldiriyorum ve foruma ugramak bile gelmiyo icimden spor filan hak getire eger bu hafta tartilinca kilo almissam izinli yazalim beni oldurmu cidden pek iyi ve mutlu digilim

Selam kızlar !!!
Hafta sonu şehir dışındaaydım pek paylaşımda bulunamadım. Açık büfe bir otelde kongrem vardı size anlatmıyorum neler neler yedim naptın sen dersiniz. Sağlık olsun kaldığı yerden devam yılmak yok.

Yorgunlukla daha yeni uyanmış bulunmaktayım o yüzden sadece akşam yemeği (18 saat aralıksız uyumuşum ayıptır söylemesi bir nevi kış uykusu olmuş )
Akşam yemeği: hardal soslu marul salatası

Akrep ablamızın paylaştığı akşam yemeği metni çok çok doğru herşeyine katılıyorum. Zaten yazan herşeyin tıbbi açıklaması var. Daha fazlasını merak edenler sirkandiyen ritm i araştırsın gün içerisinde bu ritme göre beslenmek çok faydalı. Ne kadar da bilsek bunları aile yaşamı nedeniyle uygulayamıyoruz ne yazık ki...

Kizlar ya canim cok sikkin surekli yemege saldiriyorum ve foruma ugramak bile gelmiyo icimden spor filan hak getire eger bu hafta tartilinca kilo almissam izinli yazalim beni oldurmu cidden pek iyi ve mutlu digilim

merhaba canım moralini bozma bi kaç yüz gr alsan bişey olmaz hepimizin hayatında inişler çıkışlar oluyo hele ben moralım bozuk olunca saldıt-rıyorum yemege canım ne isterse yiyorum geçmesini bekliyorum sonra sonra telafi ediyorummm bence prpoblem neyse onu bulmaya çalış

iyi akşamlar hanımlar
BUGÜNKÜ mönüm
SABAH:1 YUNURTA
Bİraz peynir 5 zeytin
ögle:bol cacık
ara.bitter
akşam
salata yogurt
biraz makarna
:118::118::118::125::125::125:

Sürekli diyetteyim yememeliyim diye düşünmekten oluyo.. Canım
Akşam saati o yemek istediklerini biriktirip kahvaltı da ye.. Sadece saati ertele ..
Bu en güzel yöntem..

Vuhuuuuu grinin elli tonu mu ben 3unu de okudum christiana tapmamak elde digil yaaa

Arada kacamak olur bosveer hem arada yapmak da lazim yoksa bunue alisir takma kafani

Baya açık seçik ama ilerdim bayada bakalım diğerlerine:))

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

canım başka sitelerde geziniyorum baalım diyet başarı öyküsü okuyorum belki faydası olur azimlenirim

Bende baya sardım oraları.hatta eşim benden gizli girmiş bakmış nasıl site diye.. Bana kızıyo yeter elinden düşürmüyosn benle ilgilen diye:))

Bıgünkü menü
Sabah: çeyrek ekmek
Domates salatalık
1 haşlanmış yumurta

Ara: marul yeşillik
Öğle: pırasa yemeğimi bitirdim
Çeyrek köy ekmeği
Ara:yok
Akşam: yarım kase yoğurt
3köfte fırında Patates patlıcanlı
Ara: yeşil çay bi kupa
Su:3lt
Spor:yok
Kitap girinn elli tonu

spor yapsan tam olacak

Evvvvet gune 25 dakika saatte 13 km hizla kosarak ve 1 saat saatte 7km hizla yuruyerek basladim !!! Eski kotlarima da girmeye basladim bu arada :) bu hafta lustedeyiz insallah. Ancak listeye girerken 2 hafta onceki mi ypksa bu 1 hafta onceki kilomuz mu baslangic sayilacak ?

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…