Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

cnm gel bizim gelinimiz ol :)

Kızlar buraya bi bakın çok motive ediyor

eskikilomadonuyorum nokta wordpress nokta com
Linki sildiği için böyle yazdım

Son düzenleme:
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr

Sabah yine karga kahvaltısını etmeden bu seferde büyük kızı sağlık ocağına götürdüm ve şükür onda sadece kuru öksürük varmış
Aslında hazır eczaneye gitmişken gebelik testide alacaktım ama unutummmmmmm
Neyse artık spor salonuna yüzmeye gittiğimde alırım olmadı
Sanmıyorum birşey olsun ama işte dün halaları karnın şiş kız öyle anlamayanlarda var diyince içime kurdu düşürdüler ya dün ille bakacağım

Bu arada olasılık çok çok düşükte olsa demin büyük kızım sen testi salona giderken almayı unutmada gelince yaparsın dedi sonrada tembihliyor sen yinede kendini fazla yırtmada varsa birşey olmasın diye
Dedim hani asla istemiyordun evi terk ederdin yahu olan olduysa aldıracak değilsin ya günah mecbur kabul edeceğim dedi
Sanmıyorum ama olurda bir tane daha kardeş geliyorsa söz ondan sonra kör düğüm attıracağım dedim nasıl gülüyor heee hesapta kardeşimden sonra iptal ettirecektin orayı diyor
Spiral olduğu için öyle bir durum olmadığını düşünüyorum ama en azından ablamızın biraz daha ılımlı konuşmuş olması bile hoşuma gitti
Bakalım artık akşam göreceğim anyayı konyayı

Kızlar buraya bi bakın çok motive ediyor

eskikilomadonuyorum nokta wordpress nokta com
Linki sildiği için böyle yazdım

Hemen açtım ve inceliyorum İnşallah bizde faydasını görürüz

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum yarın görüşmek üzere
bugün hava çok soğuk ya bende ince giyinmişim donuyorum sıkı giyinin benden tavsiye

canım harikasın muhteşemsin bayıldım
azmin zaferi ya maşallah sana darısı başıma inşallah hepimizin başına
sağol canım darısı senin başına ve bütün isteyenlerin başına

Harikasın Baybbbbbbbb :))
sağol bebeğim

27-08-2013 tarihinde koyduğum foto

01-10-2013 tarihine koyduğum foto

kızlar buda bugün çekindiğim foto nasıl bulacaksınız bakalımm :26:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr

Gündüz akraba ziyareti yaptım oradan havuza attım kendimi ve tempolu bir şekilde 45 dakika yüzdükten sonra yorgun ama yinede enerjik bir şekilde evime geldim
Akraba ziyaretinde hamur işlerinin çoğuna ağzımı bile sürmedim şükür
Kız bu sefer ye birşey olmaz desede benim çakma elti amca gelini yani uymadım ona

Eve geldikten sonrada sağlıklı bir şekilde yemeğimizide yedik ve tükkanı kapattık
Hatta aklımdayken bugün yediklerimide yazayım

Sabah;
1 kaşarlı tost ( yağsız )
1 şekersiz çay

ara;
1 elma

Öğlen;
Yeşil mercümekli peynirli marul salatası ( eşimin yengesi kanal 7deki dr kunakdan almış tarifi ve tadıda gayet güzeldi )
2 parmak büyüklüğünde patatesli börek
3 adet sarma
3 şekersiz çay

ara; şekersiz nescafe

Akşam;
6 tane ızgara köfte
Bol karışık salata
2 bardak ayran

Bİrazdanda yeşil çayımı yapar içerim inşallah

Bu arada dün eşimin halaları acaba hamilelik varmı diye aklıma düşümüşlerdi ya testimi yaptım ve negativ
Spiral var, bu kiloyla hamilelik düşünmemem lazım aslında ama yinede içim bir tuhaf oldu negativi görünce nasıl bir manyaklıksa benimkisi hamile kalmış olmayı içten içe istiyordum demekki
Eşimde yarı şaka yarı ciddi hazır büyük kızda ılımlı olur gibi olunca aradan 3.cüyüde çıkartalım ondan sonra toptan verirsin kiloları demezmi valla niyeti bozduracaklar bana

27-08-2013 tarihinde koyduğum foto

01-10-2013 tarihine koyduğum foto

kızlar buda bugün çekindiğim foto nasıl bulacaksınız bakalımm :26:

Canım müthişsinnnnnnnnnnnnnnn
Darısı benimde başıma çok uzun bir yol olsada

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 bardak yeşil çay

Öğle
3 kaşık kısır
2 dilim börek
2 dilim kek

Ara
1 bardak beşli çay

Akşam
1 dilim ekmek
2 kaşık et kavurma

Arkadaşa davete gittim Maalesef öğle yemekte yemeyince bu karbonhidratlarla doyurdum karnımı

sağol canım benim istersen ve istersek olur bence :) hyatımda hep zayıf günlerime dönmeyi istemiştim şimdi zayıf günlerime döndüm hatta eskisinden bile yazıfım resmen lise çağımı tekrar yaşıyorum inanılır gibi değil

İNşallah canım valla bana sanki zayıflamak hayal gibi gelmeye başladı baksana araya bir tane daha mı sıkıştırsam diye düşünmeye bile başladım
Yinede eninde sonunda zayıflayacağımı düşünüyorum öyle yada böyle
O evlendiğim kiloya düşmesemde olur be güzelim sonuçta 52kg çok zayıftım diye bizde yeni evliyken tek tartışma konusu oluyordu şimdi 80i görsem razı geleceğim

cecoşummmmm neee 3.yü mü doguracan??????????
maaşallah sana :)))
ay bn daha 1 tane doguramadım..baktım burdasın arkandan geldim..
nasılsın neler yapıorsun?90lara neden gelmıorsun özledimmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…