Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Eşimin kardeşinin düğünü :)))

Kızım mm kesin olursun sen 55 :))) yeni halini merak ediyorum bi foto koysana :))

tamam ama yarın güzelce giyinip ayna karşısında çekinip koyarım şuan pijamalarımdan anlaşılmaz :)) benim alt taraf yarım dünya olduğu için ve boyum kısa olduğu için pek belli olmuyor:26: ama 42 beden pantolonda belimden düşmeye başladı kemerin deliğinde yer kalmadı delik açtım:KK9::KK9:

günaydın kızlarr :21::21:
zayıf ve fit bir hafta dilerimmm. ben sabah yine tartıldım dayanamayıppp sonuçlar çok süper cumaya kadar 63 görürüm b:KK4:lkiii :KK53:

günaydın canım ne güzel bir haber daha şevkle diyet yaparsın sen artık

günaydın canım :) aynen diyet yaptıkça yapasım geliyor çok mutluyum ilk hedefime az kaldı 60 olucam haf:KK76:talar sonra inş. :KK76: sonra 2. hedefte sıra 55kilo sonra allah ne verdiyse :KK23: sende durumlar nasıl ??

Günaydın kızlar herkese iyi haftalar diliyorum.
Hafta sonu evde olduğum için giremiyorum siteye
Malum hafta sonu menülerim kötüydü tek tesllim çok yorulmuş ve çok iş yapmış olmam eminim kalori olarak dönmedi bana
İnşallah bu hafta herkes kg vermiş olur

Selamün aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Herkese bol enerjili ve güzel bir hafta diliyorum :KK34:
İnşallah bu hafta çok daha güzel sonuçlar olur bildirimlerde :KK34:

Dün can sıkıntısından koltukta sızıp kalmışım :KK1: tabi benim menü bildirimide kalmış oldu o sebeple :KK34:
Hemen onuda aklımdayken paylaşayımda eksi almim :KK1:

Dünki menüm ;

Uyanır uyanmaz 1 bardak az elma sirkeli sıcak su

Kahvaltıda;
3 dilim ekmek
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
domates, salatalık
1 büyük fincan yeşil çay

ara;
1 çay bardağı leblebi, 1 nescafe

Öğlen;
1/3 Köfte ekmek
1 büyük bardak ayran
2 patates

ara;
1 paket çıbık kraker ( o an birşey bulamadım evde )

akşam;
2 parça Dana eti
2 Yk mantar
1 YK patates

Dana etini yağsız tavada az mühürleyip sonda diğer malzemelerle fırına verdik :KK34: gayet güzel oldu ama işte beklerken çok acıkınca çıbık krakeri götürdüm :KK1:

günaydın canım :) aynen diyet yaptıkça yapasım geliyor çok mutluyum ilk hedefime az kaldı 60 olucam haf:KK76:talar sonra inş. :KK76: sonra 2. hedefte sıra 55kilo sonra allah ne verdiyse :KK23: sende durumlar nasıl ??

ben bugün tartılmadım bakalım yarın tartılacağım durum nasıl
bugün diyet iyi gidiyor gibi sporda iyi

kızlar acınası durumdayım günlerdir pc başından kalmadım shameless 2 bölümünü bitirdim ve sanırım yalnızlıktan ölüp gidecem :KK14: kahretsin çok yalnızım yine sinirlerim acayip bozuldu haretsin şu erkek bozuntularını :KK14::KK14: bıktımmm!!!!!!:KK4::KK4: resmen dünyaya yalnızlık ve acı cekeyim diye yollandım bütün yaşıtlarımın sevgilisi var ben nerde hata yapıyorum :KK14: ben bana değer veren gözlerimin içine bakmaya kıyamayan birini istiyorum çok şey mi istiyorum hala anlamıyorum ya kahretsin :KK14:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Akşam yemeğinden sonra eşimin halasına çaya gittik ve daha yeni geldik :KK34:
Gün içinde baya bir dolaştık annemle ve temiz hava hepimize iyi geldi :KK34: tabi biraz soğuk yedik o ayrı :KK1:
Büyük kızda şifayı kaptı ama ne dediysem yarın sabah doktora gitmeye ikna edemedim neymiş okuldan bir günde olsa geri kalamazmış hem zaten iki güne kadar geçermiş :KK53: babası kılıklı ateşlenmeden doktora gitmez.

Biraz sonra ütü yapmaya başlarım ( bayadır yapılmayı bekliyorlar :KK1: ) tabi ara ara sizlere bakarım yine :KK1:

kızlar acınası durumdayım günlerdir pc başından kalmadım shameless 2 bölümünü bitirdim ve sanırım yalnızlıktan ölüp gidecem :KK14: kahretsin çok yalnızım yine sinirlerim acayip bozuldu haretsin şu erkek bozuntularını :KK14::KK14: bıktımmm!!!!!!:KK4::KK4: resmen dünyaya yalnızlık ve acı cekeyim diye yollandım bütün yaşıtlarımın sevgilisi var ben nerde hata yapıyorum :KK14: ben bana değer veren gözlerimin içine bakmaya kıyamayan birini istiyorum çok şey mi istiyorum hala anlamıyorum ya kahretsin :KK14:

Canım niye öyle diyorsun herkesin kısmeti farklı zamanlarda olur :KK34: sen sabret belki çok daha güzel bir kısmet çıkacak karşına ve iyiki sabretmişim diyeceksin :KK34:
Seni sinir edicek, ağlatacak veya üzecek biri olacağına hiç olmasın daha iyi :KK34:
Rabbim inşallah gönlüne göre, bakışından ne demek istediğini anlayan, seninle gülüp seninle ağlayabilen diğer yarını yani Ruh eşini sana en kısa zamanda karşına çıkartır .....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

Kız sen niye böyle yapion :))))) erkek hersey mi yaaaa.... doğru zamanda doğru insan çıksın karşına..Bunun için dua et....

Selamün Aleyküm kızlarrrrrr :KK3:

Akşam yemeğinden sonra eşimin halasına çaya gittik ve daha yeni geldik :KK34:
Gün içinde baya bir dolaştık annemle ve temiz hava hepimize iyi geldi :KK34: tabi biraz soğuk yedik o ayrı :KK1:
Büyük kızda şifayı kaptı ama ne dediysem yarın sabah doktora gitmeye ikna edemedim neymiş okuldan bir günde olsa geri kalamazmış hem zaten iki güne kadar geçermiş :KK53: babası kılıklı ateşlenmeden doktora gitmez.

Biraz sonra ütü yapmaya başlarım ( bayadır yapılmayı bekliyorlar :KK1: ) tabi ara ara sizlere bakarım yine :KK1:

Canım niye öyle diyorsun herkesin kısmeti farklı zamanlarda olur :KK34: sen sabret belki çok daha güzel bir kısmet çıkacak karşına ve iyiki sabretmişim diyeceksin :KK34:
Seni sinir edicek, ağlatacak veya üzecek biri olacağına hiç olmasın daha iyi :KK34:
Rabbim inşallah gönlüne göre, bakışından ne demek istediğini anlayan, seninle gülüp seninle ağlayabilen diğer yarını yani Ruh eşini sana en kısa zamanda karşına çıkartır .....Aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn
canım sabrede ede bir kaldım valla arada böyle sabır taşım çatlıyor :KK53: kısmet bunlar bekliyoruz bakalım inş. dualarım kabul olursa en hayırlısı çıkar karşıma :)

Kız sen niye böyle yapion :))))) erkek hersey mi yaaaa.... doğru zamanda doğru insan çıksın karşına..Bunun için dua et....
zaten hep en hayırlısını istiyorum babyyy :26::KK53: bir gün çıkacak ve ben inanamayacağım :KK23: erkekler herşey değilde canım sıkılıyor benimde öyle :KK31:

Günaydın kızlar
Dün pazartesi yoğun olduğundan giremedim

dünkü menüm

sabah: 1 bucuk dilim kek
çay

ara:nescafe

öğle: 1 kase çorba
tavuklu patates yemeği 1 kepçe
5 kaşık pilav
yoğurt

ara: 1 mandalina

akşam: 1 kepçe bamya
1 kepçe yoğurtlu madımak
2 kaşık bulgur pilavı
anacım aşure yapmış 1 kaşıkta ondan aldım

su:2lt
spor: 300 bel çalıştım

günaydın şekerlerim:KK3:
güzel bir gün diliyorum:KK16:

zaman zaman bu tür yalnızlıklara boşluklara düştüğümüz oluyor,bu anlardan en kısa sürede çıkabilmek önemli olan:KK34:
çok sürmücektir tatlım:21:
rabbim her şeyin hayırlısını versin:KK54:

Buranın enerjisi düşmüş ya en iyisi ben kendi kendime motive olayım. ....:KK43:((
canımcım istekler doğrultusunda herkesi serbest bıraktım cezaları bir süre kaldırdım.bakalım böyle nasıl olcak,yaşıyıp görüyoruz:KK1:

günaydın şekerlerim:KK3:
güzel bir gün diliyorum:KK16:

zaman zaman bu tür yalnızlıklara boşluklara düştüğümüz oluyor,bu anlardan en kısa sürede çıkabilmek önemli olan:KK34:
çok sürmücektir tatlım:21:
rabbim her şeyin hayırlısını versin:KK54:

canımcım istekler doğrultusunda herkesi serbest bıraktım cezaları bir süre kaldırdım.bakalım böyle nasıl olcak,yaşıyıp görüyoruz:KK1:

Kaptanim iyi yapmışsın da kimselerde ugramiyor ki....beni listeye alma sen bu haftalik. ..

dünkü menüm
sabah:kepek ekmekli tost bitki çayı
öğle:1 kase çorba,pilav nohut yemeği
akşam:1 kase çorba,1 tabak sarma,1 dilim ekmek
spor:60 dak. yürüyüş

X