Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

cecoşummmmm neee 3.yü mü doguracan??????????
maaşallah sana :)))
ay bn daha 1 tane doguramadım..baktım burdasın arkandan geldim..
nasılsın neler yapıorsun?90lara neden gelmıorsun özledimmmmmmm

:KK1: :KK1: :KK1: hee yaa deli cesareti deniyor benimkisine herhalde :KK1:
Valla ne yapayım be güzelim yuvarlanıp gidiyoruz deyim yerindeyse :KK1:
Evdeki cadılardan fırsat buldukca yüzmeye gidiyorum haftada iki kere :KK34: fitnesse ara verdim çok belimi zorluyor diye.
Valla hep aklımdasın güzelim ve her duamdasın :KK34: 90lara uzun zamandır girmiyorum ama bazı arkadaşları başta sen olmak üzere özledim :KK34:

Sen neler yapıyorsun nasıl gidiyor beslenme :KK34:

Tabi cnm önce sevgili :) seni kardeşime düşündüm incecik kızsın maşallah :) son resimlerini de çok beğendim bende 63.9 gördüm bu sabah aynı gidiyoruz
kaç yaşında :p sağol canım o senin incecikliğin valla boy kısa olunca anca bu kadar oluyor :) hadi ilk kim 60i görecek bakalım :KK9:

İNşallah canım valla bana sanki zayıflamak hayal gibi gelmeye başladı :KK1: baksana araya bir tane daha mı sıkıştırsam diye düşünmeye bile başladım :KK1:
Yinede eninde sonunda zayıflayacağımı düşünüyorum öyle yada böyle :KK34:
O evlendiğim kiloya düşmesemde olur be güzelim sonuçta 52kg çok zayıftım diye bizde yeni evliyken tek tartışma konusu oluyordu :KK1: şimdi 80i görsem razı geleceğim :KK34:

canım banada hayal gibi geliyordu ne oldu hayallerim resmen gerçek oldu çok bunu yazmak bile ne kadar güzel inlatamam iradeli ve azimli olursan yaparsın canım :) araya 1 tane daha sıkışırsa kilolar daha fazla artar allah vereceği kadar vermiş bundan sonra zayıflama ve fit olma zamanııı :KK9::KK1:

kaç yaşında :p sağol canım o senin incecikliğin valla boy kısa olunca anca bu kadar oluyor :) hadi ilk kim 60i görecek bakalım :KK9:

canım banada hayal gibi geliyordu ne oldu hayallerim resmen gerçek oldu çok bunu yazmak bile ne kadar güzel inlatamam iradeli ve azimli olursan yaparsın canım :) araya 1 tane daha sıkışırsa kilolar daha fazla artar allah vereceği kadar vermiş bundan sonra zayıflama ve fit olma zamanııı :KK9::KK1:

Ya aslında doğru söylüyorsun ama işte bazen nasılsa gitmiyor doğur bir tane daha diyor şeytan :KK60: İnanılmaz bebek manyağı biri olarak hiç dert etmiyorum bir tane daha gelirde rahatım kaçar diye :KK1: Bugün hatta eşime de dedim hamileliği seviyorum elimde olsa hep hamile gezerdim diye :KK60:
Kim birlir belki biraz daha gitse kilolar o zaman belki aman kilo almim diye istemem :KK1:

Ya aslında doğru söylüyorsun ama işte bazen nasılsa gitmiyor doğur bir tane daha diyor şeytan :KK60: İnanılmaz bebek manyağı biri olarak hiç dert etmiyorum bir tane daha gelirde rahatım kaçar diye :KK1: Bugün hatta eşime de dedim hamileliği seviyorum elimde olsa hep hamile gezerdim diye :KK60:
Kim birlir belki biraz daha gitse kilolar o zaman belki aman kilo almim diye istemem :KK1:
bende bebekleri çok severimde oturup canım bebk istedi diye yapmıyorum :KK1:
Kilolar gitsin o düşüncelerde gider cnm dua ediyorum herkes için :)

Günaydın kızlar
Muhabbetler edilmiş çok ortak olamıyorum ama takipteyim kızlar

dünkü menüm
sabah: kepekli tost çay

ara: ufak bir poğaca

öğle: 1 kase çorba
1 kepçe makarna
1 levrek ızgara
2 dilim ekmek

ara: 3 ısırımlık çiğköfte dürüm

akşam: 2 kaşık bamya
1 porsyon barbunya
patates salatası
1 dilimden az ekmek

gece: krizimmi tuttu ne 1 küçül keki götürdüm çok pişmanım :KK53:

su:2 lt
spor: 300 bel çalıştırdım okadar

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Gündüz akraba ziyareti yaptım oradan havuza attım kendimi ve tempolu bir şekilde 45 dakika yüzdükten sonra yorgun ama yinede enerjik bir şekilde evime geldim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Akraba ziyaretinde hamur işlerinin çoğuna ağzımı bile sürmedim şükür :KK19::KK19::KK19::KK19:
Kız bu sefer ye birşey olmaz desede benim çakma elti :KK1: amca gelini yani :KK1: uymadım ona :KK19:

Eve geldikten sonrada sağlıklı bir şekilde yemeğimizide yedik ve tükkanı kapattık :KK1:
Hatta aklımdayken bugün yediklerimide yazayım :KK34:

Sabah;
1 kaşarlı tost ( yağsız )
1 şekersiz çay

ara;
1 elma

Öğlen;
Yeşil mercümekli peynirli marul salatası ( eşimin yengesi kanal 7deki dr kunakdan almış tarifi ve tadıda gayet güzeldi :KK34: )
2 parmak büyüklüğünde patatesli börek
3 adet sarma
3 şekersiz çay

ara; şekersiz nescafe

Akşam;
6 tane ızgara köfte
Bol karışık salata
2 bardak ayran

Bİrazdanda yeşil çayımı yapar içerim inşallah :KK34:

Bu arada dün eşimin halaları acaba hamilelik varmı diye aklıma düşümüşlerdi ya :KK35: testimi yaptım ve negativ :KK35:
Spiral var, bu kiloyla hamilelik düşünmemem lazım aslında ama yinede içim bir tuhaf oldu negativi görünce :KK1: nasıl bir manyaklıksa benimkisi hamile kalmış olmayı içten içe istiyordum demekki :KK1:
Eşimde yarı şaka yarı ciddi hazır büyük kızda ılımlı olur gibi olunca aradan 3.cüyüde çıkartalım ondan sonra toptan verirsin kiloları demezmi :KK1: valla niyeti bozduracaklar bana :KK60:
Canım koşturmaca içinde geçmiş menünde gayet güzel azmine hayran kaldım

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 bardak yeşil çay

Öğle
3 kaşık kısır
2 dilim börek
2 dilim kek

Ara
1 bardak beşli çay

Akşam
1 dilim ekmek
2 kaşık et kavurma

Arkadaşa davete gittim :KK43: Maalesef öğle yemekte yemeyince bu karbonhidratlarla doyurdum karnımı:KK43:

canım öğlen fazla ama akşama dengelemişsin bence

selamün aleyküm şekerler:KK3:
sabah erken kursum vardı anca girebildim.çok soğuk bugün yahu:KK31:
ne güzel muhabbetler edilmiş.uzun zamandır böyle muhabbetler olmuyordu,gelen giden olmuyorduki topiğe.
aman maşallah diyelim inşallah hep böyle devam eder:nazar::nazar::nazar:
ben bu ara pek yazamıyorum malum kurs bir yandan diğer ev bir yandan birde sınavlarım yaklaştı ders çalışmam da gerekiyor,bir müddet böyle devam eder çok fazla giremem vakit bulamıyorum:KK31:

zaten tüm kurallar cezalar da bir müddet askıda:KK34:
aman cuma günleri kilo bildirmeyi unutmayında:nazar:
ve tabiki kilo vermeyi hiç unutmayın:KK1:

bu cuma ilk 3 dereceye girmemiz lazım yoksa ceza alıyoruz.henüz 2 günümüz daha varken uyarayım dedim:KK24:

Evdeki cadılardan fırsat buldukca yüzmeye gidiyorum haftada iki kere :KK34: fitnesse ara verdim çok belimi zorluyor diye.
Valla hep aklımdasın güzelim ve her duamdasın :KK34: 90lara uzun zamandır girmiyorum ama bazı arkadaşları başta sen olmak üzere özledim :KK34:

:))) cecoşumm cok tatlısın...iyi yapıyrsun 2 cocukla yüzmek de zor iştir fırsat bulup..
sen de benim hep aklımdasın geceleri girip bazen neler yapıorsun die okuyorum yazılarını..
duaların için teşekkür ederim Allah razı olsunnnnnn

bizde seni özledik bazen kulaklarını cınlatıoruz bu kız nerelerde diee:KK16:

:))) cecoşumm cok tatlısın...iyi yapıyrsun 2 cocukla yüzmek de zor iştir fırsat bulup..
sen de benim hep aklımdasın geceleri girip bazen neler yapıorsun die okuyorum yazılarını..

24 yaşında 183 boyunda :) senin boy kaçtı cnm resimlerinde öyle kısa durmuyorsun
Ben taşınma telaşından 60 görürüm heralde bi de regl olsam 1-2 kg da öyle gitse :)

24 yaşında 183 boyunda :) senin boy kaçtı cnm resimlerinde öyle kısa durmuyorsun
Ben taşınma telaşından 60 görürüm heralde bi de regl olsam 1-2 kg da öyle gitse :)

kısayım ben 1.55 :KK1: olmadı şimdi yaş uygun boy uzun :KK50::KK50::KK50::KK50:
sen benden önce görürsün 60 :KK42::KK23: 2014e zayıf giricemmm :KK52::KK52: nereye taşıyorsun ?

Son düzenleme:
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr:KK3:

Anam sabah hesapta girecektim nette sorun vardı sonrada zaten pazardı, çocuklardı, kızkardeşimde balık faslıydı derken hiç mümkün olmadı kardeşimin evinde de olsa çöööö demeye :26:
Bugün inanılmaz yoruldum hatta bir ara pazarda belime giren ağrılar yüzünden zor yürüdüm :KK43:
Artık kilodan dolayı yürüyemez hale gelmekten korkuyorum :KK14: Aslında doğrusunu söylemek gerekirse sabahtan beri canım sıkkındı zaten şu ağrılar ve kilolar yüzünden :KK14::KK14::KK14::KK14:
Ben zayıflamak için çırpındıkça daha beter kilo alıyorum sanki :KK43:
Eşime yine bir ton göz yaşı döktüm ne olucak bu halim diye oda bir güzel fırça attı ya bırak artık zayıflayacağım diye kendini yırtmayı, stres yaptıkca sanki şişiyorsun herşeyi akışına bırak elbet gidecek diye bir güzel azarladı beni :KK36:
Aslında doğru söylüyor ama işte ben daha beter olurum korkusunda inanılmaz kasıyorum kendimi. Su hariç elimden geleni yapıyorum ( bir şu suyu içmeyi beceremedim gerektiği gibi bu aralar )

Neyse daha fazla canınızı sıkmayayım ama güne kötü başladığım için pek net havamdada değildim acılmayıncada uğraşmadım açıkcası sabah sabah sizlerinde canını sıkmamak adına :KK34: Şimdi çok daha iyiyim yine gün boyuda elimden geldiğince dikkatli davrandım :KK34: Eşim gece evde konuşuruz falan diyordu ama oda oyun konsolunun başına geçince bende sizlere içimi dökeyim dedim :KK17: Hakkınızı helal edin bu ara sık sık içim şişiyor :26:

:KK54::KK54::KK54::KK54: Çok teşekkür ederim canım o güzel sözlerin için :KK34:
Maalesef kendine hayrı olmayan biriyim ben aslında :26: ( ağır depresyondaki ceco :KK53: )
Yarına inşallah birşeyim kalmaz ama hala dokunsalar ağlayacak moddayım nedense bugün :26: havalardanmıdır yoksa senelerin birikimimidir bilmiyorum:KK25: RAbbim büyük inşallah herşey çok güzel olucak öyle yada böyle :KK34:

Aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK34:

sabah;
2 dilim ekmek arası kaşar
1 şekersiz çay
domates
salatalık

ara;
1 ufak kase marul salatası

Öğlen;
1 ufak tabak yeşilmercümek
4 kaşık pilav
1 koca kase salata ( karışık )