Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

kızlar acınası durumdayım günlerdir pc başından kalmadım shameless 2 bölümünü bitirdim ve sanırım yalnızlıktan ölüp gidecem :KK14: kahretsin çok yalnızım yine sinirlerim acayip bozuldu haretsin şu erkek bozuntularını :KK14::KK14: bıktımmm!!!!!!:KK4::KK4: resmen dünyaya yalnızlık ve acı cekeyim diye yollandım bütün yaşıtlarımın sevgilisi var ben nerde hata yapıyorum :KK14: ben bana değer veren gözlerimin içine bakmaya kıyamayan birini istiyorum çok şey mi istiyorum hala anlamıyorum ya kahretsin :KK14:

cnm gel bizim gelinimiz ol :)

Kızlar buraya bi bakın çok motive ediyor

eskikilomadonuyorum nokta wordpress nokta com
Linki sildiği için böyle yazdım

Son düzenleme:
Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Sabah yine karga kahvaltısını etmeden bu seferde büyük kızı sağlık ocağına götürdüm ve şükür onda sadece kuru öksürük varmış :KK34:
Aslında hazır eczaneye gitmişken gebelik testide alacaktım ama unutummmmmmm :KK1:
Neyse artık spor salonuna yüzmeye gittiğimde alırım olmadı :KK34:
Sanmıyorum birşey olsun ama işte dün halaları karnın şiş kız öyle anlamayanlarda var diyince içime kurdu düşürdüler ya dün ille bakacağım :KK1:

Bu arada olasılık çok çok düşükte olsa demin büyük kızım sen testi salona giderken almayı unutmada gelince yaparsın dedi :KK1: sonrada tembihliyor sen yinede kendini fazla yırtmada varsa birşey olmasın diye :KK60: :KK60: :KK60:
Dedim hani asla istemiyordun evi terk ederdin :KK1: yahu olan olduysa aldıracak değilsin ya günah mecbur kabul edeceğim dedi :KK60: :KK60: :KK60: :KK60:
Sanmıyorum ama olurda bir tane daha kardeş geliyorsa söz ondan sonra kör düğüm attıracağım dedim nasıl gülüyor heee hesapta kardeşimden sonra iptal ettirecektin orayı diyor :KK60:
Spiral olduğu için öyle bir durum olmadığını düşünüyorum ama en azından ablamızın biraz daha ılımlı konuşmuş olması bile hoşuma gitti :KK34:
Bakalım artık akşam göreceğim anyayı konyayı :KK1:

Kızlar buraya bi bakın çok motive ediyor

eskikilomadonuyorum nokta wordpress nokta com
Linki sildiği için böyle yazdım

Hemen açtım ve inceliyorum :KK34: İnşallah bizde faydasını görürüz :KK34:

kızlar iyi akşamlar ben çıkıyorum yarın görüşmek üzere
bugün hava çok soğuk ya bende ince giyinmişim donuyorum sıkı giyinin benden tavsiye:KK34:

canım harikasın muhteşemsin bayıldım
azmin zaferi ya maşallah sana darısı başıma inşallah hepimizin başına
:nazar: sağol canım darısı senin başına ve bütün isteyenlerin başına :KK16:

Harikasın Baybbbbbbbb :))
sağol bebeğim :KK16: :KK23::KK23::KK23:

27-08-2013 tarihinde koyduğum foto

01-10-2013 tarihine koyduğum foto

kızlar buda bugün çekindiğim foto :KK53: nasıl bulacaksınız bakalımm :26:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Gündüz akraba ziyareti yaptım oradan havuza attım kendimi ve tempolu bir şekilde 45 dakika yüzdükten sonra yorgun ama yinede enerjik bir şekilde evime geldim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Akraba ziyaretinde hamur işlerinin çoğuna ağzımı bile sürmedim şükür :KK19::KK19::KK19::KK19:
Kız bu sefer ye birşey olmaz desede benim çakma elti :KK1: amca gelini yani :KK1: uymadım ona :KK19:

Eve geldikten sonrada sağlıklı bir şekilde yemeğimizide yedik ve tükkanı kapattık :KK1:
Hatta aklımdayken bugün yediklerimide yazayım :KK34:

Sabah;
1 kaşarlı tost ( yağsız )
1 şekersiz çay

ara;
1 elma

Öğlen;
Yeşil mercümekli peynirli marul salatası ( eşimin yengesi kanal 7deki dr kunakdan almış tarifi ve tadıda gayet güzeldi :KK34: )
2 parmak büyüklüğünde patatesli börek
3 adet sarma
3 şekersiz çay

ara; şekersiz nescafe

Akşam;
6 tane ızgara köfte
Bol karışık salata
2 bardak ayran

Bİrazdanda yeşil çayımı yapar içerim inşallah :KK34:

Bu arada dün eşimin halaları acaba hamilelik varmı diye aklıma düşümüşlerdi ya :KK35: testimi yaptım ve negativ :KK35:
Spiral var, bu kiloyla hamilelik düşünmemem lazım aslında ama yinede içim bir tuhaf oldu negativi görünce :KK1: nasıl bir manyaklıksa benimkisi hamile kalmış olmayı içten içe istiyordum demekki :KK1:
Eşimde yarı şaka yarı ciddi hazır büyük kızda ılımlı olur gibi olunca aradan 3.cüyüde çıkartalım ondan sonra toptan verirsin kiloları demezmi :KK1: valla niyeti bozduracaklar bana :KK60:

27-08-2013 tarihinde koyduğum foto

01-10-2013 tarihine koyduğum foto

kızlar buda bugün çekindiğim foto :KK53: nasıl bulacaksınız bakalımm :26:

Canım müthişsinnnnnnnnnnnnnnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Darısı benimde başıma :KK34: çok uzun bir yol olsada :KK1:

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 bardak yeşil çay

Öğle
3 kaşık kısır
2 dilim börek
2 dilim kek

Ara
1 bardak beşli çay

Akşam
1 dilim ekmek
2 kaşık et kavurma

Arkadaşa davete gittim :KK43: Maalesef öğle yemekte yemeyince bu karbonhidratlarla doyurdum karnımı:KK43:

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrr :KK3:

Gündüz akraba ziyareti yaptım oradan havuza attım kendimi ve tempolu bir şekilde 45 dakika yüzdükten sonra yorgun ama yinede enerjik bir şekilde evime geldim :KK76::KK76::KK76::KK76::KK76:
Akraba ziyaretinde hamur işlerinin çoğuna ağzımı bile sürmedim şükür :KK19::KK19::KK19::KK19:
Kız bu sefer ye birşey olmaz desede benim çakma elti :KK1: amca gelini yani :KK1: uymadım ona :KK19:

Eve geldikten sonrada sağlıklı bir şekilde yemeğimizide yedik ve tükkanı kapattık :KK1:
Hatta aklımdayken bugün yediklerimide yazayım :KK34:

Sabah;
1 kaşarlı tost ( yağsız )
1 şekersiz çay

ara;
1 elma

Öğlen;
Yeşil mercümekli peynirli marul salatası ( eşimin yengesi kanal 7deki dr kunakdan almış tarifi ve tadıda gayet güzeldi :KK34: )
2 parmak büyüklüğünde patatesli börek
3 adet sarma
3 şekersiz çay

ara; şekersiz nescafe

Akşam;
6 tane ızgara köfte
Bol karışık salata
2 bardak ayran

Bİrazdanda yeşil çayımı yapar içerim inşallah :KK34:

Bu arada dün eşimin halaları acaba hamilelik varmı diye aklıma düşümüşlerdi ya :KK35: testimi yaptım ve negativ :KK35:
Spiral var, bu kiloyla hamilelik düşünmemem lazım aslında ama yinede içim bir tuhaf oldu negativi görünce :KK1: nasıl bir manyaklıksa benimkisi hamile kalmış olmayı içten içe istiyordum demekki :KK1:
Eşimde yarı şaka yarı ciddi hazır büyük kızda ılımlı olur gibi olunca aradan 3.cüyüde çıkartalım ondan sonra toptan verirsin kiloları demezmi :KK1: valla niyeti bozduracaklar bana :KK60:

Canım müthişsinnnnnnnnnnnnnnn :nazar::nazar::nazar::nazar::nazar:
Darısı benimde başıma :KK34: çok uzun bir yol olsada :KK1:

sağol canım benim :KK16: istersen ve istersek olur bence :) hyatımda hep zayıf günlerime dönmeyi istemiştim şimdi zayıf günlerime döndüm hatta eskisinden bile yazıfım resmen lise çağımı tekrar yaşıyorum inanılır gibi değil :KK9:

sağol canım benim :KK16: istersen ve istersek olur bence :) hyatımda hep zayıf günlerime dönmeyi istemiştim şimdi zayıf günlerime döndüm hatta eskisinden bile yazıfım resmen lise çağımı tekrar yaşıyorum inanılır gibi değil :KK9:

İNşallah canım valla bana sanki zayıflamak hayal gibi gelmeye başladı :KK1: baksana araya bir tane daha mı sıkıştırsam diye düşünmeye bile başladım :KK1:
Yinede eninde sonunda zayıflayacağımı düşünüyorum öyle yada böyle :KK34:
O evlendiğim kiloya düşmesemde olur be güzelim sonuçta 52kg çok zayıftım diye bizde yeni evliyken tek tartışma konusu oluyordu :KK1: şimdi 80i görsem razı geleceğim :KK34:

İNşallah canım valla bana sanki zayıflamak hayal gibi gelmeye başladı :KK1: baksana araya bir tane daha mı sıkıştırsam diye düşünmeye bile başladım :KK1:
Yinede eninde sonunda zayıflayacağımı düşünüyorum öyle yada böyle :KK34:
O evlendiğim kiloya düşmesemde olur be güzelim sonuçta 52kg çok zayıftım diye bizde yeni evliyken tek tartışma konusu oluyordu :KK1: şimdi 80i görsem razı geleceğim :KK34:

cecoşummmmm neee 3.yü mü doguracan??????????
maaşallah sana :)))
ay bn daha 1 tane doguramadım..baktım burdasın arkandan geldim..
nasılsın neler yapıorsun?90lara neden gelmıorsun özledimmmmmmm

X