Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

iyi akşamlar,bu hafta ilk 3 dereceye giremessek eğer ceza alıcaz.ne yapıp edip kilo vermeliyiz,lütfen daha fazla dikkat ve bol su+yürüyüş...

sarıkart durumumuzu buradan inceleyebilirsiniz,halimiz içler acısı.

bencede toparlanıp kendimize gelmeliyiz resmen sürünüyoruz:26: kilo verme değilde alma yarışmasına döndü grup :26::44:

Selam kızlarrrrrrr

Anam maşallah ne geçmiş birikmiş
Bugün sabahtan çıktık çıkış o çıkış en son akşam annemlere gittik sonrada ancak eve geldik
Özlemişim yaw buraları ama işte fırsat buldukca kendimi dışarı atmam şart yoksa çıldıracak gibi olyorum

kızz ben seni nerde bekliyom sen nerelerde geziyonn çabukkyuvana gell

Son düzenleme:
Aklımdayken bugünki menümüde paylaşayım

Sabah uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
3 dilim ekmek
5 zeytin
1 KK beyaz peynir
Domates, Salatalık

ara;
1 ufak muz
1 fincan yeşil çay

Öğlen;
1 kase çorba
1 koca kase karışık salata
1 kase yoğurt

ara;
1 çay bardağı süt + 1 çay bardağı leblebi + 1 elma

Akşam;
1 kase çorba
1/2 dilim ekmek
1 ufak tavuk but
4 Yk kadar patates fırın
2 YK zeytinyağlı ıspanak

Gece;
1 ufak kase aşure ( anam maşallah light yapmış şeker koydu demek için bin şahit lazım )
2 şekersiz çay

Dünki menümü paylaştımmı tam hatırlayamadım o yüzden tekrar yazayım bari

Sabah uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
3 dilim ekmek
5 zeytin
1 KK beyaz peynir
Domates, Salatalık

ara;
1 fincan yeşil çay + 2 mandalin

Öğlen;( sabah geç kahvaltı edince aralar az diye öğlende biraz daha az yedim )
1 kase Yoğurt çorbası
1 koca kase karışık salata

ara;
1 çay bardağı süt + 1 çay bardağı leblebi + 1 elma

Akşam;
1 kase mercimek çorbası
3 - 4 YK barbunya
1 dilim ekmek
3 Yk bol naneli zeytinyağlı kabak yemeği

gece;
1 bardak light gazoz, 1 fincan yeşil çay

Dünde bugünde maalesef spor yapmadım ama pazartesiden itibaren inşallah her gün az da olsa birşeyler yapacağım
2 Litre su ancak içmişimdir bu konudada biraz daha dikkatli olmam lazım

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrrrr

Herkese güzel bir pazar diliyorum

Anam ben sabahtan beri bir türlü uğramaya fırsat bulamadım diye üzülürken meğer herkes pazar gezmesindeymiş
Neyse inşallah herkes fazla kaçırmadan geri döner

merhaba kızlar nasılsınızzz bakalım iyi pazarlar dilerim. bugün tartıldım ve 64.3 kilo geldim çok mutluolsum inş. cumaya kadar daha çok çok veririm

merhaba kızlar nasılsınızzz bakalım iyi pazarlar dilerim. bugün tartıldım ve 64.3 kilo geldim çok mutluolsum inş. cumaya kadar daha çok çok veririm

Bende sabah su filan içtikten sonra tartıldım 53.4 geldim cuma ya umutluyum ama belli olmuyor tabi bi cuma öncesi ne hikmet aniden yükselebiliyor kilom inşallah ama veririm:))) Ya bugün su içemedim fazla dışardaydım damacana da su bitmiş çeşmeden de içmek istemiyorum markete gidecek de hiç halim yok neyse Tüm gün dışardaydım ara öğün filan olayım olmadı.

Bugün menü

Sabah
2 dilim çavdar ekmek
2 dilim peynir

Ara
1 bardak beşli çay

Öğle
Tavuk ızgara
Salata

Ara
1 orta şekerli Türk kahvesi - arkadaşla içtik:)

Akşam
1 orta şekerli Türk kahvesi - eve gelince kardeşim yaptı

Su
1 litre

Ya bu arada ben ne kadar çok tavuk yiyorum bu aralar. Resmen artık tavuktan tiksindirecegim kendimi. Ama kırmızı et ağır geliyor. Proteinli birşey yeme ihtiyacım var. Tiksinene kadar devam:))

menüm
sabah
1krem peynir
2dilim domates
5dilim salatalık
5zeytin
1dilim salam
yarım simit

ara
3 kuru kayısı

ara
1 bardak süt

akşam
yarım kepce çorba
tavuk yedim tabağımdaki tavuğun yarınısını yedim
1dilim ekmek
2-3 çatal pilav
yarım bardak kola

ara daha yemedim meyve yiyeceğim

bütün gün su içtim karnımı sallayınca su sesi geliyor ve wcden çıkmıyorum

iyi akşamlar şekerlerim

sabah bi çıktım şimdi girdim eve .bugün diğer evde ilk misafirlerimizi ağırladıkeşimin yeğenleri sürpriz yaptılar çok da güzel oldu
misafirlerle birlikte bizde kalkıp evimize geldik

şu ceza olayını napıcaz kızlar,kilo verip dereceye girmek lazım da nasıl:44:yoksa 4 hafta boyunca listeleri hazırlamam gerekecek ki hiç vaktim yok böyle bir şeye.aöf sınavlarıma 10 küsür gün kaldı ders çalışmaya başlamalıyım.bir yandan haftada 2 gün kursum var.diğer evede gidip geliyorum,mümkün değil yapamam nasıl olcak hiç bir fikrim yok
aman gözünüzü seveyim kilo vermeye çalışınayy ne kadar çaresiz kalmışım söylediğim kelimelere bakın pff ki ne pff

Iyi geceler kızlar. ...müthiş bir kilo alımı ile dönmüş bulunuyorum ( bu hafta ceza durumu söz konusu sanırım. ..ortalamayi etkilemeyeceksem sabah tartılıp ki - tahmini 71.5 oldum- tekrardan takıma girmek istiyorum :)))) karar sizin :))

yavrum ne yaptın senn :26: yediklerine dikkat et bence kilolardan kurtulmamız lazımm :26:

Ya sorma baby müthiş yedim yedim yedim :)))) pişman miyim???? Hayırrrrrrr :)))
Iki haftaya toparlarim da motive olmam lazım :)))

Sen müthiş olmuşsun ama tatlım Tebrikler valla :))))

sağol canım benim insan valla istediğinde yemeli ya kilo alıp vermek insanlara özgü sadece önemli olan durmamız gereken yeri bilmek ben inanıyorum sen yaparsın evet babyy 64 kilo oldummmm, darısı senin başınaaa

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…