Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

tesekkur ederım cnm

canım seni işlerin ve yoğunluğun sebebiyle izne ayırdım.aklın burda kalmasın rahat rahat hallet işlerini

Bu haftada eksiye düşmüşüz. İyi ki girmemişim listeye birazda ben düşürecektim çünkü :) Nazar mı değdi nedir gitmiyor kilolar.

ablacım çok sevindim bişey olmamaısına geçmiş olsun

kızlar iyi akşamlar
iyi hafta sonları diliyorum
ben çıkacağım birazdan bu haftayıda bitirdik hayırlısıyla
haftaya daha dikkkatli olacağım inşallah çok kilo vereceğim :44:

kızlar dışarıdan yeni geldim çok yoruldum. arkadaşlarla oturduk bir yerde sonra yürüye yürüye yurda geldim ama hava çok soğuktu dondum inş. hasta olmam. siz nasılsınız neler yaptınız:)

kızlar dışarıdan yeni geldim çok yoruldum. arkadaşlarla oturduk bir yerde sonra yürüye yürüye yurda geldim ama hava çok soğuktu dondum inş. hasta olmam. siz nasılsınız neler yaptınız:)

Bende dışarda soğukta yürüyüş yaptım geldim 50 dk :) Sinüzitim var başlar ağrımaya birazdan hayırlısı bakalım.

Bende dışarda soğukta yürüyüş yaptım geldim 50 dk :) Sinüzitim var başlar ağrımaya birazdan hayırlısı bakalım.

ayaklarım hala donuyor ya :26: kar yağacak galiba hava bir anda soğudu
çok uykum geldi uyumamak için kendimle ceblleşiyorum bu saattte uyursam alışkanlık olacak :26: zaten sınav döneminde bu saatte uyuduğum için alıştım şimdi bırakmam gerek :26:

Bir kahve yap kendine :))

canım seni işlerin ve yoğunluğun sebebiyle izne ayırdım.aklın burda kalmasın rahat rahat hallet işlerini

Saol ablam ah aklım burdaydı hep fırsat bulamadım bu saate kadar oğlumdan fırsat bulup kolileme işlerini yaptım ancak boş zamanım oldu işlerden rahatlayınca tam motivasyon gelicem inş bu iş yoğunluğundan kilo da veririm :)

Cnm öğrendiğim iyi oldu fiyatı da iyiymiş ama Mersin'e taşınıyorum 3 haftaya ordan bakarım

Cnm normalde o listelere uyamıyorsun dayanamayıp başlıyosun yemeye ama akupunkturla iştahın kesildiğinden uygulayabiliyorsun. Bi sürü kişi var zayıflayan ama bırakınca kilo aldık diyolar ee normal diyeti bırakınca da kilo alınıyor denemek lazım ben akupunktur ile 53 inip yeme düzenini oturtana kadar 2-3 kilo alma payı bırakmak istiyorum.tabi hep hayal bunlar :)

Ben gruptan ayrilmak istiyorum. Gercekten ozur dilerim. Notlarim dustugu icin yasaklar basladi. Elim kolum baglandi. Gercekten ozur dilerim. Motivasyonunuzu hic kaybetmemeniz ve hedefinize ulasmaniz dilegiyle

günaydın kızlar biraz önce uyandım çok şükür ya çok uykusuzdum dün yattım dinlendim
seviyorum hafta sonlarınıya
bugün günüm var oraya gideceğim inşallah az yiyeceğim

Ben gruptan ayrilmak istiyorum. Gercekten ozur dilerim. Notlarim dustugu icin yasaklar basladi. Elim kolum baglandi. Gercekten ozur dilerim. Motivasyonunuzu hic kaybetmemeniz ve hedefinize ulasmaniz dilegiyle

sağol canım hyırlısı olsun senin içinde
hedefine en kısa zamanda ulaşırsın umarım kendine iyi bak

günaydın şekerlerim,
dün diğer eve gitmiştim perdeler geldi .kalamadım dönmek zorunda kaldım gece.işlerim kaldı sinir oldum.merkezi ısıtma sistemi var site diye,doğalgazda ön ödemeli,almıştık kullanmadan bitmiş ev buz gibiydi,çok canım sıkıldı bitmesi mümkün değil akşam soracak muhatapda bulamadık.bugün tekrar gidicem ısıtma hallolmassa yine kalamıcam.

Bu haftada eksiye düşmüşüz. İyi ki girmemişim listeye birazda ben düşürecektim çünkü :) Nazar mı değdi nedir gitmiyor kilolar.
sorma tatlım ya takımca nazara geldik

ablacım çok sevindim bişey olmamaısına geçmiş olsun
teşekkür ederim tatlım

canım rahat rahat hallet işlerini,fırsat buldukça yazarsın yine

tamam pıtırcığım,derslerin daha önemli tabiki.
kilo vermekten asla vazgeçme,sporunu diyetini mutlaka yap,biz burdayız illa yarışmacı olman gerekmez.fırsat buldukça gel canımcım burdan kopma.başaracağını biliyorum

merhaba kızlar iyi hafta sonları nasılsınızz ?? benimm canım çok sıkılıyor :S dışarıya çıkacaktım çamaşırlarımı yıkamaya atacağım sıra bekliyorum. ayrıca yanıma bnmle gelecek biride yok off yalnızlık ne kötü bişi ya :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…