Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

selam canım,ben 3 kişiyi bu şekilde buldum ve ortalamanızda arttı.tekrar bi kontrol edin isterseniz.

Sweetdimple(82,8/81,4 /1,4 / %1,70)
Humeyrasağlam : (61,2/61/0.2/% 0.33 )
cglaa16 : (69,7/69,5 /0,2 / % 0,29)14.takimdan transfer oldu
3.TAKIM ORTALAMASI%0,65

tesekkur ederım cnm:KK16::KK16:

Ben mersin dönüşü 67.2 gördüm şok oldum tabi göğsümü sağmamıştım. Sabahı tartılıp 65.1 gördüm bakalım sabaha kaç olacağım. Akupunktura gitmek için bugün aradım bi yeri ilk seans için 300 sonra 170 dedi son fiyatta ilk seans 250 sonra 150 dedi. Pahalı geldi vazgeçtim :KK43: ayda 4 seans olunca çok pahalı offf
canım seni işlerin ve yoğunluğun sebebiyle izne ayırdım.aklın burda kalmasın rahat rahat hallet işlerini:KK16:

Bu haftada eksiye düşmüşüz. İyi ki girmemişim listeye birazda ben düşürecektim çünkü :) Nazar mı değdi nedir gitmiyor kilolar.

kızlar gittim geldim doktordan filmim çekildi bir şey yokmuş çok şükür.şu an tek derdim gözüme damlattıkları damla yüzünden net göremiyorum,sayıları seçemiyorum,yazıları göremiyorum.şu an klavyeden yarı ezbere yazıyorum neredeyse. yinede listeyi yapmaya çalıştım.

phalanx;işleri yüzünden izne ayırdım .
koizumirisa;okuldadır bildirim yapamaz büyük ihtimal.

ablacım çok sevindim bişey olmamaısına geçmiş olsun

kızlar iyi akşamlar
iyi hafta sonları diliyorum
ben çıkacağım birazdan bu haftayıda bitirdik hayırlısıyla
haftaya daha dikkkatli olacağım inşallah çok kilo vereceğim :44:

kızlar dışarıdan yeni geldim çok yoruldum. arkadaşlarla oturduk bir yerde sonra yürüye yürüye yurda geldim ama hava çok soğuktu dondum inş. hasta olmam. siz nasılsınız neler yaptınız:)

kızlar dışarıdan yeni geldim çok yoruldum. arkadaşlarla oturduk bir yerde sonra yürüye yürüye yurda geldim ama hava çok soğuktu dondum inş. hasta olmam. siz nasılsınız neler yaptınız:)

Bende dışarda soğukta yürüyüş yaptım geldim 50 dk :) Sinüzitim var başlar ağrımaya birazdan hayırlısı bakalım.

Bende dışarda soğukta yürüyüş yaptım geldim 50 dk :) Sinüzitim var başlar ağrımaya birazdan hayırlısı bakalım.

ayaklarım hala donuyor ya :26: kar yağacak galiba hava bir anda soğudu :KK53:
çok uykum geldi uyumamak için kendimle ceblleşiyorum bu saattte uyursam alışkanlık olacak :26: zaten sınav döneminde bu saatte uyuduğum için alıştım şimdi bırakmam gerek :26:

ayaklarım hala donuyor ya :26: kar yağacak galiba hava bir anda soğudu :KK53:
çok uykum geldi uyumamak için kendimle ceblleşiyorum bu saattte uyursam alışkanlık olacak :26: zaten sınav döneminde bu saatte uyuduğum için alıştım şimdi bırakmam gerek :26:

Bir kahve yap kendine :))

canım seni işlerin ve yoğunluğun sebebiyle izne ayırdım.aklın burda kalmasın rahat rahat hallet işlerini:KK16:

Saol ablam ah aklım burdaydı hep fırsat bulamadım bu saate kadar :KK43: oğlumdan fırsat bulup kolileme işlerini yaptım ancak boş zamanım oldu işlerden rahatlayınca tam motivasyon gelicem inş bu iş yoğunluğundan kilo da veririm :)

Selamün Aleyküm kızlarrrrrrr :KK3:

Yine geç oldu ama sonunda geldim :KK1:
Bugün biraz keyif yaptım sonrada baktım benim keyif sayesinde ev anında kakalaklar saldırısı sebebiyle iyice sağılıyor ( abla kardeş maşallah kakalaklar gibi her yerde :KK1: ) hemen yine evi bir düzene sokup kendimi havuza attım :KK34:
Arada yüzme bahanesiyle dışarı çıkmak bile bana inanılmaz iyi geliyor :KK1:
Resmen kendimle baş başa vakit geçirme şansım oluyor en azından :KK34:

Akşam yemeğinden sonra annemler çaya gelince tabi benim buraya gelmem geçikti :KK1:

Hazır aklımdayken yediklerimide paylaşayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sicak su

Kahvaltı;
3 dilim çavdar ekmeği
2 KK beyaz peynir
5 zeytin
1 domates
1 salatalık
1 tk krem peynir
1 yeşil çay

ara;
3 adet salatalık

Öğlen;
1.5 kase mercimek çorbası ( ekmeksiz )
1 kase karışık salata
2 - 3 kaşık yoğurt

ara;
1 çay bardağı leblebi ( sütüm kalmamıştı yoksa sütte içmem gerekiyordu )

Akşam;
1/2 kase çorba
4 Yk sebzeli makarna
1 büyük kase salata
1 ufak kase yoğurt

ara;
2 bardak şekersiz çay

gece;
Şu andada yeşil çayımı hüpletiyorum :KK1:

Maalesef bugün pek su içmedim :26: nedense midem almıyor yine bu ara :KK50: ama zorlamaya çalışacağım kendimi :KK34:
Sporumda bugün 45 dakika yüzme + 10 dakika sauna :KK1:

Canım tam olarak neredesin sen :44:
Eğer istanbuldaysan birde avrupa yakasındaysan Bakırköydeki Kızılay ilk seansa 44 lira alıyormuş ve sonraki seanslar 22 liraymış üstelik ayda iki kere çağırıyormuş :KK34:
Ben gitmiyorum ama acıkcası düşünüyorum :KK1: İstanbulda değilsen bile bir sana yakın olan kızılayları araştır :KK34: yazık günah senin sorduğun yer maşallah dünya para istiyormuş

Cnm öğrendiğim iyi oldu fiyatı da iyiymiş ama Mersin'e taşınıyorum 3 haftaya ordan bakarım

Faydası oluyor mu bu akupunkturun acaba. Bir kaç yerde araştırdım bazı seyleri yasaklayan diyet filan veriyorlar zaten o dediklerini yapsan normalde kilo veriyorsun gibi bişeydi. Ama fayda görende çok okudum da kararsızım..

Cnm normalde o listelere uyamıyorsun dayanamayıp başlıyosun yemeye ama akupunkturla iştahın kesildiğinden uygulayabiliyorsun. Bi sürü kişi var zayıflayan ama bırakınca kilo aldık diyolar ee normal diyeti bırakınca da kilo alınıyor denemek lazım ben akupunktur ile 53 inip yeme düzenini oturtana kadar 2-3 kilo alma payı bırakmak istiyorum.tabi hep hayal bunlar :)

Ben gruptan ayrilmak istiyorum. Gercekten ozur dilerim. Notlarim dustugu icin yasaklar basladi. Elim kolum baglandi. Gercekten ozur dilerim. Motivasyonunuzu hic kaybetmemeniz ve hedefinize ulasmaniz dilegiyle :KK5: :KK58:

günaydın kızlar biraz önce uyandım çok şükür ya çok uykusuzdum dün yattım dinlendim
seviyorum hafta sonlarınıya
bugün günüm var oraya gideceğim inşallah az yiyeceğim :KK34:

Ben gruptan ayrilmak istiyorum. Gercekten ozur dilerim. Notlarim dustugu icin yasaklar basladi. Elim kolum baglandi. Gercekten ozur dilerim. Motivasyonunuzu hic kaybetmemeniz ve hedefinize ulasmaniz dilegiyle :KK5: :KK58:

sağol canım hyırlısı olsun senin içinde
hedefine en kısa zamanda ulaşırsın umarım kendine iyi bak

günaydın şekerlerim,
dün diğer eve gitmiştim perdeler geldi .kalamadım dönmek zorunda kaldım gece.işlerim kaldı sinir oldum.merkezi ısıtma sistemi var site diye,doğalgazda ön ödemeli,almıştık kullanmadan bitmiş ev buz gibiydi,çok canım sıkıldı bitmesi mümkün değil akşam soracak muhatapda bulamadık.bugün tekrar gidicem ısıtma hallolmassa yine kalamıcam.

Bu haftada eksiye düşmüşüz. İyi ki girmemişim listeye birazda ben düşürecektim çünkü :) Nazar mı değdi nedir gitmiyor kilolar.
sorma tatlım ya takımca nazara geldik:KK25:

ablacım çok sevindim bişey olmamaısına geçmiş olsun
teşekkür ederim tatlım:KK54:

Saol ablam ah aklım burdaydı hep fırsat bulamadım bu saate kadar :KK43: oğlumdan fırsat bulup kolileme işlerini yaptım ancak boş zamanım oldu işlerden rahatlayınca tam motivasyon gelicem inş bu iş yoğunluğundan kilo da veririm :)
canım rahat rahat hallet işlerini,fırsat buldukça yazarsın yine:KK16:

tamam pıtırcığım,derslerin daha önemli tabiki.
kilo vermekten asla vazgeçme,sporunu diyetini mutlaka yap,biz burdayız illa yarışmacı olman gerekmez.fırsat buldukça gel canımcım burdan kopma.başaracağını biliyorum:KK16::KK54:

merhaba kızlar iyi hafta sonları nasılsınızz ?? benimm canım çok sıkılıyor :S dışarıya çıkacaktım çamaşırlarımı yıkamaya atacağım sıra bekliyorum. ayrıca yanıma bnmle gelecek biride yok off yalnızlık ne kötü bişi ya :S

X