Cuma Zayıflama Yarışması 8. Takım

Selamün aleyküm kızlarrrrr :KK3:

Anam sabahtan beri totoşum yeni yer gördü :KK1:
Bacaklarımdaki ağrılar eşliğinde salonumu toparlayıp süpürdüm, banyomu temizledim, mutfakta az bir işim vardı onları hallettim sonrada oturdum tam 2 saat hamsi ayıkladım :KK53: bir ara midem bulanmaya başladı :26: az daha balık yüzünden fenalaşacaktım :KK1: ilk kez bu kadar balık ayıkladım :KK1:
Annemler birazdan gelir herhalde :KK34: bende onlar gelene kadar bir size bakayım dedim sonrada biraz uzanayım ki akşama okadar kalabalığa ancak hizmet edecek güçü bulayım :KK1:

Tam iki tepsi hamsi buğlama yaptım :KK34: Akşama inşallah çok sağlıklı bol salatalı bir akşam yemeği yiyeceğim :KK34:
Annemler çay faslından sonra gider gitmez damlarım yine buraya nasılsa :KK1:

:KK3: seni görmek güzel :KK3:
HOşbulduk canım :KK34: İnşallah çok çok güzel kilolar veririzde takımı yükseltiriz :KK34:

ıns canm ben bıraz gerı aldım ama ıns verıcem gerı onları nısana kadar

Kızlar selaaaam:)
Bugün okul çıkışı kursum vardı yine beynim şişti resmeeen :KK43:
MENÜ:
SABAH:
1poaça

ÖĞLE:
1 Tabak tavuklu makarna
salata
4 kaşık yoğurt
aççuk ketçap mayonez

ARA:1dilim ekmek*peynir

AKŞAM:
1portakal
1elma
1kuru incir

ŞİMDİ:tarçınlı ballı süt sesim kısıldııı :KK43:((
SPOR:45 dak. tempolu yürüyüş

canım alla sabah 1dilim peynir 4dilim salatalık 2dilim domates bazen 4-5 zeytin yiyorum 1dilimde ekmek
öğlende 1 bardak süt ve çevrek
akşamda ne varsa mesela yarım kase çorba yemeklerden ne varsa 4yk falan yanında yoğurt yada salata 1 dilim ekmek
aralarda meyve yiyorum. özel bişi yapmıyorum ve öyle yasaklı şeyleri 6buçuktan sonra yemiyorum :26:
hareket konusuna gelincede o kadar fazla hareketli biri değilimdir ama asansör kullanmayı pek sevmem yürüyüş hareket falan yapıyorum valla çok güzel allaha şükür bütün kilolar gidiyor 55e çok az kaldı:)

Bende üniversitede yurtta kalıyordum senin gibi ve 51 kiloydum o Halim bile şişman geliyordu o zamanlar . Yurtta kalmanın avantajı sürekli yemek ortamında değilsin istediğin ger yemeği yiyemiyorsun ne çıkarsa o. Ama evde herşey oluyo elinin altında onun için diyet yapması daha zor oluyo ..

Sabah
Domates
2 dilim ekmek
30 gr peynir

Ara
1 bardak ayran

Öğle
1 kase yoğurt
2 dilim ekmek

Ara
Şekersiz kahve

Akşam
70 gr et
1 bardak ayran
1 dilim ekmek

Ara
2 mandalina

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrrr :KK3:

Geçte olsa gelebildim :KK1:
Akşam çok iyi geçti ama tabi felaket yoruldum :KK34:
Yarın öğlene kadar yatarım diye düşünürken yarında sabah kahvaltıdan sonra Pendike geçeceğimi hatırladım :26: Malum günler kısa olduğundan erken kararıyor o yüzdende erken gidilecekmiş :KK34:
Birde şu cumayı bir atlatsam tam süper olucak :KK34: o günde aşuremi yapayımda bitsin bu koşturmaca :KK34:

Annem titizlik abidesi yine yaptı yapacağını :KK1: Salı günü bana temizliğe geliyormuş :KK53: sen iki çocukla yetişemezsin bari birlikte bir kere dip köşe girelim dedi :KK1: fazlada dip köşe girmeyelim öööö gelmesin bana dedim nasıl gülüyor yok öyle yağma o temizlik yapılacak diye :KK1: ondan sonra inşallah en azından bir 10 gün rahat verir herhalde temizlik konusunda :KK1:

Selam kızlar cepten gîrdim burda pek çekmiyor tel ve net.diğer evdeyim burda kalıcam sanırım bi kaç gün.temizlik falan yapıcam.pek giremeyebilirim,takımı boş bırakmayın. Kocaman öpüyorum.

Canım Allah yardımcın olsun :KK71:
İnşallah işin çabuk biterde aramıza dönersin :KK34:
Merak etme topik bizlere emanet :KK34: bizde seni kocaman öpüyoruz :KK54::KK54::KK54::KK54:

Aklımdayken yediklerimide yazayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 Fincan yeşil çay
kaşarlı sandeviç ( ufak kepekli ekmeğe )

ara;
1 Fincan yeşil çay
1 elma
1 mandalina

Öğlen;
1 kaşarlı tost ( çok işim olduğundan basite kaçtım )
1 nescafe

ara;
1 çay bardağı süt + 1/2 çay bardağı leblebi

akşam;
1 kase Telşehriye çorbası
Bol hamsi buğlama
3 dilim patates
1 bardak portakallı gazoz ( onu içmeseydim süper olurdu ama işte oldu bir kere )

gece;
1 ufak tabak patlamış mısır

Bende üniversitede yurtta kalıyordum senin gibi ve 51 kiloydum o Halim bile şişman geliyordu o zamanlar . Yurtta kalmanın avantajı sürekli yemek ortamında değilsin istediğin ger yemeği yiyemiyorsun ne çıkarsa o. Ama evde herşey oluyo elinin altında onun için diyet yapması daha zor oluyo ..

canım çok yanlış düşünüyorsun ben bütün yaz evdeydim ve kilolarımın yarısını evde verdim insan istedikten sonra her yerde veriyor hem yurtta asıl vermesi zor çünkü arkadaşlarım sürekli bişeyler yiyor sürekli yemek ortamında bulunuyor sürekli yemek muhabbeti geçiyor :KK1: insanın iradesi kuvvetliyse önüne dünyaları koy yemez :26: allahta bana öyle bir irade vermişti maşallah:nazar: yemicem dediğim şeyi yemiyorum :nazar: inş. böyle giderde hedefime ulaşıp orda kalırım :18:

canım çok yanlış düşünüyorsun ben bütün yaz evdeydim ve kilolarımın yarısını evde verdim insan istedikten sonra her yerde veriyor hem yurtta asıl vermesi zor çünkü arkadaşlarım sürekli bişeyler yiyor sürekli yemek ortamında bulunuyor sürekli yemek muhabbeti geçiyor :KK1: insanın iradesi kuvvetliyse önüne dünyaları koy yemez :26: allahta bana öyle bir irade vermişti maşallah:nazar: yemicem dediğim şeyi yemiyorum :nazar: inş. böyle giderde hedefime ulaşıp orda kalırım :18:

İnşallah canım benim de hedefim 55 olmak çünkü o kiloyla hamile kaldım 11 kilom var ben yavaş yavaş yaza kadar vermek istiyorum

Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Çok fazla vaktim yok aslında ama yinede bir çööö diyeyim dedim :KK1:
Bugün Anadolu yakasına gidiyorum gün için :KK1:
Aslında günleri hiç sevmem ama eşimin akrabalarından çoğu gün olmayınca bir araya gelmiyorlar :KK1: Bizde bari o bahaneyle 15 günde bir bir araya gelelim dedik :KK34: hem o bahaneyle gidilen evlerde Kuran da okunmuş oluyor :KK34:
Birazdan kahvaltımıda edip hemen hazırlanıp cicimeyi uyandırıp hazırlarım :KK34:
Elma sirekeli suyumu içerken sizlerede bir haber vereyim dedim merak etmeyin diye :KK1:

Akşam inşallah bol bol sohbet ederiz nasılsa :KK34:
Herkese bol enerjili az kalorili bir gün diyorum :KK3:

fazladan basmışım :KK1: mesaj tekrarı oldu :KK34:

Son düzenleme:
Selamün aleyküm kızlarrrrrrrrr :KK3:

Çok fazla vaktim yok aslında ama yinede bir çööö diyeyim dedim :KK1:
Bugün Anadolu yakasına gidiyorum gün için :KK1:
Aslında günleri hiç sevmem ama eşimin akrabalarından çoğu gün olmayınca bir araya gelmiyorlar :KK1: Bizde bari o bahaneyle 15 günde bir bir araya gelelim dedik :KK34: hem o bahaneyle gidilen evlerde Kuran da okunmuş oluyor :KK34:
Birazdan kahvaltımıda edip hemen hazırlanıp cicimeyi uyandırıp hazırlarım :KK34:
Elma sirekeli suyumu içerken sizlerede bir haber vereyim dedim merak etmeyin diye :KK1:

Akşam inşallah bol bol sohbet ederiz nasılsa :KK34:
Herkese bol enerjili az kalorili bir gün diyorum :KK3:

günaydın kızlarrr

dünkü menümü paylaşıp yorumlara geçeceğim inşallah

sabah: zencefilli kür 1 bardak
kepekli tost
şekersiz çay

ara: 1 mandalina

öğle: 1 kase ezogelin çorba
bir kepçe ekşili köfte
yoğurt ve 4 kaşık erişte
2 lokma ekmek

ara: 1 portakal

akşam: yarım porsiyon patlıcan kebabı
4 kaşık pilav
1 dilim ekmek

ara: 4 kaşık mısır haşlama

su: 2lt
spor yok

Bugünkü günahlarımı yazayım..

Menü
Sabah
2 dilim ekmek
Balık

Ara
4 kaşık aşure
2 yulaflı bisküvi
2 mandalina

Öğle
1 salatalık
1/3 dilim peynirli börek küçük bişeydi
1 mandalina

Ara
Patlamış mısır
1 bardak beşli çay
1 bardak form çay

Akşam
1 milföy zeytinli börek niye yediysem :KK43:((

Su : 2,5 litre
Spor : 80 dk yürüyüş

milföy börek abartı gibi dursada miktarının az oluşu güzel yürüyüşle dengelediğini düşünüyorum

dünkü menüm

sabah:kahvaltı yapamadım iş yerinde çok yoğundum

ara:jelibon yedim

öğle:2 dilim kepek ekmek, 1 tabak ıspanak yemeği

akşam:yeşil fasülye, pilav

ara:patlamış mısır

spor:60 dak. yürüyüş

su.1,5m litre
özlemcim gerçekten tebrik ediyorum listelerini düzeltmişsin nasıl oldu bana da söyle ben çok pis boğaz oldum

Selam kızlar cepten gîrdim burda pek çekmiyor tel ve net.diğer evdeyim burda kalıcam sanırım bi kaç gün.temizlik falan yapıcam.pek giremeyebilirim,takımı boş bırakmayın. Kocaman öpüyorum.

ablam evi değiştiryorsun sanırım Allah yardımcın olsun
Düğünü yapmadınız dimi ablam

Aklımdayken yediklerimide yazayım :KK34:

Uyanır uyanmaz;
1 büyük fincan elma sirkeli sıcak su

Kahvaltı;
1 Fincan yeşil çay
kaşarlı sandeviç ( ufak kepekli ekmeğe )

ara;
1 Fincan yeşil çay
1 elma
1 mandalina

Öğlen;
1 kaşarlı tost ( çok işim olduğundan basite kaçtım )
1 nescafe

ara;
1 çay bardağı süt + 1/2 çay bardağı leblebi

akşam;
1 kase Telşehriye çorbası
Bol hamsi buğlama
3 dilim patates
1 bardak portakallı gazoz ( onu içmeseydim süper olurdu ama işte oldu bir kere )

gece;
1 ufak tabak patlamış mısır
sporda olsaymış iyiymiş ama sen bu ara koşturuyorsun dengeleyeceğini düşünüyorum.
ayrıca güne gittiğinde dikkat et ayşe ablam çekmesin saçlarını :KK4::KK4::KK4:

dünkü mneüm

sabah:1 dilim kepek kemke 1 yumurta sarısı haşlnamış,1 tane yeşil biber bitki çayı
ara:1 kurabiye
öğle:1 tabak taze fasülye
ara:1 kaç tane tuzlu bisküvi
akşam:1 tabak nohu yemeği, pilav salata yoğurt 1 dilim ekmek
spor:60 dak yürüyüş
2 litre su

günaydın kızlarrr

dünkü menümü paylaşıp yorumlara geçeceğim inşallah

sabah: zencefilli kür 1 bardak
kepekli tost
şekersiz çay

ara: 1 mandalina