8 aylık hamileyim eşim terk etti lütfen fikir verin.

Yani babanızın baktığı bir eve, çocuklarınızın ihtiyaçlarını babanızın karşıladığı bir yasantıyı siz evlilik olarak mı nitelendiriyorsunuz resmen sinirlerim bozuldu

Diyen annesi eşim değil
Her ne ise anasına çektiği aşikar

Veeee eşim dediğiniz kişi de anası karınin karnına tekme atıyor ve halAaa eşim diyorusunuz ben o kadının bacaklarını kırarım üstüne yetmez oglunuda camdan aşağıya atarım
Ağır tahrik altında ise içerde paşa paşa yatarım kse benim çocuğuma p.c diyemez ve üstüne tekme atamazzzz bu kadar net ve basit

Kızımda beni zorluyor zaten hamileyim bşde riskli psikolojim alt üst kızım sürekli babam nerde neden gitti diyip ağlıyor çok zor çok

hanımefendi evliliğiniz hiçbir zaman iyi olmamış ki. ilk çocuğunuzun olmasında bile kv nin sözü geçmiş hala neyi görmüyorsunuz?

Allah kv nizi bildiği gibi yapsın. Küçücük çocuğu da dahil edebilmiş ya kavgalarınıza yazıklar olsun. Nasıl insanlar bunlar ?!

Eşim çalışmıyordu çalışmaya başladı İstanbulda tek başındaydı ailesinde olmadığı için parası pulu yoktu maaş alana kadar ben zaten seneledir babamlar la yaşıyorum gel gir olaylarında dolayı babam bakıyor banada kızıma da. Eşimde işe girdiği için babam ben size destek olurum para biriktirin ev tutun dedi mesele o

Bir nebze içim rahatladı doğru yapıyorum diyerek teşekkür ederim

Sizin de hatalarınız var, iki taraflı da çok sağlıksız düşünceler içindesiniz. Arada olan çocuklara oluyor, bu hikayeden şimdilik güzel bir final çıkmaz kendinizi ve çocuğunuzu daha fazla hırpalatmayın.

o zaman eşinizin adam akıllı tam zamanlı işi olana kadar evlenmeseydiniz adam kaçıyor muydu? reva mı şimdi çocuklarınıza bu hayat. ortada doğru düzgün bir baba figürü yok her şeye babanız koşmuş. üstelik hala babanız ilgileniyor sizinle. yazık değil mi babanıza?

yapacağınız tek şey tez vakitte boşanmak ve işe girip çalışmak. çocuklarınıza da işte o zaman haklı olarak aileniz bakabilir.

Bu kargaşada 2.çocuğu nasıl yaptınız aklım almadı
Ayrıca bir arkadaş söylemiş neden hiç boşanma konusu geçmiyor bu evlilik babanızın yardımıyla devam edemez ki.
Ben şahsen babanıza üzüldüm kimse babasını bu duruma getirmez istisnalar hariç.

hanimefendi hamilesin üuzmek istemiyorum sizi fakat 1. babanizin gecindirdgi evde daha neden kocanizin sizinle olmasini isteyebiliyorusnuz ?
2. hamilelikde tekme tokat atan adam canin ta kendiidir daha o adama bot corap vs aliyorsunuz neden?

3. cocugunuza pic diyor ve ailesini savunuyor nasil sindiriyorsunuz bunlari sineye cekip ?

4. neden bidaha hamile kaldiniz vs demiycem ama

siddet var hakaret var bencillik var eve bakmiyor oda var gecim babanizda adamin corabinida aliyorsunuz , ailesi zaten tam rezalet

siz bu evlilikden ne beklyiorsunuz? yani bu böyle bi cinsten ne istiyorsunuz ne yapsin daha bu adam size???

bu arada iyki o mahlukat evi terk etmis yoksa sizin kovacaginiz yokmus !

kendinizi düsnmesmissiniz ama karninizdaki bebegi ve 3 yasindaki kizinizi düsünmeye bakin artik

kalbinizi de kirdiysam kusura bakmayin

Sen kafayi yemissin o adam seni kisililigini yok etmis.Biliom dinlemeyeceksin ama birak o adami kendini hayatini o zavalli cocuklarin hayatini kazan

hanımefendi evliliğiniz hiçbir zaman iyi olmamış ki. ilk çocuğunuzun olmasında bile kv nin sözü geçmiş hala neyi görmüyorsunuz?
Kv lerle görüşmeyi kestikten sonra 6aydır iyiydik demek istedim kavga bile etmiyorduk eşim çalışıyordu ben doğum hazırlığı yapıyordum geliyordu izin zamanlarında mutluyduk bu son bir aya kadar... Demekki ömür boyu böyle kısır döngü olacak işte üç beş ay mutlu olurmuşum

Tekme tokat atan eşim değil annesi pi... Ç vs diyende annesi

Daha ne yapmalıyım diye sormayın bence.
Hemen boşayın o adamı.
Çocuklarında yüzünü göstermeyin...
Hadsiz herif

Evet bugüne kadar babamın kıymetini hiç bilmedim ama artık biliyorum

Eşin başı sıkıştığında sana dönmüş akillandigi için değil. Doğum olayı bitsin yine gelecektir şimdiden avukata gidip bu asalaktan kurtulmani tavsiye ederim. Hamile bir kadına hakaret eden ve şiddet uygulayan benim gözümde insan olamaz. Onu sevmeyi de bırak artık aklini başına al böyle birine nasıl gönlünü açıyorsun anlamıyorum.

hâlâ katlanacağınızı imâ ediyorsunuz. gerçekten kötü konuşmak istemiyorum ama sizin düşüncenizdeki kadınlar bazen hak ediyor yaşadıkları hayatı. siz de onlardan birisiniz.

burda her kadın size boşanın bu doğru değil dediği halde hala ne diyorsunuz. sizin aklınız başınızda mı? yazık o çocuklarınıza gerçekten.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…