7günlük 7aylik ve 7yillik kocalarin düsünceleri tikla ve gör :)))

amin canimcigim amin bizde 7yilimizi doldurduk ama cok sükür hala ayniyiz bi deyisiklik yokyerimsenibena.s.:nazar:

allah daha iyi etsin,bir tanem,
evliliğin zamanla anlamıda ,rengide değişiyor,aile olmak galiba bu.
ben temmuzda 8 yılı bitiricem,inşallah,
inan ben şimdiki halimizi cicim aylarına değişmem.a.s.

allah daha iyi etsin,bir tanem,
evliliğin zamanla anlamıda ,rengide değişiyor,aile olmak galiba bu.
ben temmuzda 8 yılı bitiricem,inşallah,
inan ben şimdiki halimizi cicim aylarına değişmem.a.s.

al bizdende okadar tatlisim zamanla hersey daha iyi oturuyo sanirim ve her animizin hergünümüzün tadini doyasiya cikariyoruz degerimizi kiymetimizi gün gecdikce daha iyi anliyoruz allahim bozmasin hep böyle mutlu mesud olalim insallah:Saruboceq::nazar:a.s.

al bizdende okadar tatlisim zamanla hersey daha iyi oturuyo sanirim ve her animizin hergünümüzün tadini doyasiya cikariyoruz degerimizi kiymetimizi gün gecdikce daha iyi anliyoruz allahim bozmasin hep böyle mutlu mesud olalim insallah:Saruboceq::nazar:a.s.

gülüm;ilk zamanlar karşıdakini ne kadar tanısanda ,aynı evde yaşamamışsın,neye ne reaksiyon göstereceğini bilmiyorsun,mesela sen ilgi gösteriyorsun,karşındaki ilgiden hoşlanmıyor,yada çok seveceğini tahmin ettiğin bişeyden hiç hazzetmiyor,açıkcası ben cicim aylarını hiçmi hiç sevmemiştim.tanımak yıllar geçtikce ona göre davranmak en iyisi bence.yıllar evliliği kıvamına getiriyor.:asigim:

gülüm;ilk zamanlar karşıdakini ne kadar tanısanda ,aynı evde yaşamamışsın,neye ne reaksiyon göstereceğini bilmiyorsun,mesela sen ilgi gösteriyorsun,karşındaki ilgiden hoşlanmıyor,yada çok seveceğini tahmin ettiğin bişeyden hiç hazzetmiyor,açıkcası ben cicim aylarını hiçmi hiç sevmemiştim.tanımak yıllar geçtikce ona göre davranmak en iyisi bence.yıllar evliliği kıvamına getiriyor.:asigim:

negüzel yorumlamissin canim ya yüregine saglik tatlisimmmyerimsenibena.s.:nazar:

çok eğlendim okurken... teşekkürler canımmm... :eek: kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile2 kaydirigubbakcemile

X