75'ten 58'e...B.A.Ş.A.R.D.I.M:)

Tebrik ederim ben de geçen sene diyetisyenle 11 kilo verdim yalnız şu aralar 4-5 kilosunu geri aldım.Ben de tarçınlı süt içiyodum çayıma kabuk tarçın atıyodum. Sabahları 2 yumurta pul biberli yanında yeşillik aralarda yeşil elma tercih ediyodum meyve olarak ve süt.14 bardak su içiyodum.Yalnız diyetisyenim son 2 bardağı akşam iç yoksa ödem yapar akşam çok su içmek iyi değil demişti.Bu sayede vermiştim 11 kilo gene vermek istiyorum inş

bende teprik ederim canim seni bende buara 1 yada 2 kilo aldim galiba ama sorun yok herkez cok zayifsijndiyor icim rahat ondan gece sabaha kadar ben cok su iciyoeum ama ya zararlimiki

Müthişsin ya darısı başıma inşallahhhh

Azmimize hayran kalmamak elde degil tebrik ederim ...Birde o bahsetmis oldugunuz yogurt maden suyu pulbibber falan kuru varya onu hergun mu uyguladiniz acaba ?

Azmimize hayran kalmamak elde degil tebrik ederim ...Birde o bahsetmis oldugunuz yogurt maden suyu pulbibber falan kuru varya onu hergun mu uyguladiniz acaba ?
Canim 2 gun icsem bir gun icmedim bu tarz aralarla ictim ama benim midemde bir sorun olmadigindan genelde iciyordum iyi geliyirdu mideme ferahliyordum ...

depiedra arkadaşım, ilk yazdığın yazıyı okudum, ama diğerlerini tam okuyamadım, çalıştığım için zamanım kısıtlı. bende 1,55 boyunda ve bugün tartıldım 70 kiloyum. bir oğlum var 5 yaşında, oğlum doğduktan sonra sürekli kilo verme çabası ve denemelerinde bulundum. fakat bir türlü veremedim, veya azimsizlikten dolayı olmadı. ve şimdi ikinci bebek düşünüyoruz ama ben veremediğim kilolar yüzünden çok mutsuzum. çünkü çevremdeki insanlar çok kilo aldığımı söyleyip duruyorlar. şimdide diyorumki zaten kiloları veremedim, bari ikinci bebekten sonra vereyim, nasıl olsa kilo alacağım diyorum. ama en azından 1-2 hafta içinde şöyle 65'lere insem, hiçte fena olmaz, kendimden nefret eder oldum, hantal birine döndüm, karatay diyeti kitabını aldım okudum, gerçekten çok güzel şeyler yazıyor ama uygulamaya gelince tam yapamıyorum çünkü, ya iş saatim müsait olmuyor, ya birini bulsam, ötekini bulamiyorum.Akşam eve gidince yemek hazırlama telaşı, bazen kahve keyfi, yanına abur cuburlar. ama benim en büyük sorunum, çikolata, yaşpasta türü şeyleri çok seviyorum. Şu anki düşüncem, herşeyden ye ama az ye, mesela yaşpasta bile olsa, canım çekse bir çatal al kalk diyorum. SENCE DOĞRUMU DÜŞÜNÜYORUM, YOKSA TATLIYI TAMAMEN ÇIKARTMALIMIYIM, yardımlarınızı bekliyorum

Merhaba arkadaşlar bende yarın başlıyorum diyete hadi hayirliisi sizler sayesinde hirslandim boy 1.63 kilo 73 hedef şimdilik 65 sonra 60 eğer gorebilirsem ki çok zor 55 :) hatta imkansız

İmkansız oladuģuna inandırırsan kendini imakansız olur evet

Bende 75 im 55 yada 59 olmak istiyorum ve olcam da bunun için çabalamak lazim ve inşallahda başarcaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…