75'ten 58'e...B.A.Ş.A.R.D.I.M:)

canım benimmmmmmmmm tebrik ederim işte azmin zaferii iradenin, kadının gücüüüü ay valla bir solukta okudum. Sanki kendim zayıflamışım gibi hissettim bir an Darısı başıma başımıza

canım benimmmmmmmmm tebrik ederim işte azmin zaferii iradenin, kadının gücüüüü ay valla bir solukta okudum. Sanki kendim zayıflamışım gibi hissettim bir an Darısı başıma başımıza
Peki diyet yapma istegi geldimi canim:) darisi basiniza insallah:)

Peki diyet yapma istegi geldimi canim:) darisi basiniza insallah:)
geldi gelmez mi canım. Verdiğim 3-4 kiloyu geri aldığımı gördüğüm an tekrar başladım zaten olacak olack güzel olacak herşey. 77,5 tan 65 e gemiştim. Şimdilerde 69 um ama bir ay sonunda 65 i görücem umuyorum ki

Dediklerimi uygula canim istedigin kiloya ulasana kadsr sevdigin tadlars elveda de lutfen...beyinde bitiyor hersey ..

Dediklerimi uygula canim istedigin kiloya ulasana kadsr sevdigin tadlars elveda de lutfen...beyinde bitiyor hersey ..
Aynen canım yemiyorum asla demeyi bilmeli, gerisi kendiliğinden geliyor ve ben bunu bir kaç gündür uygulamayı başardım, umarım devamı da gelecek

Son düzenleme:

Valla allahtan okadar olmamisim ama annem ablam cok korkiyodu obez olucsksin yeme yeter derlerdi gulup gecerdim.allahtan 100 lere gitmemisim ya

Evet zaten bana göre 1.65e 75 kilo olmak aşırı kilo değil. Ben 1.61 e 93 oldum

Simdi tekrar okudum ve çok pis diyet iştahım kabardı

Tüyolar için çok teşekkürler, her iştahım kabardığında kakaolumuzu ve tarçınlı sütü aklımda tutatcağım.
Hersabah sirkeli limonlu ballı su kürünü yapıyorum, artık gece yatmadan da kür yapmayı düşünüyorum. Gidecek inşallah bu iğrenç yağlar

Diyetin geldigine sevindim bacim
Dediklerimi dene tadini sevmesende tek amaci tok tutuyor olmasi ozellukle tarcinli sutun...ama muzlu kakaolu karisim cok guzel hemen bugun dene bana da yaz ...sabah yaptigin kurde guzel ama gece yatarkenki kurleri de yap daha etkili

Evet zaten bana göre 1.65e 75 kilo olmak aşırı kilo değil. Ben 1.61 e 93 oldum
Asiri obez bir goruntu degil elbet ama bizim en azindan benim yaslarim icin cok fazla cok itici csnim...suan en buyuk motivem eski resimlerim..suanki halime sukredip boş ve çok yemelerimi tamamen frenleyebiliyorum sisman hallerime bakip

Aynen canım yemiyorum asla demeyi bilmeli, gerisi kendiliğinden geliyor ve ben bunu bir kaç gündür uygulamayı başardım, umarım devamı da gelecek
Ilk gun cok onemli canim disini slklp olabildincr azcik yersen gece de acligi oldukca hissedip uyursan sabah kahvslti bile yapasin gelmiyor sanki. Mide hafiften kuculmus oliyor ve 2.gun dshs kolay geciyor

Cokkk iyi yaaa canimm yurekten tebrik ediyorum anlattiklarin tamda beni anlatiyo senn kadar yemek yemiyorum ama cikolata deyince dunyalar duruyo benim icin ama bi cok diyet gunlugu okudum hc birinde sennki kadar hirsli biri gormedim yada davranislarin bana cok yakin o hosuma gitti bilmiyorum ama hic bi diyete intikam gozuyle bakmadim cok hirslandim ama hep pes ettim suan cok pis gaza getrdin beni varya az once kola ictim suan cok pisman oldum resmen nie ictim diye

öncelikle tebrik ederim canim mükemmel bir sey başarmışsin.

ve basarinin en büyük sebebi batti balik yan gider psikolojisine girmemen bircok diyetteki insan (ben de dahil) bir kere cok yiyince diyet bozuldu diyip haftalarca ve aylarca cok yemeye devam ediyor.

o yüzden zoru basarmissin tebrik ederim nasil cok yeme psikolojisinden cabucak ciktin? supersin

Asiri obez bir goruntu degil elbet ama bizim en azindan benim yaslarim icin cok fazla cok itici csnim...suan en buyuk motivem eski resimlerim..suanki halime sukredip boş ve çok yemelerimi tamamen frenleyebiliyorum sisman hallerime bakip
Canım bu süt ile tarçınlı kahve ayrı şeyler mi? Tarifleri verebilir misin? içme zamanı önemli mi ve tam olarak ne işe yarıyorlar?

Tesekkur ederim canim oncelikle guzel sozlerin icin
Evet bu diyet bu zayiflama oykusu benim icin sadece intikamdi....o cok kizdiklarimin yaninda manken gibi gorunmekti...ve son karsilasmada beni dugunde gorduler topuklu ayskkabim ve abiyemle salina salina ysnlarina gittigimde ysnimda ufacik balik etli hatuncuklar olarak kaldilar ve o yuzlerindeki imrenme ifadesi..valla herseye deger...intikamimi aldim umarim daha geri almam kilo...
Kola ictin he ah csnim ne diyim sen abur cuburu cok seviyosun o kolayi icecene 1 tabak dolusu bulgur daha az kilo aldirirdi sana..neyseki pismansin pisman olmasan yine icsen daha kotu ..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…