70 yaşındaki adamla 30 yaşındaki kadın ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Baban o senin tabiki ödeyecek. Babalar oldum olası konuşur maddi durumu. Anneler de öyle. Şöyle emek verdim böyle para harcadım da bilmemne. Ama o laf ağızlarından öylesine çıkıyor inanki. Gerçekten öyle düşündüğü için değil. Yani onun altında keşke harcamasaydım anlamı yok. Anneler de sütünü helal etmez mesela. Saçma sapan şeyler işte.
Bu arada bence de kadın eskortluk yapıyor. 70 yaşında adam 30 yaşında kadın ilişkisine karışmayalım tamam ama dışarıdan görünen bu. Yaşadığın hayatı yüzüne vurunca sinirlenmeyeceksin.

Ya adamin niyeti ciddi bence kadinla

tamam siz sunu soyleyin ben tek basima donemligi 50bin usd olan okulu nasil karsilayabilirim? ciddi soruyorum fikri olan varsa yazsin.

ben babami reddetmeyecegim ayrica, sadece eger imkanim olsaydi ondan maddi destek almaz ve bu laflari da yemezdim. yoksa babamdan para icin vazgececek biri degilim. siz drama seviyorsunuz.

Iyice ogrendik,mimarmis,peyzaj mimariymis,mimar yani:)Ne cok vurgulamissiniz,ne yapalim mimarsa...
Ruhu es......t olmasin insanin,mimar olsa ne olmasa ne...

Allah allah gerçekten bu kadar yanılmayi beklemezdim. Okuduğum kadariyla sizi.
Bunu okudugunuzda ben neredeyse emindim ayaklarının üzerinde dur diyeceginizden. olmadı napalim sağlık olsun.

Ben size kadinin amacini soyliyim , beraber oldugu adamin kiziyla iyi iliski kurup kaleyi ictrn fethetmek ve evlenmek
Babasinin bir onceki esi de genc bir kadindi , yeni bosandi sayilir babasi ve kadin da saglam bir gelir elde etti bu arada
Bu iliskinin kadin tarafindan tek amaci "para" bu yoldaki hatunlar da genelde cocuklarla iliski kurmaya ve kendilerini sevdirmeye calisirlar , defalarca gördüğüm bir mevzu

Iyi de konu sahibinin asil sorunu bu iliski degil, babasinin o kadinin gazina gelerek konu sahibine sozlu saldırması, yaptiklarini basina kakmasi. Ben mi yanlis anladim?
Babası savunmaya çekilmiş. Ondan bu kavga. Ama şöyle bir durum var.. konu sahibi kadın için eskort dediyse babası da haklı olarak tepki göstermiştir.
Menfaate dayalı ilişki bu. Kadının tek mesleği babasını memnun etmek değil. Eskort çok farklı anlamdadır.

Konu sahibi üç maymunu oynasın. Konu sahibi üslupta daha kibar olsaydı babası çok tepki vermeyebilirdi.
Beklesin sular durulsun..nasil olsa araları düzelir.

Baba kız sonuçta.
O laflar da sinirdendir. Keşke demeseydi ama denmiş maalesef. Ama babası kendini affettirecektir..

Bütün sayfaları okudum konu sahibi babasının iliskisine bisey dememis ki herkes iliskisine atlamıs. Ondan öncede oldu sevgilileri demis. Yani bariz takmıyor, umrunda degil neden uzatıldı bu iliski konusu bu kadar sayfa?

Ben anladım seni cok iyi anladım ama söyle düşünüyorum bence baban farkındadır herseyin eminim. Farkında oldugu icin sözlerinin karsısında yükselmistir. Bu arada kadının meslegi nedir necidir bilmem ama “Aferist” yani çıkarcı oldugu kesin. Menfaat iliskisi.
Üzülme derim, baban en kısa zamanda umarım hatasını anlar.

Kadın para için beraberse babanızda kadının gençliği ve güzelliği için beraber, eskort diyerek aşağılanacak bir durum göremiyorum.
Yine kadına giydiriyorlar erkeği aklayarak , kazancini görmeyerek , aldanan gorerek
Sonra bir kadın öldüğünde yine konu açılıyor ve methiyeler düzüyorlar belki giydirdiklerinden biri olan kadına.

Allah allah gerçekten bu kadar yanılmayi beklemezdim. Okuduğum kadariyla sizi.

Bunu okudugunuzda ben neredeyse emindim ayaklarının üzerinde dur diyeceginizden. olmadı napalim sağlık olsun.

Ahhaa valla olmadi , bu son cumlenin duygusal bir cocuk tepkisiyle yazildigi cok belli

Bakin ben 42 yasinda bir kadinim , cok sey yasadim , cok sey gordum gecirdim
Burada cok sevdiğim uyeler var , haz etmedigim uyeler var , notr kaldigim ama konularindan pek cok detaya hakim oldugum uyeler var ama yorumlarimi hep tarafsiz yapmaya gayret gosteririm , ozel hayatimda da boyleyimdir , kocam gelse karsima biz bu adamla su yuzden kavga ettik kim haksiz dese kocamin haksiz oldugunu dusunuyorsam haksizsin derim acik acik , belki de o yuzden kızıyorumdur bana tarafli yorum yapiyorsun diyenlere

Yorumlarimi da hayat deneyimime gore yapiyorum , yazi dili cok onemlidir , bazi konularda sessiz cigliklarini duyabiliyorum kadinlarin , o konularda cok net cek git derim , bazi konularda da uzgun cigliklari duyabiliyorum bu konuda oldugu gibi , ona cek git demem , yani yaptigim yorum okudugum konuya gore sekillenir yoksa kocasiyla her kavga edene de bosan demiyorum mesela

Dramadan daha çok revü ve entrika komedisi severim.

ya seni de severim cidden ama sinirden ellerim titriyor artik konuya gelen yorumlara. senin icin demiyorum oncesine.

bana bir tane mimar, peyzaj mimari, is sahibi mimar bak ben de uc kez yazdim, gosterin kendisine ayda yuz binlerce liralik (abarttim) alisveris yapsin. bana soylettirmeyin bunlari lutfen ya. ben her seyi biliyorum ve onemsemiyorum. isterse butun parasini kadina doksun umrumda degil. olsaydi o zaman soylerdim.

benimki duygusal kirginlik. kadinin lafiyla beni fircalamasi. derdim para pul kadinin meslegi olsa basindan soylerdim zaten. ne iyi ne kotu bir yorumda bulundum zaten uc maymunu oynadim. ama babam gelip instagramdan eklememissin diye firca atinca ben de sinirlendim. ben dusundugunuz kadar olgun, sakin degilim demek ki ne yapayim?

siz fazla safsınız bence..
evlenmek ve boşanmak sürekli nafaka demek:)
kadın en fazla 5 senesini kaybeder.

Ya sonucta kizinda vazgececek hali yok. Hak etmis bence. Bazi seyleri kivirmadan soylemek en iyisi, kendine cekiduzen verecegine hala savunmaya gecmesin o da. Kizin babasi sonucta, yan komsusu degil ki. Ucu ona da dokunuyor. Kim boyle bir iliskiye sonsuz saygi duyabilir ki? Ben de olsam agir konusurdum babama.

Ya eskort kelimesi yanlis anlasiliyor sanirim
Eskort demek hayat kadini demek anlamina gelmiyor yanliz
Eskort para karsiligi eslik eden anlaminda yani mesela bir adam bir davete katilacak vr yaninda bir eslikci olmasi lazim , ödemesini yapip davet boyunca guzel bir kadini koluna takip gosteris yapiyor herif , eskortluk budur , icinde cinsel iliski barindiran da var ama eskort demek seks isciligi demek degil , onun icin baska terimler var, anlam karmaşası yasandigindan hakaret gibi geliyor size sanki

Yine kadına giydiriyorlar erkeği aklayarak , kazancini görmeyerek , aldanan gorerek
Sonra bir kadın öldüğünde yine konu açılıyor ve methiyeler düzüyorlar belki giydirdiklerinden biri olan kadına.

ya ben benim babam aldanan mi dedim? allahim gercekten aglamak istiyorum ya su yazdiklariniza. ben babamla kavgami anlattim “uhuhu kadin benim babami kandiriyor parasini yiyor” mu dedim?

Iyice ogrendik,mimarmis,peyzaj mimariymis,mimar yani:)Ne cok vurgulamissiniz,ne yapalim mimarsa...
Ruhu es......t olmasin insanin,mimar olsa ne olmasa ne...
Keşke bu mimar kelimesinden rahatsız olduğunuz kadar o kelimeden de rahatsız olsaydınız.
Ne kadar kolay kullanmak o lafı.

Üslupları hiç beğenmedim.
Bu size son mesajım.

En doğrusu o zaten bende her zaman doğrunun yanında olmaktan yanayım.
Ben ateşli konularda irdeliyorum yorumlari ondan herhal öyle denk geldim genelde diğerlerine yazıp geçiyorum

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…