70 yaşındaki adamla 30 yaşındaki kadın ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

yemin ederim bak milanayi sevdigim icin soylemiyorum ama soylemek istedigimi anlayan, veya anlayip belirten tek kisisin. ben kadin genelevde calisiyor demedim seks iscisi demedim, maddiyat karsiligi babama eslik ediyor bunun baska adi ne??

ya ben benim babam aldanan mi dedim? allahim gercekten aglamak istiyorum ya su yazdiklariniza. ben babamla kavgami anlattim “uhuhu kadin benim babami kandiriyor parasini yiyor” mu dedim?
Size oznel olarak söylemedim. Konunuzda kadınin ruhuna laf edenler bile var genel söyledim.

Babanı kendinden çok uzaklaştırma, ortada garip bir durum olursa seninle konuşabilsin.
bu şekilde inada biner iyice üstüne düşer. kızı yaşında hatta neredeyse torunu olacak yaşta.
ayrıca haklısın. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
Yakında sıkılıp ayrılır nikah yaptıramazsa.

Milana,sessiz ciglik demisken,Benim adim karpuz ne yapti en son,takip edemedim.
Ziyan olmus insanlardan birisi,Insallah hayirli bir kapi acilir bu kiza ya...
Ozur dilerim sassy,konunla ilgisi yok ama...

En doğrusu o zaten bende her zaman doğrunun yanında olmaktan yanayım.
Ben ateşli konularda irdeliyorum yorumlari ondan herhal öyle denk geldim genelde diğerlerine yazıp geçiyorum
Olabilir , baski goren kadin konularinda cok keskin yorumlarim vardir cunku dayanamıyorum kadinlarin baski altinda yasamasina
Keske imkanim olsa hepsini kurtarabilsem o yasadiklari evlerden , bazen cok etkilenip ruyalarima girdigi oluyor siddet ve baski iceren konularin
Ama iste bu konu oyle bir konu degil

yemin ederim bak milanayi sevdigim icin soylemiyorum ama soylemek istedigimi anlayan, veya anlayip belirten tek kisisin. ben kadin genelevde calisiyor demedim seks iscisi demedim, maddiyat karsiligi babama eslik ediyor bunun baska adi ne??
Bende de jeton dusmedi basta ama sonra uyelerin eskort lafina cok sinirlendigini gorunce anladim eskortu seks iscisi saniyorlar
Kelime anlamini bilmedikleri icin sert yorum yapiyorlar
Bende de jeton gec dustu , cok yorgunum , senin yuzunden hala yatamadim ve dogumgunumu unuttun

Sinirlenmene gerek yok.
Menfaate dayalı ilişki onda haklısın.
Kadın parasını harcıyor babanın haklısın.
Ama kadının mesleği o değil.
O mesleği yapanlar da var ama bu kadın o değil.
Yoksa Menfaate dayalı ilişki evet hemfikirim.

Bende sizi severim ondan üslubu beğenmedim.
Ben biraz üslup konusunda hassasim ondan yazdım.

Üzülmeyin sinirden dedi babanız.
Savunmaya çekildi. Ondan o ağır lafları etmiştir.
Biraz zaman verin . Belki kadın farklı ajitasyon yaptı.
Bir süre üç maymunda kalın. Fevri bir şey yapmayın.

Babanız sizin gönlünüzü alacak..

Kadının amacı babanı kullanmak sende böyle babanı kadının kucağına atmışsın bence babanla büyük tartışmalara girme az yada çok baban önemsesin seni yoksa kadın avucunun içine alır babanı

Bugün benim de doğum günüm aaa şimdi farkettim Kutlu olsun milana

ne abi ben macime 22 temmuzu kaydetmistim cesmede kaldi hay siciyim kafama

Sonucları da kalp kırıcı oluyor iste.
Bir üye demiş her doğru her yerde söylenmez.
Zamanı var. Şu an kadının etkisi altında olabilir.

Bir süre sakin olsun. Babasıyla açık açık konuşacağı zaman da gelir. Kadının yaptığına hak vermiyorum. Ama bu menfaate dayalı ilişkilerde sırf kadınlar suçlu değil. Iki taraf da hatalı..

Bana eşlikçi gibi değil seks işçiliği gibi geldi evet..
Bizde öyle kullanılmıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…