70 yaşındaki adamla 30 yaşındaki kadın ilişkisi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ya eskort kelimesi yanlis anlasiliyor sanirim
Eskort demek hayat kadini demek anlamina gelmiyor yanliz
Eskort para karsiligi eslik eden anlaminda yani mesela bir adam bir davete katilacak vr yaninda bir eslikci olmasi lazim , ödemesini yapip davet boyunca guzel bir kadini koluna takip gosteris yapiyor herif , eskortluk budur , icinde cinsel iliski barindiran da var ama eskort demek seks isciligi demek degil , onun icin baska terimler var, anlam karmaşası yasandigindan hakaret gibi geliyor size sanki

yemin ederim bak milanayi sevdigim icin soylemiyorum ama soylemek istedigimi anlayan, veya anlayip belirten tek kisisin. ben kadin genelevde calisiyor demedim seks iscisi demedim, maddiyat karsiligi babama eslik ediyor bunun baska adi ne??

ya ben benim babam aldanan mi dedim? allahim gercekten aglamak istiyorum ya su yazdiklariniza. ben babamla kavgami anlattim “uhuhu kadin benim babami kandiriyor parasini yiyor” mu dedim?
Size oznel olarak söylemedim. Konunuzda kadınin ruhuna laf edenler bile var genel söyledim.

Babanı kendinden çok uzaklaştırma, ortada garip bir durum olursa seninle konuşabilsin.
bu şekilde inada biner iyice üstüne düşer. kızı yaşında hatta neredeyse torunu olacak yaşta.
ayrıca haklısın. Doğru söyleyeni 9 köyden kovarlar.
Yakında sıkılıp ayrılır nikah yaptıramazsa.

Ahhaa valla olmadi , bu son cumlenin duygusal bir cocuk tepkisiyle yazildigi cok belli

Bakin ben 42 yasinda bir kadinim , cok sey yasadim , cok sey gordum gecirdim
Burada cok sevdiğim uyeler var , haz etmedigim uyeler var , notr kaldigim ama konularindan pek cok detaya hakim oldugum uyeler var ama yorumlarimi hep tarafsiz yapmaya gayret gosteririm , ozel hayatimda da boyleyimdir , kocam gelse karsima biz bu adamla su yuzden kavga ettik kim haksiz dese kocamin haksiz oldugunu dusunuyorsam haksizsin derim acik acik , belki de o yuzden kızıyorumdur bana tarafli yorum yapiyorsun diyenlere

Yorumlarimi da hayat deneyimime gore yapiyorum , yazi dili cok onemlidir , bazi konularda sessiz cigliklarini duyabiliyorum kadinlarin , o konularda cok net cek git derim , bazi konularda da uzgun cigliklari duyabiliyorum bu konuda oldugu gibi , ona cek git demem , yani yaptigim yorum okudugum konuya gore sekillenir yoksa kocasiyla her kavga edene de bosan demiyorum mesela 😁
Milana,sessiz ciglik demisken,Benim adim karpuz ne yapti en son,takip edemedim.
Ziyan olmus insanlardan birisi,Insallah hayirli bir kapi acilir bu kiza ya...
Ozur dilerim sassy,konunla ilgisi yok ama...

En doğrusu o zaten bende her zaman doğrunun yanında olmaktan yanayım.
Ben ateşli konularda irdeliyorum yorumlari ondan herhal öyle denk geldim genelde 😂😂 diğerlerine yazıp geçiyorum 😂
Olabilir , baski goren kadin konularinda cok keskin yorumlarim vardir cunku dayanamıyorum kadinlarin baski altinda yasamasina
Keske imkanim olsa hepsini kurtarabilsem o yasadiklari evlerden , bazen cok etkilenip ruyalarima girdigi oluyor siddet ve baski iceren konularin
Ama iste bu konu oyle bir konu degil 🤦🏼‍♀️

yemin ederim bak milanayi sevdigim icin soylemiyorum ama soylemek istedigimi anlayan, veya anlayip belirten tek kisisin. ben kadin genelevde calisiyor demedim seks iscisi demedim, maddiyat karsiligi babama eslik ediyor bunun baska adi ne??
Bende de jeton dusmedi basta ama sonra uyelerin eskort lafina cok sinirlendigini gorunce anladim eskortu seks iscisi saniyorlar
Kelime anlamini bilmedikleri icin sert yorum yapiyorlar
Bende de jeton gec dustu , cok yorgunum , senin yuzunden hala yatamadim ve dogumgunumu unuttun

ya seni de severim cidden ama sinirden ellerim titriyor artik konuya gelen yorumlara. senin icin demiyorum oncesine.

bana bir tane mimar, peyzaj mimari, is sahibi mimar bak ben de uc kez yazdim, gosterin kendisine ayda yuz binlerce liralik (abarttim) alisveris yapsin. bana soylettirmeyin bunlari lutfen ya. ben her seyi biliyorum ve onemsemiyorum. isterse butun parasini kadina doksun umrumda degil. olsaydi o zaman soylerdim.

benimki duygusal kirginlik. kadinin lafiyla beni fircalamasi. derdim para pul kadinin meslegi olsa basindan soylerdim zaten. ne iyi ne kotu bir yorumda bulundum zaten uc maymunu oynadim. ama babam gelip instagramdan eklememissin diye firca atinca ben de sinirlendim. ben dusundugunuz kadar olgun, sakin degilim demek ki ne yapayim?
Sinirlenmene gerek yok.
Menfaate dayalı ilişki onda haklısın.
Kadın parasını harcıyor babanın haklısın.
Ama kadının mesleği o değil.
O mesleği yapanlar da var ama bu kadın o değil.
Yoksa Menfaate dayalı ilişki evet hemfikirim.

Bende sizi severim ondan üslubu beğenmedim.
Ben biraz üslup konusunda hassasim ondan yazdım.

Üzülmeyin sinirden dedi babanız.
Savunmaya çekildi. Ondan o ağır lafları etmiştir.
Biraz zaman verin . Belki kadın farklı ajitasyon yaptı.
Bir süre üç maymunda kalın. Fevri bir şey yapmayın.

Babanız sizin gönlünüzü alacak..:KK66:

herkese merhaba,

babamın 30 yaşında bir sevgilisi var. zaten eşinden ayrıldıktan sonra hayatında birileri vardı ama ben pek önemsemedim bana ne sonuçta. bunu da önemsemedim aslında ama bizim çevremiz belli insanlardan oluşuyor, herkes birbirini tanıyor. arkadaşlarımın bile dalgalarına maruz kaldım "yassy cici annen çok güzelmiş hee" gibisinden. güldüm geçtim ama bu durumun içinde olmaktan hoşlanmadım. kadının da eskort olduğunu düşünüyorum. bu işi meslek edinmese de babamın yanında para için durduğunu biliyorum ve bu eskortluk işte. seks olmasa da birine para için refakat etmenin, yanında durmanın adı eskortluktur bana göre.

bu kadın bana instagramdan istek attı kabul etmedim. sonra mesaj attı mesajını da reddettim. kötü bir şey yoktu merhaba yazmış ama iletişimde olmak istemedim bu benim en doğal hakkım. sonra sanırım babama söyledi ki babam bana sordu ben de evet istemedim kabul etmedim instagramda eskortları feedlemiyorum dedim. o ne biçim laf falan dedi ben de yukarıda yazdıklarımı söyledim. babam da bu yaştan sonra hayatıma alacağım insan için size hesap vermeyeceğim dedi. ben de senden hesap isteyen yok zaten ama ben de instagramdan kiminle takipleşeceğim konusunda sana hesap vermeyeceğim dedim. kendini insanlardan çok yukarıda görüyorsun falan dedi ben de senin özelliğin ne yapayım dedim. baya uzadı işte o bir şeyler dedi ben bir şeyler dedim falan en son babam sana yazıklar olsun, ben seni şuralarda okuttum, sana aylık şu kadar para harcıyorum, sen şöylesin sen böylesine getirdi olayı. ben de bu lafa bu kadar kızacağını bilsem önceden söylerdim nasıl canavarlaştın onu savunacağım diye dedim. sonra da çok durmadım çıktım zaten.

ama aşırı kırgınım. söylediğimin yanlış olduğunu düşünmüyorum, yanlış olsa bile babamın o kişiyi savunmak için bana karşı böyle çirkinleşmesini hazmedemiyorum. eğer babam dışında maddi destek alacağım biri olsa veya gerçekten hayatımdan babamı çıkardığımda kapısını çalabileceğim bir annem olsa kesinlikle arama mesafe koyardım. ama ona mecbur olduğum için ben bu lafı da yutmak zorundayım. iki gün sonra eline bir hediye alıp geldiğinde içimden gelmese de sarılıp barışmak zorundayım. inanılmaz üzgünüm keşke bir kardeşim, konuşacağım bir annem olsaydı.
Kadının amacı babanı kullanmak sende böyle babanı kadının kucağına atmışsın bence babanla büyük tartışmalara girme az yada çok baban önemsesin seni yoksa kadın avucunun içine alır babanı

Bende de jeton dusmedi basta ama sonra uyelerin eskort lafina cok sinirlendigini gorunce anladim eskortu seks iscisi saniyorlar
Bende de jeton gec dustu , cok yorgunum , senin yuzunden hala yatamadim ve dogumgunumu unuttun
Bugün benim de doğum günüm aaa şimdi farkettim :KK9: Kutlu olsun milana

ne abi ben macime 22 temmuzu kaydetmistim cesmede kaldi hay siciyim kafama

Ya sonucta kizinda vazgececek hali yok. Hak etmis bence. Bazi seyleri kivirmadan soylemek en iyisi, kendine cekiduzen verecegine hala savunmaya gecmesin o da. Kizin babasi sonucta, yan komsusu degil ki. Ucu ona da dokunuyor. Kim boyle bir iliskiye sonsuz saygi duyabilir ki? Ben de olsam agir konusurdum babama.
Sonucları da kalp kırıcı oluyor iste.
Bir üye demiş her doğru her yerde söylenmez.
Zamanı var. Şu an kadının etkisi altında olabilir.

Bir süre sakin olsun. Babasıyla açık açık konuşacağı zaman da gelir. Kadının yaptığına hak vermiyorum. Ama bu menfaate dayalı ilişkilerde sırf kadınlar suçlu değil. Iki taraf da hatalı..

Ya eskort kelimesi yanlis anlasiliyor sanirim
Eskort demek hayat kadini demek anlamina gelmiyor yanliz
Eskort para karsiligi eslik eden anlaminda yani mesela bir adam bir davete katilacak vr yaninda bir eslikci olmasi lazim , ödemesini yapip davet boyunca guzel bir kadini koluna takip gosteris yapiyor herif , eskortluk budur , icinde cinsel iliski barindiran da var ama eskort demek seks isciligi demek degil , onun icin baska terimler var, anlam karmaşası yasandigindan hakaret gibi geliyor size sanki
Bana eşlikçi gibi değil seks işçiliği gibi geldi evet..
Bizde öyle kullanılmıyor mu?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X