70.000 ya Bedî

Bende aksatmadan okurum.
Nacizane önerim olacak. Bir liste yapilsin, o liste alinti yapilsin okuyanlar '"+" işaretlesin isminin yanına. Biz eskiden diyet gruplarında öyle ilerlerdik.
Canım söylediğin çok mantıklı yalnız koca koca insanlarız dua grubuna katılıyoruz birilerinin hakkına giriyoruz yani öğretmenin ödev kontrolü gibi mi davranalım illaki herkes sorumluluğunu almalı 🙆
Yeni listeyi bir toparlayalim dediğin gibi takip edelim

Canım söylediğin çok mantıklı yalnız koca koca insanlarız dua grubuna katılıyoruz birilerinin hakkına giriyoruz yani öğretmenin ödev kontrolü gibi mi davranalım illaki herkes sorumluluğunu almalı 🙆
Olması gereken herkesin girip okuduğunu belirtmesi ama kalabalık oldumu maalesef sorumluluğu atlayanlar oluyor. En azından bu sistemde okuyan okumayan belli olurda eksiği hemen görür tamamlarız 🤲

Yani kızlar kimilerin yaptığı ayıba kaçtı biraz. Hem new dünden beri hasta ona rağmen toparlamaya çalışıyor. Hem de alt tarafı okudum okuyamadım dicez. @Rabia islam Cenazede olan arkadaş hariç,geldi gerekçesini söyledi en azından.
Çıkmak isteyen de Tabiki çıksın şimdi bidaha ayarlamak elbette zor oluyor hemde dalga geçer gibi. Dua grubu istikrar göstercez ki ilerlesin

Ogretmenim evde kaldi odevim🤣🤣

Diğer okuduğumuz Esmalarda böyle olmadı arkadaşlar. Gruba bakıp kime okunuyor duası ne diye bakmak okuyup okudum yazmak yarım saat hadi Bi saat diyelim. Zaten 24 saat vaktimiz var. Hepimiz hakka girmeyelim diye uğraşıyoruz. Bi bahanesi olan okuyamayanları da el birliğiyle tamamlıyoruz. Zorlaştırmayalım kolaylaştıralım kimseyi zor durumda bırakmayalım kızlar

+konulsun bencede. Bu nedir arkadaş daha dün liste başladı bugün çıkan çıkana. Eski listedekiler +gelmek isteyenler çıkmamak şartıyla yazılsn okumayan ortaya çıkacak diye kimse okumamazlık yapmaz yapanların muhakkak işi vardır okuyamacakların yerine okur tamamlarız.

X