70.000 ya Bedî

Kızlar neden kimse ilgilenmiyor liste ile 🤦🏻‍♀️ ikide bir girip kontrol etmekten yoruldum.. Hergün düzenli 2 kişiye okunmayacaksa ablamı da çıkarır mısnz 😊😊 çünkü ben her dakka giremem ablamda 2 hafta sürecek cezası hakka girmesin
Kimse birşey demiyor ki. Her gün düzenli okuyorduk aslında ama 2 gündür geri dönüş yapmayanlar olunca tıkandı.

Kimse birşey demiyor ki. Her gün düzenli okuyorduk aslında ama 2 gündür geri dönüş yapmayanlar olunca tıkandı.
İşte düzenli olsa aynı saatte girip ara ara kontrol edip ablama duayı ve sayıyı söylerdim de öyle de olmuyor ki.. İnanın hakka girmek istemem. Ablam olsa girerdi ama benim o kadar sık girme şansım yok. Üzgünüm 🙏

Kızlar ben uyarım siz nasıl derseniz
Şunu da anlamıyorum geçen sefer güzel ilerlemiştir bir gün tikandik diye herkes çıkmak istiyor arada bir girip üç dört sayfa birikmiş mesajı okumak zor olmasa gerek ( çok yoğun kişiler hariç)
Neyse yarına kadar bence çıkmak isteyen ciksin da sayı çok olursa hergun bir kişiye okuruz olmazsa

Kızlar ben uyarım siz nasıl derseniz
Şunu da anlamıyorum geçen sefer güzel ilerlemiştir bir gün tikandik diye herkes çıkmak istiyor arada bir girip üç dört sayfa birikmiş mesajı okumak zor olmasa gerek ( çok yoğun kişiler hariç)
Neyse yarına kadar bence çıkmak isteyen ciksin da sayı çok olursa hergun bir kişiye okuruz olmazsa
Katılıyorum yarına kadar çıkanlar çıksın kalanlar belli olsun hergün bir kişiye okuruz olur biter . Hayır bir de biz duamızı okumuşuz niye ilerlemiyor diye yapılan serzenişler okumayanlara yapılmalı

HayatSevinceGuzel HayatSevinceGuzel canım sen müsaitsen sayıyı yazar mısın tekrar. Sen ben MelodiminEsi MelodiminEsi bitirelim gerekirse. Yeni listeye de baslayalım bizim sayimiz cok olmus olur ama siradaki arkadaslarinkiyle birlikte bitiririz.
Kuzum acele etmeyelim çıkan kişiler çok, net olarak belli olsun çıkan çıksın kalan kalsın. Eksiği tamamlayalım biz. Yarın kalanlarla yeni liste yapalım ve hergün bir kişiye okuyalım

Katılıyorum yarına kadar çıkanlar çıksın kalanlar belli olsun hergün bir kişiye okuruz olur biter . Hayır bir de biz duamızı okumuşuz niye ilerlemiyor diye yapılan serzenişler okumayanlara yapılmalı
Aynen canım aktifler ve ben okurum kesin diyenler kalsın varsın 30 kişi olsun en geç 30 gün sürer acelemiz yok

Arkadaşlar geçen dua grubunda hiç sıkıntı olmadı çok kolay bi Esma ki 24 saat süremiz var cekilmicek bişey deil bence kalmak isteyen kalsın zamanı olmayan çıksın ona göre tam bi sayı olsun ben varım dua grubunda bence bu sorun çözülsün ve başlayalım

X