7.396 ya Bedi hatm-i

son 3 kişi için aldım. liste çok hızlı gidiyor, yetişrmiyorum, beni çıkarır mısın? okuyan herkesten ve Goldenpanthera Goldenpanthera senden Allah razı olsun. Rabbim ne muradınız varsa versin inşallah.

Sağolun yaa bari biri hoşgeldin yazsaydı... Yada bir cevap Allah rızası yardım değilmi maksat... Size Allah selamet versin
Canım benim konu sahibi ben değilim. Mesajını da görmedim. Listeye girmek istiyorsan, liste bitiminde ekler seni arkadaşımız. Ne derdin var bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun

Sağolun yaa bari biri hoşgeldin yazsaydı... Yada bir cevap Allah rızası yardım değilmi maksat... Size Allah selamet versin
Listeyi tamamlamakla uğraşıyorduk 🙂 hoş geldiniz. Allah size de inşirah ferahlığı versin. Bu listeyi tamamladık. Ya Lâtif hatmi tekrar başlatacağız eğer kişi sayısı kâfi miktarda olursa, şu an ya Rezzak ya Fettah esması başlamak üzere 🤷🏻‍♀️

Allah senden de razı olsun canım💖💖 bütün hatimlerime katılmanı isterim, uyumlu bir şekilde eşlik ediyorsun🌺🌺
Ayyy tişkür ederimmm. Kendimi uslu çocuk gibi hissettim :21::21: inşallah canım belli olsun hangi Esma olacağı inşallah katılmaya çalışırım:KK24::KK36:

Canım benim konu sahibi ben değilim. Mesajını da görmedim. Listeye girmek istiyorsan, liste bitiminde ekler seni arkadaşımız. Ne derdin var bilmiyorum ama Allah yardımcın olsun
Amin canım cümlemizin yardımcısı olsun... Konu sahibi olunmasada bu sa
Listeyi tamamlamakla uğraşıyorduk 🙂 hoş geldiniz. Allah size de inşirah ferahlığı versin. Bu listeyi tamamladık. Ya Lâtif hatmi tekrar başlatacağız eğer kişi sayısı kâfi miktarda olursa, şu an ya Rezzak ya Fettah esması başlamak üzere 🤷🏻‍♀️
hoşbuldum.. Eğer olursa bende listelerinize katılmak isterim.. Amin cümlemize canım..

X