70.000 ya Bedî

Ben olaydan haberdar degıldum dun 2 arkdas ıcın okumustum yazdımda bugun de anca gırdum mesajları az önce okudugumu 3.4.arkadas ıcın yazdım onları dustunuz mu? Yakalayamadım durumu

Biliyordum böyle olacağını 😔 kaç kişi kaldık sonuç olarak 😔😔😔hiç insafları yok, 4 yaş grubu bile daha kararlı 🤷🏻‍♀️ hastayım zikirmatiğimi kaybettim ve parmaklarımla çektim 2.700'ü🤷🏻‍♀️neyse kararlı olanlar ile yeni liste yapalım başlayalım:işsiz:

Biliyordum böyle olacağını 😔 kaç kişi kaldık sonuç olarak 😔😔😔hiç insafları yok, 4 yaş grubu bile daha kararlı 🤷🏻‍♀️ hastayım zikirmatiğimi kaybettim ve parmaklarımla çektim 2.700'ü🤷🏻‍♀️neyse kararlı olanlar ile yeni liste yapalım başlayalım:işsiz:
Canım etiket yapman yeterli ben sonuna kadar devam ediyorum
Nasil oldun biraz daha iyimisin

Üzülme lütfen. Sağlığına dikkat et lütfen. Yenene icmene dikkat et.

Ben olaydan haberdar degıldum dun 2 arkdas ıcın okumustum yazdımda bugun de anca gırdum mesajları az önce okudugumu 3.4.arkadas ıcın yazdım onları dustunuz mu? Yakalayamadım durumu
3 ve 4e gecemiyoruz canim. 1 ve 2 de onüçbinküsür eksik kaldı okumayanlar vardi onların yerine okuduk biz. Simdi onları çıkarıo 3 ve 4 için yeniden sayı belirlicez.

bende varım.. Allah razı olsun canım.. kat kat misliyle rabbim sana nasip etsin

X