/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

ben ama yagını aldım ardasım da ac karnına bi yemek kasıgı sadece yagını icerek hamile kaldi şimdi bebisini aldı kucagına :)
ins tez vakitte gelirler
yağını duymamıştım canım inşallah tez vakitte kavuşcaz bizde :) şifa olsun bende yağını alayım o zaman yumurtlamaya yarıyordu demi varmı sende yumurtlama ile ilgili bişey

merhaba kizlar bende iki gün geç adet oldm ilk defa gecikmişti umutlanıyo insan ister istemez
benimde yeni bat 29 ocak
bu sefer çörek otuna basladım keciboynuzu pekmezide aldm eşim icin inş işe yarar
Canim bnmde gecikti 3.gunum ama adet belirtim de yok bende gelmesini bekliyrm

hayırlısı olsun tabi batdaşım :) seninde 28 29 gibi olcak yeni batın ALLAHın izniyle kavuşcaz canım bizde inşallah bu yıl getircek bebişlerimizi :))
Benim bat 25 ocak gibi cunku beklenen battan 2 gun once geldi adetim cok sasirdim hic boyle olmazfi hep tam zamaninda olmuşumdur inşallah biz de myjdeli haberlerimizi veririz canim

yağını duymamıştım canım inşallah tez vakitte kavuşcaz bizde :) şifa olsun bende yağını alayım o zaman yumurtlamaya yarıyordu demi varmı sende yumurtlama ile ilgili bişey
valla ben ayda birden fazla yumurtluyorum ona ragmen tutturamadım düşün
marankinin sayfasından siparis verdm ben canm oraya bak istersen digerlerine pek güvenemedim orjinalmidir degilmidir
saracogluda cok pahali geldi marankide 40tl saracoglunda 74tldi

Benim bat 25 ocak gibi cunku beklenen battan 2 gun once geldi adetim cok sasirdim hic boyle olmazfi hep tam zamaninda olmuşumdur inşallah biz de myjdeli haberlerimizi veririz canim

hayırlısı hakkımızda canım benim ALLAHIN izniyle hayırlısıyla kavuşcaz bebişlerimize inşallah :)) benimde 25 26 günde olurdu bu ay 29.günümde geldi kırmızılar :) hava değişiminden yada stresden de olabilir ya .birde tiroid ilacı kullanmaya başladım ondanda geciktim diye düşünüyorum.

bayaa pahalıymıişş canımm maşallah ya benimde progestan 14 çıkmıştı yumurtan var demişti doktor ama daha detaylı muayene olamadım henüz :)

Galiba benimkide oyle oldu ama ben 26 27 gunde olurken 24 gunde oldum

Galiba benimkide oyle oldu ama ben 26 27 gunde olurken 24 gunde oldum
Canim ben korunmayi birakmadan once saat gibi 28 gunde bir olurdum. Biraktikan birkac ay sonra duzensizlesti. Ya 2 gun once geliyordu ya sonra. Bu kadarcik duzensizlik korunmayi biraktiktan sonra olurmus. Vucut kendini hamilelige hazirliyormus diyorlar

amin canım inşallah senin bebişinide hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) ben henüz doktora gitmedim canım bugün gidecektim ama sanırım yarına kalacak sen gittin mi?
Benim degerlerim duzenli beklenen artisi gostermiyor. Adetim geceli 5 gun oldu 4 gun once hcg 83 du bugun 193. Doktorum kimyasal gebelik olduğunu soyledi yuksek ihtimalle. Suan beklemekten baska yapacak birseym yok belirsizlik cidden cok kotu.

Ama ben hic kotunmadim canim inşallah farkli bir durum yoktur

Hamileyim sanirim...
canmm hadi maşşallah çokk sevndm ben de bi problm var inan ki resmdeki 2.czgyi göremym ama önemli olan senn görmen kan testi yaptr bugn cnm durummz malum bizim bnde bu sabh test yaptm ama negatiffffffffffff gelckse gelsn bari adetyim 2 gün geçecek bugünüde sayrsak

Otomotiv sektorunde calisiyorum su iki uc gun cok yogun izin vrmezler bana. Ctesi esimle gtcem insallah direk doktora gitcem. O zamana kadar da sabah aksam limon suyu corasprin ve vitaminleri icicem iste. Insallah sende bi supriz yaparsin bize.

Otomotiv sektorunde calisiyorum su iki uc gun cok yogun izin vrmezler bana. Ctesi esimle gtcem insallah direk doktora gitcem. O zamana kadar da sabah aksam limon suyu corasprin ve vitaminleri icicem iste. Insallah sende bi supriz yaparsin bize.
İNşallah cnm tabi gönlm inşallah test yanılmştr diyor ama nasip kimyasaldan vs çok korkuyorum açıkcası bilmyrm bugn sağlk ocağında kan vercktm ama bzmde işler yoğun şöforle ıneym çarşıya gidiyor diye ama uzunmuş işi vazgectim beklicem 1-2 gün daha

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…