/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Merhaba hanimlar benim beta persembe gunu 1826.4 tu kac haftalik olduguma emin degilim gec dollenme oldugu icin :) iki gundur mide bulantilarim var usuttum mu hamilelikten mi kestiremiyorum daha erken mi usuttum mu acaba.bir de cuma gunu randevum var sizce kese gorunur mu?

Insallah canim daha kesin degil ama sevinemedim bile boyle olunca bile ucmam getekiodu normalde. Korku aldi beni ayni seyleri yasama korkush
benmde bugün olmam gerekiytor ağrım var akıntım var eli kulağında akşama doğru adetim gelir bugün bat (((

benmde bugün olmam gerekiytor ağrım var akıntım var eli kulağında akşama doğru adetim gelir bugün bat (((
Insallah olmassin canm insallahhh... Test yapmis miydin. Ben belirti aradim durdum hep bende en belirgin belirti gogsler olmustu.elim gogsumde gezdim durdum. Dunden sonra gogus hassasiyeti de hisaediyorum.piskolojik belki de bilemiyorum hicbir belirtim yoktu dune kadar

2000 de gorunuyor canim hadi insallah. Hayirli olsun:)

Cok silik ayni markanin daha once iki testini yapmistim.kesnlikle en ufak bisi goremedim. Goz yanilmasi bile yasamadim ama bunda goruyorum..
Bak mesela buda benim ilk testim birsey gorunmuyor degil mi ama daha sonra yaptigim testte gayet belli

Eklentiler

• 20151222_071340.jpg
    23,6 KB · Görüntüleme: 67
  • 20151224_074349.jpg
    28 KB · Görüntüleme: 63
erken gebelk testi yaptım perşmbe günü negatfti eğer olmazsam yarın sabh yapıcam bakalm nasip haff adet belitrilerim ve agrılarım var çok ümitlenmk istemyrm sonu çok kötü oluyor cnkü

Hayirli olsun canim benim adetim geceli 3 gun oldu henuz bu kadar net cift cizgi goremedim Rabbim saglikla kucagina almayi nasip etsin isteyen herkesin gobusleride dolsun inşallah
amin canım inşallah senin bebişinide hayırlısı ile sağlıkla kucağına almayı nasip etsin :) ben henüz doktora gitmedim canım bugün gidecektim ama sanırım yarına kalacak sen gittin mi?

Cok tesekkur ederim hepinize... Bi donugum sanki hem cok istyorum hem cok korkuyorum....

merhaba kizlar bende iki gün geç adet oldm ilk defa gecikmişti umutlanıyo insan ister istemez
benimde yeni bat 29 ocak
bu sefer çörek otuna basladım keciboynuzu pekmezide aldm eşim icin inş işe yarar

merhaba kizlar bende iki gün geç adet oldm ilk defa gecikmişti umutlanıyo insan ister istemez
benimde yeni bat 29 ocak
bu sefer çörek otuna basladım keciboynuzu pekmezide aldm eşim icin inş işe yarar
çörek otuna bende başlamak istiyorum nasıl yapıyorsunuz . ah ahh bende geciktiğim için umutlanmıştım ama hayırlısı olsun hakkımızda :)

çörek otuna bende başlamak istiyorum nasıl yapıyorsunuz . ah ahh bende geciktiğim için umutlanmıştım ama hayırlısı olsun hakkımızda :)
netten aldım bnde tarifini 12 silme tatlı kasıgı öğütülmüş çörek otu
10 çay kaşığı toz tarcın
10 yemek kasıgı saf bal hergun 1 yemek kasıgı adetin 2.günü baslayip 12. güne kadr ac karnına veya yemekten 1,5 saat sonra yeniliyo ben dün günlük olarak yaptım bi tatlı kasıgı denedim ama rondom cörek otunnu ezmedi malesef biraz cigneyerek diger kısmı direk yurarak yedm ama inanilmaz zorlandım midemi bulandırdı oyüzden bugun cörek otu yagını sipars ettm o gelene kadr bal tarcin cörek otu seklnde devam edicem

bende çörek otunu düşünüyordum canım nasıl öğütürüm diye herhalde bende tozunu alıcam galiba inşallah faydasını görürüz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…