/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

bat listemiz batlarınız hamişlik olsun inşallah " Semiun garibun"
  1. Angel 25 Bat 1 Ocak - yaş 26 - 7. ay
  2. Hijyenik Bat 5 Ocak - yaş 24 - 2,5 sene
  3. kakule71 Bat ? - yaş ? - .... ay
  4. @ilk heyecan
  5. Y yagmur1978yagmur
  6. Z Zeroselo - yaş ? - 1,5 yıl
  7. basarans bat - yaş 32 - 1. ay - 2. bebiş
  8. @Aicha zeynep BAT 10 ocak - yaş 34 - 3,5 sene -2. bebiş
  9. kimmimmm bat ? - yaş 27 - 1 sene
  10. simarik83 Bat 13 Ocak - yaş 32 - 4. ay
  11. yeniden09 BAT ? - yaş 27 - 8. ay
  12. Hnf sllms bat ? - yaş 26
  13. xruyax 25 Ocak - yaş 29 - 4. ay
  14. beren20 BAT 25 Ocak - yaş 33 - 3. ay
  15. @darkgirl1906 Bat 29 Ocak - yaş 27 - 17. ay
HANIMLAR EKSİKLERİ TAMAMLAYALIM BENİ ETİKETLEYİN OLUR MU
HAMİŞ HABERLERİNİ BEKLİYORUM HAYIRLA HADİ BİSMİLLAH 2016 OCAK HEPİNİZ HAMİŞ OLUN İNŞALLAH HAYIRLA VE SAĞLICAKLA
ÖPÜYORUM KOCAMAN KOCAMAN

HAMİŞ LİSTEMİZ
Her gün artsın kat kat inşallah

S smnmrn 2. ayında hamiş
B bebegim seni bekliyorum
xiexie 4. ayında hamiş
Forever07 yaş 27 - 2. ayımda tamda dilediğim gün geldi mucizem hamd yalnız ve yalnız Allah'a...
dertlikederli yaş 32 - 2. ayında hamiş

bglm yaş 23 - 7. ayında hamiş
Beyazmelek16 10. ayında hamiş
Sabirsiz61 yaş 33 - 3. ayında hamiş

meyran yaş ? - ?. ayında hamiş

Esaskiz43 yaş 24 - 2,5 yılında hamiş inşallah çok şükür

onlar artık çok şükür hamiş sizlere uğur getircez ve bol bol dua edicez inşallah
meyran canım eksik bilgilerin var aramıza hamiş katıldın direk maşallah beni etiketleyerek yaz tamamlarım

evet canım öyle oldu çok şükür :) sondaki notunu görmeden bende sana mesaj atmıştım özelden :)) burayada yazmış olayım yaşım 31 ve 12. ayımda hamiş oldum çok şükür Rabbime..

evet canım öyle oldu çok şükür :) sondaki notunu görmeden bende sana mesaj atmıştım özelden :)) burayada yazmış olayım yaşım 31 ve 12. ayımda hamiş oldum çok şükür Rabbime..
MaşaAllah canım azıcık bekletmiş annesini, demekki şimdiymiş vakti sağlıcakla hayırla gelsin inşallah
Çok çok dikkat et kendine ilk 3 ay önemli kuzum
Allah'a emanetsiniz

Ama ben hamileyimki yas 27 bebis supriz yapti deneme yok ☺

Ama ben hamileyimki yas 27 bebis supriz yapti deneme yok ☺

listeye bakıyomusun diye kontrol edeyim dedim
kuzum yazdıklarından şüpheli kesin değil gibi anladğm için 7 bebiş koydum pek yakında bebiş haberi gelicek diye
tamamdır ekliyorum 1. sayfadan yanlış anlamışım kafam uçuk bugün pardon kuzum
hayırla sağlıcakla kucağına al inşallah bebeğini

Tesekkur ederimm insallah hepimiz saglicakla kucagimiza aliriz burdaki herkese nasip olur insallah bu guzel bulusma :) benim gec dollenme oldu yazdiklarim belkide o yuzden kafani karistirdi kac haftalik olduguma bile emin degilim o yuzden cuma gidecegim doktora hayirlisiyla

MaşaAllah canım azıcık bekletmiş annesini, demekki şimdiymiş vakti sağlıcakla hayırla gelsin inşallah
Çok çok dikkat et kendine ilk 3 ay önemli kuzum
Allah'a emanetsiniz
amiin canım aynen öyle oldu geç olsun güç olmasın inşallah :) hayırlısıyla... ilk üç ay önemlide ben neye dikkat edeceğim inan bilmiyorum şuan normal hayatıma devam ediyorum nelere dikkat etmem lazım ki?

pek normal hayat olmuyor işte
evde iş güç yapma ağır kaldırma kendini yoracak herşeyden uzak durucaksın, baya bildiğin ilk 3 ay yatmak gerekiyor
ben pek dikkat etmedim şimdi yattğm yerden kalkmıyorum
doktora ne zaman gidiceksin, doktor anlatır hepsini zaten
yediklerin falan da önemli hazır gıdarıon hepsi yasak tatlım
Allah'a emanetiz önce tabisi

İnşallah canım
Git tabi hayırlı haberler ile gel inşallah

doktora pazartesi gittim ama keseye baktık net görünmedi haftaya yine gideceğim pek birşey söylemedi yani sadece folik asit kullanıyor musun dedi o kadar. ben zaten pek ağır iş yapan biri değilim normaldede :) ama yinede durmuyoruz tabiki... hazır şeyler yememeye çalışıyorum ama yiyorum yinede... sende iyi olursun inşallah Rabbim hayırlısı ile tamamına erdirsin inşallah sağlıkla.... tavsiyelerin için teşekkür ederim canım dikkate alacağım

Evet canım folik asit önemli, bende ilk gittiğimde görememiştik sonra alttan bakmıştı doktor, aman ne güzel bende yerinde duramayan tiplerden sabit oturmak ve yatmak... bebiş için alıştım bu ara el mecbur sen yine de yeme, nefsin düşerse ucundan al nefsini köreltmek için, somon balık ye bu haftalarda mümkünse ceviz ye bol bol meyve ye sebze ye ama temiz yıkanması çok önemli imiş kuzum, yani dışarda yememk lazım Amin cümlemizi cümlesini inşallah rica ederiz
Darısı topicteki hatunların başına inşallah sağlıcakla ve hayırla... Ve tüm isteyenlerin inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…