/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Iyi aksamlarr bende geldimmm... Bat.1 aralik ilk denemem ovulasyon testi kullaniyorum bu ay. Malesef imi kaybim oldu kan pihtilasmasindan. Bu topik ugurlu gelsin hepimize

İnşallah cnm. Bana uğurlu geldiğini söyleyebilirim Allahın izniyle. Bak 36 yaşındayım. 12 yıldır çocuk istiyorduk ama yapmıyorduk bazı sıkıntılardan dolayı. Geçen ay korunmayı bıraktık. Bu ay oldu Allahın izniyle. Ama şunu söyleyeyim tam tefekkür çok önemli. Rabbim verdiği zaman olacak düşüncesine yürekten inanıman gerekli. Çünkü herşeyin çok normal, yumurtlama gününüde buluyorsun, artık testlerle o günlerde de korunmadığın halde herşeye rağmen çocuk olmayabiliyor.işte burda teslimiyet. Bizim hiçbir şeye gücümüz yetmez cnm. Allahın OL demesini bekleyeceğiz inşallah hayırlısıyla

3 gündür ağrım var bu ay yumurtlama öldürdü beni valla. Bi de ben ates ölcümü yapıyorum dün ateşim 36,6 ya çıktı yani yumurtlama işlemi tamam sanırım :cool:
İndi mi yani ateşin . Bnde bu ay bir kaç gün ateşimi ölçtüm ilk ölçtüğüm gün ayın 11 i 37.7 fln dı sonra hep 36 larda çıktı. Normalde bugün yani 15 i ovu günüm ama bir kaç aydır erken geliyor sanırım 4 gün erken ovulasyon olmuş olabilir dimi bu ateşe göre de? :110:o_O

İnşallah cnm. Bana uğurlu geldiğini söyleyebilirim Allahın izniyle. Bak 36 yaşındayım. 12 yıldır çocuk istiyorduk ama yapmıyorduk bazı sıkıntılardan dolayı. Geçen ay korunmayı bıraktık. Bu ay oldu Allahın izniyle. Ama şunu söyleyeyim tam tefekkür çok önemli. Rabbim verdiği zaman olacak düşüncesine yürekten inanıman gerekli. Çünkü herşeyin çok normal, yumurtlama gününüde buluyorsun, artık testlerle o günlerde de korunmadığın halde herşeye rağmen çocuk olmayabiliyor.işte burda teslimiyet. Bizim hiçbir şeye gücümüz yetmez cnm. Allahın OL demesini bekleyeceğiz inşallah hayırlısıyla
Başka çocuğun var mıydı cnm tebrik ederim

İndi mi yani ateşin . Bnde bu ay bir kaç gün ateşimi ölçtüm ilk ölçtüğüm gün ayın 11 i 37.7 fln dı sonra hep 36 larda çıktı. Normalde bugün yani 15 i ovu günüm ama bir kaç aydır erken geliyor sanırım 4 gün erken ovulasyon olmuş olabilir dimi bu ateşe göre de? :110:o_O
Yok düşmedi adet gününden itibaren ateşim 36,2 civarındaydı. Yumurtlama gününden itibaren yükseldi 36,6 oldu. Eğer önümüzdeki adet günü ya da 1 gün öncesinde düşmezse hamileyim demektir

Merhaba benide ekleyebilir misiniz?bat 27 Kasım. Bu 2.denememiz.bir kızım var ona kardes istiyoruz:)

hoşgeldiniz :KK200::KK200: Kızınızı Allah bağışlasın ve rabbim hayırlısıyla kızına kardeş nasip etsin inşallah
kaç yaşından kızın
listeye ekliyorum seni de canım hayırlı uğurlu gelsin inşallah :KK37::KK36::emir_bebek::anneadayı:

KIZLAARRRRRRRR SONUCUM BELLİ OLDUUUU..

270 çıktı :KK31::KK31::KK31:

yavvvvvv habere bakın yavvvvvvvvvv:emir_bebek::KK200::nazar:
bebiş geliyorrrrrrrrrrrrrrrrrrr:emir_bebek::anneadayı:
çok çok çok sevindimmmmmmmmmmmmmmm, tebrik ederim:KK9::KK9::rolleyes::KK73:
Allah'ım sağlıcakla tamamına erdirsin inşallah bizlere de uğur getirsin her aday hayırla sağlıcakla hamiş olsun inşallah :KK200:
topiğimizin ikinci hamişi de sensin canım :emir_bebek:
hamişle başladık hamiş gidiyoruz hadi hatunlar çalışmaya devam :KK15::KK15:

Günaydın Tünaydın hatunlar, anneler ve anne adayları :KK200:
haftamız bereketli hayırlı haberler ile dolsun topiciğimiz hamişler topiği olsun inşallah :anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı::anneadayı:
güne topiğe ikinci hamilelik haberi ile başlamak süper bir duygu:KK200:
topicte 2. bebiş haberi tüm diğer katılımcılara şans ve uğur getirsin
onlar bizim için hep duacılar :KK200::emir_bebek::anneadayı:
S smnmrn ile B bebegim seni bekliyorum Allah sağlıcakla kucağınıza almak nasip etsin inşallah
yaşadığınız hamilelik serüvenini burdan canlı canlı paylaşmanızı istiyorum :KK19::KK19:

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz becerebilirsem :cool::cool:
bu ay bizim 2. denememiz olacak nasipse ve ben yumurtladğmı anlayamadğm için test kullanmayı düşünüyorum
Tecrübeli hatunlardan bu konuda yardım istiyorum:KK76::KK5:

S smnmrn
B bebegim seni bekliyorum

onlar artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicekler inşallah:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:

ruziyye ruziyye 16 kasım
simarik83 simarik83 26-27 kasım
@Beyazmelek16 26 kasım
@yagmur1978yagmur 27 kasım
Hnf sllms Hnf sllms 29 kasım
@xruyax 5 aralık
@Zeroselo 5 aralık
@darkgirl1906 6 aralık
Forever07 Forever07 7 aralık
@kimmimmm 9 aralık
@ilk heyecan 20-21 Aralık

bugün ruziyye ruziyye nin bat tarihi:KK51:
kendisinde durumlar nasıl acaba
alo bir iki ses :KK48:
kırmızılar geldi yada gelmedi bilmiyoruz ama hangisi ise senin için hayırlı olandır inşallah:KK36:
merakta bırakma bizi :KK51:

Iyi aksamlarr bende geldimmm... Bat.1 aralik ilk denemem ovulasyon testi kullaniyorum bu ay. Malesef imi kaybim oldu kan pihtilasmasindan. Bu topik ugurlu gelsin hepimize

ya kusura bakma kuzum yeni gördüm ben :KK43:
hoşgelmişsin uğurlu gelmişsin bu topicte sana uğur getirsin inşallah :KK15:
ne demek canım kaybım oldu daha evelinde bebek mi kaybettin :KK43:

İyi akşamlar kizzzlarr benim bat da 7 aralık :KK24::KK68:

yaşasın bir 7 aralık daha gelmiş :KK200::KK48: hoşgelmiş
7 rakamı uğur getirsin bu ay bize canım
ekliyorum seni de

X