/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

hoşgeldin:KK200::KK200: hadi hayırlı olsun çalışmalar, dolu olsun boş olmasın inşallah bakalım bakalım :KK70:
BAT kaç
canım biz bu ay korunuyoruz benim çikolata kistlerim var ilaç kullanıyorum 6 aydır bu ay daha kullanacağım adetimin 2.günü hormon testi yapacak doktorum bu ay rahim filmi çektirdim eşimin değerleride çok güzel çıktı adetten sonra ilacı bırakıp gün aşırı denemeye başlayacağız aralıktan çok umutluyuz eşimle bakalım nasip hayırlısı olur inşlh
29 yada 30 kasım gibi denemelere bşlayacağız nasipse

canım biz bu ay korunuyoruz benim çikolata kistlerim var ilaç kullanıyorum 6 aydır bu ay daha kullanacağım adetimin 2.günü hormon testi yapacak doktorum bu ay rahim filmi çektirdim eşimin değerleride çok güzel çıktı adetten sonra ilacı bırakıp gün aşırı denemeye başlayacağız aralıktan çok umutluyuz eşimle bakalım nasip hayırlısı olur inşlh
29 yada 30 kasım gibi denemelere bşlayacağız nasipse

hadi inşallah :anneadayı::KK200::emir_bebek:

Forever07 Forever07 bak geldimmm benide alın bakam aranıza hayat devam ediyor demi inşallah bu ay yüzümüz gülsün dostlar

Oyyyy kuzumm hoşgelmişsin topiğimizde çiçekler açmış sefa getirmişsin :KK200::KK36::KK36:
Gülecek elbet kuzum Allah büyük, ne zamana yazmışsa o zaman... biz dualarımızı eksik etmeyelim inşallah bu topik ve aralık ayı sana hayırlı ve uğurlu gelir inşallah canısı ve cümlemize:KK19::KK15::KK15::KK200:
senin BAT kaç şimdi kuzum ekliyim senide

Oyyyy kuzumm hoşgelmişsin topiğimizde çiçekler açmış sefa getirmişsin :KK200::KK36::KK36:
Gülecek elbet kuzum Allah büyük, ne zamana yazmışsa o zaman... biz dualarımızı eksik etmeyelim inşallah bu topik ve aralık ayı sana hayırlı ve uğurlu gelir inşallah canısı ve cümlemize:KK19::KK15::KK15::KK200:
senin BAT kaç şimdi kuzum ekliyim senide
sanırım 9 aralıktan sonraki herhangibi gün ama ne gün artık bende kestiremiyorum bişey olmazsa

Günaydınnnn hatunlar :KK200::KK200:
Bu topikteki herkese rabbim ikiz evlat nasip etsin hayırllsıyla :KK70::KK70: bu kadar da tatlı ballı olsunlar
Mutlucuks haftasonları :emir_bebek::anneadayı::emir_bebek:
20120306215807.jpg

Forever07 Forever07 cum yeni topiğin hayırlı olsun inşallah. Ve hepimize uğur getirsin. Vee herkese hayırlı haftasonları olsun. Bu toik bebiş haberleriyle dolsun :))

hoşgeldinnn :KK200::KK200:
ne güzelde hayırlı haberle geldin :KK15::emir_bebek:
silik çizgi ucundan göstermiş kendini sıpa :emir_bebek:inşallah rabbim yanıltmasın :KK200:
ptesimi yapıcaksın kan testini, Bat ne kadar geçti

hoşgeldinnn :KK200::KK200:
ne güzelde hayırlı haberle geldin :KK15::emir_bebek:
silik çizgi ucundan göstermiş kendini sıpa :emir_bebek:inşallah rabbim yanıltmasın :KK200:
ptesimi yapıcaksın kan testini, Bat ne kadar geçti

Daha batıma üç gün vardı testi yaptığımda erken gebelik testide değildi o yüzden ikinci çizgi silik çıktı herhalde. Yarın olmam lazım ama hiç belirti yok tek sıkıntım mide sorunum olmadığı halde ağrıyor olması veee ateşimin 37,1 olması

X