/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Hoşgeldin:KK200: hemen hemen aynı sayılırız :KK48:
hadi bakalım aralık yüzümüze gülsün hep dediğimiz o vakit aralık olsun :cool::KK70:
ah şu kırmızılar :KK70::KK70:

hoşbuldukk :) aynıyız aynıyız inşallahh hayırlı haberlerimizi yılbaşından önce alırız :)) gelmesin kırmızılar artık :) hiç şaşmıyorlar maşallah :)

inşallahhhh bal yesin ağzın :KK30:
Şaşırtıyorda erken gelerek şaşırtıyor:KK48::KK51:
ula bi test yapaydım bari dedim :KK70::KK70:

sorma canımm yaa ben test yapmıştım iki gün öncesinden tabii gene negatiff :)) kendimi daha çıkmamıştr erken diye avuturken hooop beklediğim gün geldi hemen heycan yaptırtmadı bu ay bana :)))

Merhabalar hatunlar :KK36:
Anne olmak isteyen hatunlar :KK200:
Aralık ayı tüm anne olmak isteyen hatunların karınlarının dolduğu ay olsun inşallah :anneadayı:
Yüce rabbimiz kimsenin kucağını karnını boş koymasın, hayırla ve sağlıcakla anne ve adayları olalım inşallah :KK200:
bu benim ilk konum burda:KK200: güzel bir tesadüf sebebi ile açıldı inşallah bu tesadüf tevafuk olsun mutluluk olsun bebiş olsun :emir_bebek::emir_bebek:geçen ayda istiyodum ama bu ay daha çok çok istiyorummm :KK73::rolleyes:
konu başlığından da anlaşıldığı üzre benim BAT 7 Aralık :KK47::KK47: gelen arkadaşlardan BAT alıp ilk sayfadan takip edebilceğiz becerebilirsem :cool::cool:
bu ay bizim 2. denememiz olacak nasipse ve ben yumurtladğmı anlayamadğm için test kullanmayı düşünüyorum
Tecrübeli hatunlardan bu konuda yardım istiyorum:KK76::KK5:

@smnmrn o artık çok şükür hamiş:emir_bebek::anneadayı: ilk olarak bize uğr getircek ve dua edicek:KK36:

ilk bat listemiz :KK200: batlarınız hamişlik olsun inşallah :nazar:

@ruziyye 16 kasım
simarik83 simarik83 26-27 kasım
@Beyazmelek16 26 kasım
Hnf sllms Hnf sllms 29 kasım
@xruyax 5 aralık
@Zeroselo 5 aralık
Forever07 Forever07 7 aralık
@kimmimmm 9 aralık
@ilk heyecan 20-21 Aralık

X