/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

An itibariyle soldan batmalar başladı yine. Bi de karın bölgemde yanmalar ve bel ağrısı var. Testlere göre hamilelik yok. Bu belirtiler ya psikolojik ya üşüttüm ya da regl olcam
Seç beğen al

tabikisi de hamişliği beğeniyorum ve çok çok istiyorum ha gayret hadi inşallah

nasılsın tatlımm
çalışmalara devam dimi batlarımız aynı seninle
varmı bir gelişmeler falanlar fıstıklar
Iyiyim canim bugun calismayinca evde keyif yapiyorum calismalar son sürat devam ediyor evet 7 aralik ikimiz icin de hayırlara vesile olsun insallah ben bu ay hic belirtilere onem vermiyorum gecen ay husrana ugradim. Ama sunu da sorayim gene kivamli krem rengi bi akintim oldu sabah sence sebebi nedir sen nasilsin neler yapiyosun

Kızlar Merhaba. Moralim cok bozuk(Dün dayanamayıp akşam eşimle kan vermeye gittik .hcg 9.78 çıktı. Bir sorun olduğunu anladım .sabah da tekrar test yaptım bu sefer çizgi daha da silikti. Kimyasal yaşıyorum sanırım. İlk defa basima geliyor.(moralim çok bozuldu ama eşim sağolsun her zaman destekcim❤ anlayacağınız bu ay olmadı ..

sıkma canını ben daha önce yaşadımm evet abiraz üzücü ama olsun rabbim büyük merak etme olur inşallah

inşallah kuzum olursun zamanında ilk bebeğinmi yoksa 2. mi bende 1 yıl olacak nerdeyse demelerde bulunalı olmuyo

ohh misss iyi keyifler kuzum
bende işteyim çalışıyorum, szilerle sohbet ediyorum vakit buldukça
bende akıntı yok kuzum, yumurtlama olabilir sen bugünüde değerlendir
bu ay çok istiyorum ama hayırlısyla ve sağlıcakla tabi
dün akşam düğünde çok zıplamasaydım eyiydi

merhaba kesim kimyasal gebelik mi acaba
bozma moralini hayırlısı nasıl ise öyle olsun

Kolay gelsin kuzum allah en hayurlu zamanda verecektir ben buna inanıyorum. Iyi iste hareketli bir bebisin olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…