/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Günaydın kızlar. Bu sabah gebelik testinde yine hayalet çizgi çıktı bende erken gebelik testi yaptım resmi yüklüyor um :)ne diyorsunuz??bu arada bata 3 gün kaldı.

Dün yazdığında da geçmişti içimden çok çok sevindimmm hadi hayırlsıı inşallah Anne oluyorsun
heyyyyyyyy dostummm hamişsinnnnnnnnnnnnnnnn

tebrik ederimmmmmmmmm

Dün yazdığında da geçmişti içimden çok çok sevindimmm hadi hayırlsıı inşallah Anne oluyorsun

tebrik ederimmmmmmmmm
Saol canım kızıma kardes istiyorduk hati

tebrik ederimmmmmmmmm

Bugün itibari ile listemiz hatunlar
Y yagmur1978yagmur dan hayırlı haberi aldık çok şükür

bu hafta içinde hayırlı haberlerini beklediğimiz hatunlar listemiz hadi inşallah
simarik83

Beyazmelek16

Hnf sllms

kızlar aranızda ovu testi kullanan varmı ?

bunlar sizce de negatif sonuclarmı?

Eklentiler

• image.jpeg
    37,6 KB · Görüntüleme: 46
  • image.jpeg
    21,6 KB · Görüntüleme: 39
  • image.jpeg
    64,8 KB · Görüntüleme: 40
Bat a 3 kala yine cillop gibi bir testle sizlerle beraberim
Son 1 testim var onu da regl olmazsam kullancam
Gerçi adet olcak gibiyim ya ama neyse...

Eklentiler

• IMG_20151124_132251.jpg
    50,4 KB · Görüntüleme: 48
kızlar çantamda 2 adet test bulunmakta gecen eşim eczaneye gtti gtmşken 2 tane alıver dedim 10 gündr cantamda bi 10 gün dha beklicekler :))))) ceza onlara bna pozitfi göstersnler artık cantama hapsettim

hadi inşallah bakalım pozitifli testlere herbirimiz için

An itibariyle soldan batmalar başladı yine. Bi de karın bölgemde yanmalar ve bel ağrısı var. Testlere göre hamilelik yok. Bu belirtiler ya psikolojik ya üşüttüm ya da regl olcam
Seç beğen al

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…