/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Bat a son 6-7 günüm kaldı çok heyecanlııııı
Pazar günü erken gebelik testi yapıcam
şimdiye kadar 2 tane normal test yaptım bile ve tabiki ikisi de tırt of the zırt
Son günler geçmek bilmiyor yaaaaaa sınava girmiş sınav sonucunu bekleyen öğrenci gibiyim. geçtim mi kaldım mı?

sen örgülerini, tak kafana başka da bişey takma gerisi nasip hayırlısıyla olsun inşallah, AMİNNNN dualarım hep sizlerle
gunaaydiiiinnnnnn
Günaydınnnnnnnnn örgücü hatun neler örüyosun bakalım
Günaydın cnm. Herkese Günaydınlaarrr

Günaydınnnnnnnnnnnnnnn nasılsınız bugün efenim

hadi inşallah kuzummmmmmmmm

Mrb cnm bnmde ovulasyona gore 5 gunum kaldi . Bebek dusundugumuzden beri adetim hic gununde gelmedi zaten en fazla 7 gune gelir diye dusunuyorum. Bu ay bnm hsgden sonraki ilk ayim nasil gececek merak icindeym. Bu donemde hep gogsum agirirdi o yok diger belirtiler var. sen nasilsin

SLM KIZLAR NASILSINIZ BENDE BUGÜN İNOFOLİC KULLANMAYA BAŞALDIM DR. SORDUM GEBELİĞE YARDIMCI OLUYORMUŞ HABERİNİZ OLSUN GENELDE POLİ OLANLAR DA AĞIRLIK OLARAK KULLANIRLARMIŞ BİDE BENİM GİBİ SEBEBSİZ HAMİŞ KALAMAYANLARA ÖNERİYORLARMIŞŞŞ

bende kasıkta batmalar ağrılar oluyor. dün akşam sağ tarafım ağrıyodu bugün sol tarafım ağrıyor
2 gündür de ayaklarımı üşüttüm ondan da olabilir diye düşünüyorum ya da psikolojik
Ay bilemedim valla görcez
Test yapcam bakim silik milik bişeyler çıkacakmı

hadi bakalım sonuç bebiş olsun inşallah kuzum
bu ilaçta folikasit galiba başka ne var içeriğinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…