/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

Ne demek kızlar. İstiyorumki hepiniz hemen hamiş kalasınız canlarım. Gerçekten yürekten istiyorum hepinizin güzel haberini almayı . :KK19:

inşallah ablacım dualarınla inşallah :KK200::KK15:

Onu bilmiyordum. İzmirden annemler gelmişti. Onu 4 gün üst üste doktora götürdüm sabahtan akşama oralardaydık sonra çarşı pazar derken üşüttüm herhalde hastalandım. Bebiş tutunmaya çalışırken ben akşama kadar ayakta ordan oraya koşturup durdum. Bünye dayanmadı tabii

hamilelik başlangcnda çok olurmuş:KK43:
sen C vitamini al bol bol, rabbim nasip edip yazdımı tutunuyor işte dimi :emir_bebek::anneadayı:

inşallah ablacım dualarınla inşallah :KK200::KK15:

hamilelik başlangcnda çok olurmuş:KK43:
sen C vitamini al bol bol, rabbim nasip edip yazdımı tutunuyor işte dimi :emir_bebek::anneadayı:

Evet cnm yaa. Yüce Mevlam Ol derse kimin neye gücü yeter. Benim kayınvalidemin annesi bundan 55 yıl önce bakamam diye bebeği düşürmek için neler neler yapmış. Karnında ölsün diye :KK43: o çocuk doğmuş ama kendi vefat etmiş :KK43:((.. yani yüce Mevlam C.C. OL deyince kimse tersine döndüremez.

Evet cnm yaa. Yüce Mevlam Ol derse kimin neye gücü yeter. Benim kayınvalidemin annesi bundan 55 yıl önce bakamam diye bebeği düşürmek için neler neler yapmış. Karnında ölsün diye :KK43: o çocuk doğmuş ama kendi vefat etmiş :KK43:((.. yani yüce Mevlam C.C. OL deyince kimse tersine döndüremez.
Allah rahmet eylesin...:KK43: aynen öyle...

çürüktür o yumurta :KK70::KK70:
iyi akşamlar hatunlar :KK200:
12122712_475340585960874_2289659982341319371_n.jpg

ben suan adet dongumun 9. gunundeyim, bakalim 10. gunden itibaren 12 14 16 18 20. gunler denemeyi planliyorum. bu ay illa bebis olacak diye kafama takmak istemiyorum ama insan ister istemez takiyor kafasina! bende orgu ye basladim :KK70: kafam dagilsin diye! ayrica hedefim hergun meryem suresini okuyamasamda dinlemek. elimizden geleni yapalim gerisi Allaha kalmis. duam sizlerle kizlar, insallah bebis isteyenler hayirlisiyla bebis sahibi olur. Hamile kalanlarda hayirlisiyla saglikla bebislerini kucaklarina alir. Allah herkese hayirli evlatlar nasip etsin. duanizi bekliyorum

X