/ 7 Aralık'a güvenim SONSUZ ♥♥ / heyecanlı aşk dolu bekleyişler

cem belevinin şarkısı var ya sor orda 6 günde yaradan bilir halimi diyor hoş orası yani hadi sende test yap bakim bebeişmii

pişşt sen hala telefonunu alamadın dimi ayrıca biz çok güzel espri yapıyoruz dimi kızlarr kopma garantili hahah ayrıcaa bir testt yap yoksa hiçbişi çıkmıyor tecrübeli x arkadaşımız biliyorsunn

aldım teli sabah ama kocamın teli bende
size yrın yazabilicem özledim yaffff
harbi bu durumda yapan olmuşmuydu oha yav anladım o kişiyi ama kaçırmışım ben yaptığını

valla bilemiyorum psikolojikte olabilir pazar günü test yapıcam cicim
pazar çok geç be
Test yap üstüne gördün sen
Mevsim değişikliğindendir sonbahar bitiyo kışa giriyoruz artık ondandır

evet üstüne gördüm ikiz galiba o yüzden ikinci kez üstüne görüyom şuan
değişik oldu bu sefer neyse hayırlısı olsun bakalım

hadi bakalım sıra sana geliyor en kısa zamanda seni tebrik edelim :) . dualarıda okumayı unutmayın yapmadan önce :))
ablam yav bana daha çokkk 7 aralık
inşallah olmam abla dua et
ilkinde hatim ettiydik nerdeyse
nasip Allah kabul etsin inşallah
göbişler dolsun bebişler gelsin
sen nasılsın abla miğden ne durumda

kizim sen nerdesin ya sen yokken espriler yarım kaldı

Iyi aksamlar hatunlar ben bugun atesimi olcmeye basladim 36.8 cikti 10 kasimda adet olmustum bat 7 aralik takvime gore sizce durum nedir?

Iyi aksamlar hatunlar ben bugun atesimi olcmeye basladim 36.8 cikti 10 kasimda adet olmustum bat 7 aralik takvime gore sizce durum nedir?
Normal atesini bilmiyoruzki. 1 günlük ölçümle yorum yapamam ama bu aksamı degerlendir istersen yumurtlama var gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…