60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

1 hafta liste hep aynı mı...
sabah :elma
Öğlen: 2 patates-ya da 2 dilim ekmek
Akşam: süt -ya da yogurt

Cok iyi.umarim geri almazsiniz.Insan sok diyetlerden sonra kendini frenleyemiyo.
Dilerim asla geri almam. Evet koruma dönemi önemli. Ben kilolari veriyim de normal beslenmeye gecince çözüm buldum zaten. Aksam 5 ten sonra hicbirsey yememeyi -marul salatalik haric- alışkanlık haline getireceğim. Iradem yettigince tabi

Umarim.Ben 9 kilo verdim bayramda 1 kilo geri aldim.Motivasyonumu kazanmaya calisiyorum.

Umarim.Ben 9 kilo verdim bayramda 1 kilo geri aldim.Motivasyonumu kazanmaya calisiyorum.
Istersen yardimci olurum. Mesela benimle bu diyeti yapacaksan bir nevi yol arkadasligimiz olacak. Ben her aksam sana harfiyen yediklerimi yazarim. Sen bana her gün yatmadan once yani en son lokmadan sonra buraya harfiyen yediklerini yazabilirsin. Ve kaçamakların olursa, bu yolculuğumuza hile gibi olur degil mi ve sende her aksam benim okuyacağımi bilerek en azindan gün içinde daha temkinli davranirsin.

Tabi ki ederim ama sabah eşimle kahvaltı yapıyorduk şimdi nasıl olacak sadece elmayla

Bugün yediklerim arkadaşlar:
Sabah 09.00
1 adet büyük elma
Öğlen 13.00
2 dilim ekmek
1 adet kabak mücveri (utaniyorum..)
Aksam 16.50
7 dilim pastirma(protein sonuçta)
1 kase karpuz(ilk günden ama olmaz ki..)
-30 dakika kondisyon bisikleti sürdüm
.......
Yarın sabah tartilacam hanımlar

Yapıcam bi şekil ama netleştirelim bu listeyi tam olarak rica etsem yazabilirmisin..bu arada ben protein tozu kullanmam onun yerine ne koyabilirim?
Tabiiki.
Ben de kullanmiyorum. Süt icebilirsin ya da kaymaksiz yoğurt.
Sabah:1 adet büyük boy elma
Öğle: 2 adet orta boy haşlanmış patates
Akşam:Süt ve protein tozu karışımı

Allah seni bildiği gibi etsin emi..canım merak etme en fazla 800 kaloridir

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…