60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben sabah elmayla başlamaya cesaret edemedim 6 saat ders ve kurs vardı bugün.o yüzden düşük kalorili sağlıklı bir kahvaltıyı tercih ettim.
Küçük yumurta( 30 Gr)haşlanmış tuzsuz ve baharatli
5 adet zeytin
15Gr ekmek
1 adet gün kurusu
Öğlen:
1 küçük kepçe tarhana
6 yemek kaşığı bamya
20 Gr ekmek

Selam arkadaşlar:)
Yaziyorumm...
Kahvalti:
1 elma
1 haşlanmış yumurta
Ara:
1 adet salatalık tuzlu(tansiyonum düşüyor)
Öğle :
1 kase pirinç (patatesimiz yokkk:))
Aksam:
2 adet balık(adını unuttum ama biraz büyüktü)
Yarın sabah elma yemeyeceğim babam sitem etti hep kahvaltımızda sen yoksun diye, ama tabiiki kalori alımını yine minimum tutacağım

Harika bir menü yapmışsın bamyanın kalorisi çok çok düşük canım. 10 yemek kaşığı bile olurdu.

Aaa görmemişim..Bence güzel atlatmissin

Günaydın arkadaşlar.
Bugün elma yemedim.
Iki dilim ekmek, iki dilim kaşar peynir bir tatlı kaşığı da bal yedim.
Veee tüm gün sadece salatalık yiyeceğim.
7 adet yıkadım hazir
Kilom aynı, sabah tartıldım.
Bu arada her bir paylaşmanızı sabirsizca bekliyorum. Sizlerle konusmak guzel..❤

Günaydın tatlım. Çok hafif ve sağlıklı olmuş
kilon kac bugün baktin mi,?
Bu sabah açken tartılmayı unuttum kahvaltıdan sonra tartıldım aynı kilodayımhemen mucize beklemiyorum zaten ben çok zor kilo veriyorum normalde sağlıklı beslenmeyi seviyorum abur cubur çok nadir yerim ama yinede gitmiyor kilolarzaten kiloların hepsi bacak bölgemde spor yapmam gerek

Olsun baska gün tartılırsın artık ayy keşke benim de bacakta hatta kalçada olsa. Varya göbek mide kocaman altta iki çubuk bacak...
Bilmiyorum evin musait mi ama kondisyon bisikleti aldım ben geçen sene. Gunde yarım saat sür terletiyor bayag. Selulitim de azaldi ki ben kola kahvesuiz vyapamam.
Bir de hesaplarsan görürsün spor salonunda 3 yil once hocam da dedi, bisiklet yürüyüşün tam 2 kati kalori yaktırıyor ayni sürede canım

salatalık yerine bol yeşillikli kapya biberli mevsim salata yemenizi tavsiye ederim hem daha çok doymuş olursunuz bende lif ve posa yönünden zengin beslenmiş olursunuzben sadece salata yesem psikolojik olarak doyduğumu hisstmemm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…