60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

170 boy 63 kiloyum ama bu halimi hiç sevemiyorum gözüme batıyor. göbeğim ve basenlerim o kadar fazla ki. gıdığım var. belki 63 normal gelebilir ama beslenme hatalarından dolayı vücut şeklimi beğenmiyorum. eski 50'li kilolarıma dönmek istiyorum. dün yani 7 nisan çarşamba diyete başladım. hedefim 55 olmak yani 8 kilo vermek.

selam bende 51 olmak istiyorum ama ☹ maalesef 61 kg yim bir ara 64 ü gördüm frenledim ama 3 kilo verebildim yeşil çaya başladım malum ramazandayız orucluyum bol su tukeyemiyorum bu arabelimdeki ağrı nedeniyle egzersize yapamiyorum

Yarın sabah Kpop ünlü bir şarkıcının diyetine başlıyorum. Geçen yıl bu diyetle 1 haftada 3 kilo verdim:) Şimdi ay çok sağlıksız,aç kalmak zararlı diyen kesin çıkar. Onlar demeden ben diyorum ki Japonyada cok unlu bir doktor kitap yazdi, dnr dan alip okudum. Okusunlar lütfen. Japonlarin Kadim Beslenme Sirri. Ac kalinca, ki Budizm ve Islamda da oruç vardir zaten, vucutta gençlik hormonu salgilaniyor. Ayrica kötü kolesterolün ve pek çok yüksek değerin seker gibi..bir numarali düşmanı.
Simdi konumuza dönelim.
Kilom 68.5 boy 168. 1 yildir 68 70 arasi çakıldım!
Bu diyeti öğrenmek ya da uygulamak isteyen hanım arkadaşlar olursa elbette detaylica yazacağım. Ancak spor ilk 3 gün hic ya da minimum olmali benden tavsiye.
Hepimize başarılar dilerim.

Yarın sabah Kpop ünlü bir şarkıcının diyetine başlıyorum. Geçen yıl bu diyetle 1 haftada 3 kilo verdim:) Şimdi ay çok sağlıksız,aç kalmak zararlı diyen kesin çıkar. Onlar demeden ben diyorum ki Japonyada cok unlu bir doktor kitap yazdi, dnr dan alip okudum. Okusunlar lütfen. Japonlarin Kadim Beslenme Sirri. Ac kalinca, ki Budizm ve Islamda da oruç vardir zaten, vucutta gençlik hormonu salgilaniyor. Ayrica kötü kolesterolün ve pek çok yüksek değerin seker gibi..bir numarali düşmanı.
Simdi konumuza dönelim.
Kilom 68.5 boy 168. 1 yildir 68 70 arasi çakıldım!
Bu diyeti öğrenmek ya da uygulamak isteyen hanım arkadaşlar olursa elbette detaylica yazacağım. Ancak spor ilk 3 gün hic ya da minimum olmali benden tavsiye.
Hepimize başarılar dilerim.
Bana anlatirmisin?

Saat 09.00 elmamı yedim. Saat 12.00de çok acıktım 1 bardak nescafe içtim içine 1 kahve fincanı kadar süt koydum. Sade içemiyorum midem rahatsiz.
Saat 13.00 de iki dilim ekmek yedim.
Saat 17.00de yoğurdumu yeyip günü kapaticam dilerim, dilerim açlık krizim hiç olmazda ilk günü başarırım. Zaten ilk günü başarınca o zinciri kırıyor insan ve özgüven geliyor

Tabiiki.
Sabah bir büyük elma.
Öğlen iki adet orta boy haşlanmış patates.
Akşam protein tozu sütlü 0.5 litre .
Ben şu an patatesimiz yok o yuzden iki dilim ekmek yedim.
Akşam da süt almayı unuttuğum için 1 kase yoğurt yiyeceğim.
Diyet güzel patates falan okey de sabah elmayı nasıl yiyorsunuz ben açken elma yiyince daha çok midem kazınıyor

Diyet güzel patates falan okey de sabah elmayı nasıl yiyorsunuz ben açken elma yiyince daha çok midem kazınıyor
Elmadan önce ve sonra 1 bardak ılık su içiyorum. Hem sindirim sorunu varsa ki bende vardi iyi geliyor😉
Çay veya kahve deneyebilirsiniz. Ikisi de bastırıyor biraz

Bende öyleyim çok fazla yemiyorum ama çok zor zayıflıyorum bu yöntemi kaç gün yapmak gerekiyor peki
Bende. Tiroidim var zaten. Yani harfiyen kacamaksiz yaparsak 10 gün yeterli bence. 5 kilo gider bu listeyle. Ama 11.gün bir vücut vitamin toparlasın diye normal beslenme yapmalıyız. 12.gün yine diyete devam. Ne dersin 10 gün bana eşlik eder misin? 🥰

X