60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yok fırçayla eccik sürecektim.:olamaz:tamam tamam.yarin baslayacagim ben de.hadi hayırlısı:işsiz:1 haftadan bir şey olmaz hem vücut biraz şaşırır belki

Olmaz ki böyle ama.kacamak yok ona göre..tamam midir :KK66:
Bak şöyle yapalım o zaman, her gece ben buraya günlük yediğimi yine ayni böyle yazıyım ve sen de bak,yorum atmasan da bir beğeni en azindan, hani okuyacağını bilirsem en azindan cekinirim utanirim hiç yiyemem kaçamakları? Tamamdır 👍🏻

Istersen yardimci olurum. Mesela benimle bu diyeti yapacaksan bir nevi yol arkadasligimiz olacak. Ben her aksam sana harfiyen yediklerimi yazarim. Sen bana her gün yatmadan once yani en son lokmadan sonra buraya harfiyen yediklerini yazabilirsin. Ve kaçamakların olursa, bu yolculuğumuza hile gibi olur degil mi ve sende her aksam benim okuyacağımi bilerek en azindan gün içinde daha temkinli davranirsin.
Tamam o zaman.Yarindan itibaren baslayalim.Ama ben cok agir yapamam cunku agir bi spor programina baslicam chloe tingin.Gecen aylarda yaptim inanilmaz etkisini gordum.

Merhaba günaydın arkadaşlar güncel kilom 68.9
Bugün ki kahvaltım böyle,eğer elmayla başlarsam diyet serüvenim kısa sürer diye düşünerekten ilk gün böyle oldu eşimin erken gittiği günler elme yemeye çalışıcam🙈yanında iki dilim ekmek yedim.bugün başka ekmek yok

Eklentiler

• 80558CB0-A657-46A5-B237-B262716A6DD4.jpeg
    80558CB0-A657-46A5-B237-B262716A6DD4.jpeg
    222,3 KB · Görüntüleme: 18
X