60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar pazartesi tartılalim diye en çok ben istemiştim galiba
Gaza gelip haftasonu az yeriz diye ümit ediyordum ama hayaller ve gerçekler gibi oldu. Pztsi şişman şişman çıkıyorum tartıda hep. Moral bozuyor bu sefer. Yani canlar siz bilirsiniz. Çogunluk isterse öyle olsun sinem'in de dediği gibi.
Yeri gelmişken sinemcim listeler için çok çok teşekkürler ,insan kendini daha kolay izleyebiliyor hafta hafta yazılı olunca

Kızlar ben bugün reformer pilatese kayıt oldum 10ders, ölçümlerim yapıldı, kilon iyi ama yağ oranın yüksek dediler, yüzde 17 mi 17 kg mı ne yağ varmış, altında olmalıymış bunun ( yediklerini kısman lazım dediler ( ölçümlerimde diğer bölgeler iyi de belim 72 çıktı ( ama ölçümler tok karnına öğlen oldu (züğürt tesellisi mode on)

Ay bu karın bölgesinden nefret edenzi

Günaydın pilatesten memnun kalacağını düşünüyorum. ben memnun kaldım kısa sürede fark ediyor. ama 10 ders az gelebilir. 2 ay için kendini hazırla:)

Merhaba kizlar
08.10.2018
1 adet haslanmis yumurta , 1 adet salatalık, 1 adet domates uzerine yarım limon suyu,
2 adet ceviz 20 gram murat bey burgu

Ara öğün
Kahve

Öğlen
1 adet Karnıyarık ve cacık

Ara öğün
Maden suyu

Aksam
100 gr bonfile , 80 gram barbunya pilaki
Yarım yeşil elma yarım muz

menun çok iyi

08.10.2018
Sabah 3 ceviz 1 dilim kaşar
öğlen yeşil mercimek, meyhane pilavı, yoğurt
ara öğün neskafe,
spor öncesi 2 kurabiye( kk yarışması için yaptıklarımdan:) )
akşam kıymalı bezelye, 1 dilim wasa üzeri 1 dilim kaşar ve hindi füme
yatmadan önce 1 bardak kefir

çok mu şey yemişim yahu:)

Günaydın kızlar
09.10.2018

Sabah
20 gram tel peynir, 30 gram murat burgu, 5 adet zeytin , yarım muz,1 dilim ekmek

Ara öğün
Kahve

Öğlen
Barbunya pilaki 200 gram

Aksam
Patates biber kizartmasi , ciğer , bir kaşık princ pilavı, tarhana çorbası

günaydın hanımlar, dün listeyi paylaşmayı unutmuşum niye söylemiyorsunuz:) gece aklıma geldi hemen atıyorum listeyi
09.10.2018
sabah
kakaolu süt 2 dilim kaşar peyniri
ara 3 ceviz
öğle yemeği patates salatası mercimek çorbası
akşam bezelye mantarlı makarna
üzüm
1,5 litre su içildi. çay kahve yok

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…