60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

phosphorus u tebrik eder başarılarının devamını dilerim genel olarak fena değiliz gibi..:)

09 10 2018
sabah peynir ekmek ( artık sıkıldınız galiba )
öğlen 3 köfte 3 tavuk şiş kaç gr olur acaba salata acılı ezme 1 dilim t.pide..:)
akşam makarna salata az yumurta..
1,5lt geçkin su
8 9 bardak çay.
1 fincan kahve
akşam kaçamak olmadı :)

sorma hiç pilates falan yaptığımız yok kızımın oyun topu oldu valla:)
bisiklet desen dilsiz uşak 5 dk yürüme mesafem var park yeriyle işyeri arasında, 4 kat inip çıkıyorum..
oturduğum yerden sırt boyun egzersizleri yapmaya çalışıyorum.. öyle
sen napıyorsun? Synonyms

bende haftada 2 pilates ve yürüyüşlere devam. evde de spor yapayım istiyorum bakalım artık evde nasıl birşey yapıcam

bende haftada 2 pilates ve yürüyüşlere devam. evde de spor yapayım istiyorum bakalım artık evde nasıl birşey yapıcam
pilates bandı vardı içinde, onla ilgili bir araştırma yaptım da oturup onu yapamıyorum :/
sen de deneyebilirsin.. gerçi sende boy vardı kilon çok sorun değildi ya neyse

hanımlar bu arada spor durumları nasıl ? pilatese başlayanlar vardı evde spor yapanlar? nasıl gidiyor

Ben spor yapmıyorum ama bazı fırsatları değerlendiriyorum. Is yerim 9ncu katta her sabah ve aksam o mersivenleri cikiyorum asansor kullanmıyorum.. Mesela dun kayinvalideme gittik aksam yemegi icin... Esime yuruyerek gidelim dedim yarim saat orta tempoda yuruduk...
Hafta sonlari aksama dogru mutlaka yuruyus yaparız yarım saatte olsa...
Ve yürümenin tuvalete çıkma konusunda cok faydalı olduğunu deneyimledim...

Onceleri hafta 2 kez yarım saat zumbada yapardım 900 gram yakın kilo verislerim olurdu simdi onu bıraktığım icin sanirim hafyada 400 gram 500 gram gibi daha az veriyorum pek dikkatde edemiyorum bu aralar ama bu 60lı kilo bende kaldı gibi bi 50li kilolara inemedim iki uc haftadır yerimde sayıyorum ;(

Merhaba kızlaar
Ben haftada 3 gün zumba+pilatese devam ediyorum üçüncü aya başladım çok eğleniyorum özellikle zumbada.
Basenlerimde popomda toparlanmayı fark ediyorum ama keşke bacaklarım da incelse üst bacaklarıma sinir oluyorum oradaki yağların erimesi lazım.
Bu arada dün midemi üşütmüştüm acayip şişkinlik hissi vardı su bile içemedim bütün gün yediklerimi söylesem şok olursunuz.
Sabah 1 haşlanmış yumurta öğlen 1 muz biraz üzüm ve akşam 1 köfte bu kadaaar

Böyle saçma bir beslenmeden sonra bugün 60.7 çıktım..Tabi ki midem bomboş olduğu içindi. Sağlık her şeyden önemli

geçmiş olsun... düzelirsin sıkıntı yapma evet tabi ki sağlık her şeyden önemli. 62 den 60,70 iyiymiş

geçmiş olsun canım. baya efor harcıyorsundur. ay sorma bu üst bacak derdi bende de var evde bişeyler yapayım diyorum artık onlar için ne yapıcam bilmiyorum:)

geçmiş olsun canım. baya efor harcıyorsundur. ay sorma bu üst bacak derdi bende de var evde bişeyler yapayım diyorum artık onlar için ne yapıcam bilmiyorum:)

Sağol canıım aynen öyle çok efor harcıyorum ama daha fazlası gerekiyo sanırım. Daha doğrusu sabır gerekiyo hayatımda ilk kez düzenli spor yapıyorum bu zamana kadar hep az hareketli bi insan oldum dolayısıyla bacakların kalınlaşması normaldi.
2 ayda hemen manken gibi bacak beklemiyorum zaten en az 5-6 ay devam etmem lazım bakalım artık sabredicez

Ya aslında bacaklar için çok güzel videolar hareketler var ama bence incelme için en önemlisi tempolu uzun süreli yürüyüş ve bacakları gergin tutarak aç-kapat tarzı hareketler

Günaydın kızlar

10.10.2018
Sabah
10 gram tel peynir 20 gram murat bey burgu, 5 adet siyah zeytin, 1 haslanmış yumurta, 2 ceviz

Ara öğün
Kahve

Öğle
Kuru fasulye 30 grama karisik tursu cacık

Ara öğün
Maden suyu

Aksam
120 gram türlü, bir kepçe pilav

Spor olarak tum evi süpürdüm lavobalari yıkadım sayılır mı

Gunaydinlar
10 10 2018
Sabah yagsiz sade firin pogacasi
Oglen 1 kase tarhana corbasi 1 adet karniyarik az salata
Aksam az mercimek corbasi yaprak sarma 10 adet
Kacamak bir adet kucucuk kek:)
1.5lt geckin su
Yatana kadar kuzuyla odev calismasi sayilir mi bilmem:)

10.10.2018

Sabah: Çok az peynir ekmek salatalık
Öğlen: 1 muz, birkaç tane fıstık, 1 kase yoğurt
Ara: Yeşil çay
Akşam: Mercimek çorbası, 1 lahmacun
Ara: 1 dilim kek

Su çok fazla içemedim en fazla 1 lt

hanımlar bu arada spor durumları nasıl ? pilatese başlayanlar vardı evde spor yapanlar? nasıl gidiyor
Merhaba arkadaşlar evde online yoga ve meditasyon dersinin 5.si bitti. Gece bebekler gibi uyuyorum. Gündüz okul çok yoğun bazen öğle yemeği yiyemiyorum. Haftaya da annemin ameliyatı olacak. Bakalım inşallah sonra daha düzenli yemek yerim.

şimdiden geçmiş olsun canım ne ameliyatı :S

günaydın kızlar
11 10 2018
sabah peynir ekmek 3 5 çubuk kraker
öğlen yarım tavuk dürüm
akşam kahvaltı yaptık ceviz patates kızartması peynir zeytin domates yedim..
9 10 bardak çay
1,5lt geçkin su
5 çayına kek 1 mandalina.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…