60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Yumurtalık kisti canım çok saol.
Lütfen siz de dikkat edin. Karında şişlik, tokluk hissi ve tuvalet alışkanlığı değişmesi bir belirtiymiş. Her sene vajinal ultrason yaptırmak gerekiyormuş.
e tabi gitmek lazım kontrollere, bende hiç memelere baktırmadım.. korkuyorum da Allah muhafaza.. çok sinsi bildiğiniz üzere hiç bir belirti yok.. Evlerden uzak diyelim.

Ayy ilahi ya ben de diyorum 4. haftası hemen nasıl öğrenmiş :))
valla 8 9 gün kala öğrenenler var ben de yarın test yapıcam bakalım.. ben geçenkinde bat günü öğrenmiştim aslında yapmayacaktım burdakilerin (KK) ısrarıyla yaptım çıktı.... elde test var regl olana kadar yapıcam bakalım .. olmadı kaldırırız :)

inşallah hayırlı olsun tatlım sağol.. sende dene bu heyecan yetti valla:))

geçmiş olsun canım o panikten stresten heyecandan olabilir mi?
benim holter de takıldı, bir hap verdi yarısını kullan dedi 100ün aşağısına inmez sağolsun..

Ben de 3-4 gün kala öğrendim de ne bileyim sanki biraz daha kesinleşince koyar insan takvimi diye düşündüm eski kafalıyım biraz :))) Hadi bakalım insallah.

Ben de 3-4 gün kala öğrendim de ne bileyim sanki biraz daha kesinleşince koyar insan takvimi diye düşündüm eski kafalıyım biraz :))) Hadi bakalım insallah.
ben de öyleyim yaa bakma..
hatta hamileyken bile koymadım, listeye de aldırmadım kendimi (aralık annelerine) kalp atışını görelim de öyle dedim sonra korktuğum başıma geldi, kürtaj oldum..
dün bir arkadaş yaptı ondan sonra yapsam mı falan derken koydum gitti.. olmazsa da kaldırırız napalım.

bana da dün holter takıldı bugün doktora gittim tekrar o söyledi. heyecan stres de yapmadım sanırım ama çarşamba gecesi baya bi kötü geçti. şimdi de zaman zaman oluyor benim bi düşüyor bi çıkıyor 150leri gördüğü oluyor 60lardan:) ilaç başlamadık gebelik planlıyorsun ilaca gerek yok dedi.
benim bu ay pek umudum yok. önümüzdeki aya artık totemı bende yaparım olmazsa:)

Önce sağlık! Bu ay olmaz diğer ay olur o da olmaz öteki ay olur :))

Bir de ben nazara inanıyorum biliyor musun. O yüzden böyle herkese açık yerlerde bir sürü insan okuyor ne bileyim bir yandan da paylasmak istiyorsun.

ilacı epeydir bende kullanmıyorumm çok sinir stres yaparsam sakinleşmesine ihtiyacım olduysa aldım yarısını... 100e alıştım sanırım artık:)
en düşük 67 olmuş o da uyurken heralde :) gün içinde 157yi görmüştü...
he sende tiroitle ilgili sıkıntı mı vardı yanlış mı hatırlıyorum, o da yapıyor canım..

evet tiroid de var bu ara hastalıklar çoğaldı. 2 hafta önce pıhtılaşma problemim olduğu ortaya çıktı bu hafta bu tiroit 5 6 senedir var zaten. hamilelik ile ilgili endişelerim biraz artıyor. sanırım ona biraz canım sıkkın olduğu için yaşamış olabilirim

sen sıkma canını her şeyin bir çaresi var.. iğneni olursun.. gerekirse ilacını içersin.. inşallah olsun da ...

sıkıntı yok canım Sineme de dediğim gibi, çaresiz olmasın hepsinin ilacı var tedavisi var..
demek ki hamileyken de kullanman gerekcek.. olsun da kullanırsın.. antibiyotik dahi veriyorlar fayda-zarar hesabıyla ilk 3 ay parol içebilirsin demişti doktor... hayırlısıyla olsunlar..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…