60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

[QUOTE="Synonyms, post: 57406399, member: SER=788559]@tanrica_fides[/USER] Allah şifa versin geçmiş olsun canım.
[/QUOTE]

Çok teşekkür ederim

bugun yarım saat dans ettim yogurt yedim bakalım böyle böyle neler olcak:))

Hosgeldin canimm ozledik nerelerdeydin bakalim kaçak senii ?
Yeniden Moda girelim hepberaber, sahsen Ben cozuttum bu siralar. iyi oldu geldigin

Yeniden Moda girelim hepberaber, sahsen Ben cozuttum bu siralar. iyi oldu geldigin
sorma bu kilo alma benimde problemim oldu bu ara. sağlıklı beslenicem derken bendeki iştahın önüne geçemez oldum:) birde pazartesiden itibaren diyete başlıyorum dedim aç kalmamak için ne varsa yedim:) birde istanbuldan bir arkadaşımız geldi. 4 gün dışarıda yedik sonuç hüsran. hiç sağlıklı bir şey olmaz mı dışarıda yok anacım:) neyse gelsin kilolar gelsin diyetli yaşam:)

Tartıldım vermişim :)) Ama tartım hiç beğenmiyorum maalesef durmadan farklı tartıyor bir de yeni aldım Sonuç olarak 65.5 çıktım ama 65.7 diyelim öyle geliyor bana hergün takip ettigim icin biliyorum. Yarım kilo civarı benim için ideal haftalık aynı diyete devam edeceğim 1 ya da 2 gün de kabak detoksu yapmayı planlıyorum.

Pardon ya 64.7 :))) 65 nerden çıktı alışkanlık

Hoş bulduk kızlar, teşekkürler, ben de sizi özlemişim valla
Valla irili ufaklı tatiller yaptım diyip konuyu kapatabiliriz ahaha
Ama 60’ın altında kaldım yani her şeye rağmen, hatta arada tartıldığımda falan ara ara 59.4 falan gördüm, son külom 59.7 falan diye tahmin ediyorum ama reglim, tartılamıyorum Synonyms yarın bitecek, haftaya paylaşsam ya da çarş falan paylaşırım canım..

Bu regl dönemi bende aşırı pis şeyler yeme dürtüsü geliyor. Mesela şeyi farkettim; artık temiz yiyecekleri daha çok seviyorum, 1 hamburger menü mü yoksa 1 tabak ev yapımı yemek mi deseler, normalde ev yemeğini seçebilirim, o noktaya gelmişim ama gel gör ki bu regl döneminden önceki 3-5 gün deliriyorum

veren tüm arkadaşlara tebrikler, helal kızlar

Günaydınlarr
Kızlar ben geçtiğimiz hafta baya abarttım yemeği ve bu böyle olmayacak deyip dün diyetisyene gittimm.
Sabah evde tartıldığımda 62.5 çıkmıştım fakat diyetisyene öğleden sonra gittim tok karnına 63.7 çıktım
Daha üzücü olan yağ oranım (özellikle göbek ve bacaklarda) baya fazla çıktı, kas oranım iyiymiş fakat kemik ağırlığım nedense düşük. Ve kan tahlili sonuçlarıma göre bu yaşta (26) kolesterolüm birazcık yüksek, D vitaminim de ciddi eksiklik derecesinde düşük çıktı.
Kan sonucunu çarşamba günü dahiliyeye de göstericem muhtemelen D vit takviyesi verecek.
Bu arada diyetisyenin yazdığı listeye uymakta kararlıyım bugün iyi başladım 15 gün sonra tekrar gidecem umarım yağ oranımda azalma olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…