60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

günaydınn. sanırım FitFiliz ın tavsiye ettiği sütle içilen doğuş mistik chai çayını aldım. kokusu şahane. tadi kokusuna göre daha iyi olabilir gibi düşündüm. sevdim. sabah içtiğim süt çeşitlenmiş oldu. teşekkür ederim.

bugünkü konumuz haftasonu diyet olsun mu?

Ben de bir çay aldım mükemmel ötesi bir kokusu var çok sevdim hem de Detoks etkili organik bir çaymış. Icindekiler; meyan kökü, karahindiba ve tarçın. Haftasonuna gelince zor oluyor gerçekten ben diyetten ziyada fazla abartmamaya çalışıyorum geçen hafta pazar kahvaltıya davetliydik, cts dışarıdaydık mecbur dışarda yedik nasıl olacak diyet az yemeye gayret ettim sadece.

bu sütlü olanda da onlar var ekstra vanilya siyah çay karanfil karabiber var. kokusu geçsin istemedim

Tatlım begenmene sevindim. Bana bir arkadaşım ısrarla tavsiye etmişti, yaklaşık iki sene önce. O zamandan beridir evimde bulunur hep. (Gerçi bazen markette bulamıyorum o ayri konu )

Kızlar aslında ben günah çıkarmaya geldim. Az önce çoook şeyler yedim yaa
Ara öğün yapamadım bugün sabah kahvaltısında sonra 3 buçuğa kadar aç kaldım. Az önce eve gelince de olanlar oldu, too late

Bende reglim kizlarr. 3 gun gecikmeyle geldi mevsimsel sanirim benim istah da super yani.. malum gunler.. tatli tuzlu eksi ne varsa cekiyor... ben bi cay bi de su iciyorum ..
Su aritma cihazlari icin ne dusunuyorsunuz? Kullanan var mi?

Bende reglim kizlarr. 3 gun gecikmeyle geldi mevsimsel sanirim benim istah da super yani.. malum gunler.. tatli tuzlu eksi ne varsa cekiyor... ben bi cay bi de su iciyorum ..
Su aritma cihazlari icin ne dusunuyorsunuz? Kullanan var mi?
Aynı ben de korktum ama neyseki oldum bir olsun diye bir olmasın diye korkuyoruz hep sorun bu regl. Benim eşim istemedi arıtma cihazı kendisi çok hassastır su konusunda çok yararlı bir şey olmadığını söylüyordu unuttum detayları.

Ben istiyordum bu ay umutluydum icten ice gecikince galiba dedimdi ama ıhhh olmadi saglik olsun.. kismetse olur:))
Sende varmiydi cocuk?

Bu ictigimiz damacanalarin da temizligi tartisilir kullananlar memnun.. 6ayda temizleniyormus kartuslu falan..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…