60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

hanımlar bende bugünkü konumuz SU olsun derim. Su / sıvı alımının diyet listenizde yeri ve siz ne kadar tüketiyorsunuz ne zamanlar içiyorsunuz su ve farklı kullanım şekilleriniz var mı? haydı hanımlar sohbete :)

çok iyi olur canım ..
buraya günlük yediklerimizi mi yazıyoruz pek i?
zorunlu hiç birşeyimiz yok aslında farklı yaptığın bir şey varsa belirtebilirsin. ne tarzda bi diyet yapıyorsun spor yapıyor musun bunlar sohbetlerle konuşuluyor. pazartesi günleri (haftasonu kaçamaklarının önüne geçmek için) kilo bildirimi yapıyoruz. yeni dahil ettiğimiz diyet için önemli bir şey belirleyip onun hakkında da sohbet etmemiz faydalı olabileceğini düşündük. bu günkü konumuz SU mesela:)

canim benim profilimdeki gibi boy ve kilom hep ordan guncellerim
boy 1.60 kilo 60.1

Zorlayarak su tüketemiyorum ama 1lt ye yakın çay tuketiyorumdur :)) yeşil çay ya da başka çaylardan fayda gören var mı?
Evde olduğum günler 3 litre su içmeye gayret ediyorum. Ama o gün dışarı cikacaksam tam tersi icmemeye çalışıyorum. Şimdi okul da var derslerimin yoğun olduğu günler (pazartesi ve salı) yine nispeten az içerim. Tuvalet problemi yaşıyorum maalesef.
Yeşil çaya gelince diyet sürecinde tanıştım kendisiyle, ise yarıyor kesinlikle. Kilo verdirdigi doğru bence. Günde bir fincan içmeye calisiyorum

Ayy kızlar konu sıvılardan açılmışken bahsetmeden geçemeyeceğim bir çay var. Doğuşun mistik chai diye bir çay çeşidi. Şekerli sevenler için stevialısı da var (ama ben sadesini kullanıyorum)
Müthiş gerçekten. Yarım su bardağı süt yarım su bardağı su karışımına atılıyor orijinal tarifinde ama sadece suyla da olabilir. Her markette yok bulursanız alın kesinlikle tavsiye ederimm

Zayıflama çayı gibi birşey mi? Ne var içinde acaba?

Hanımlar yeşil çay tüketen var mı aranızda ben çok faydasını görüyorum söylemek istedim
yeşilçaya hiç sıcak bakamadım. lezzet olarak sıkıntım yok da, her derde iyi geliyor olması beni biraz uzak durmamı sağlıyor sanırım. bitki çayı hiç birini içmedim su en az 2 litre içmeye gayret gösteriyorum. çay kahve tüketmiyorum diyebiliriz. genelde sabahları kakaolu süt içiyorum. düzenli bir çay alışkanlığım yok ama FitFiliz tavsiyesini denemek istedim.

Günaydın kızlaar ben de aklıma geldikçe yeşilçay içmeye çalışıyorum tadını pek beğenmesem de içine limon sıkarak ya da yumuşak içimli olanlardan alıyorum. Açık halde alıp kendim demlemeye üşeniyorum açıkçası. Bu arada sabah uyanır uyanmaz 1 büyük bardak su içme alışkanlığım var çok dinç hissediyorum bu şekilde ve metabolizmamın harekete geçtiğini Size de tavsiye ederim. Bu akşam sporum varrr

Kızlar yeşil çay konusunda dikkatli olun gercekten faydalı ama fazlası karacigere ciddi zarar veriyormuş günde 1-2 bardaktan fazla içmeyin sakın ve şu kaynar suya çubuk tarçın ve karanfili mideniz kaldırıyorsa deneyin derim ac karnına

ne sporu yapıyorsun canım. insan kendini iyi hissediyor spora gidince. bende artık düzenli spor yapanlardan oldumm da:)

bitki çayı bende bazen evde demliyorum canım istediğinden değil de ne içeçeğimi bilmediğimden bu iyidir diyip içiyorum. liptonun kış çayını almıştım geçen sene karışım aslında ama tadını sevdim. akşam uyumadan 1 bardak su içmenin faydası çokmuş aslında. sabahta limonlu su için diyorlar ama :)

tarçın karanfil genelde boğaz enfeksiyonu geçirdiğim zamanlar surahinin içine atıyorum suyun tadını güzel yapıyor karanfilinde enfeksiyona iyi geldiğini duymuştum çay olarak denemek lazım malzemem var :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…