60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Ben 2.yi testle yaptım ama bence biz de hesaplıyoruz zaten aynı günleri. Tahmini adet gününden 18 gün önce başla calışmalara 10 gün boyunca gün aşırı konuya eğilin.
Olursa 5. Gebeligim olacak en son mayista kurtaj oldum kalbi durdu 1 kizim var 9 yasinda kardes istiyoruz insallah nasipse bekliyoruz tekrar.. dedigine katiliyorum taniyana kadar baya bir sure geciyor.. evet yum.gununu de biliyorum ama onu gormek istedim cift kirmizi olacak mi yum.gununde.. sen de 3.yu mu istiyorsun?

Olursa 5. Gebeligim olacak en son mayista kurtaj oldum kalbi durdu 1 kizim var 9 yasinda kardes istiyoruz insallah nasipse bekliyoruz tekrar.. dedigine katiliyorum taniyana kadar baya bir sure geciyor.. evet yum.gununu de biliyorum ama onu gormek istedim cift kirmizi olacak mi yum.gununde.. sen de 3.yu mu istiyorsun?
Ay yok, Allah isteyenlere versin bize de sağlıklı büyütmeyi nasip etsin 2 kızım var cok yordular bizi ağzımız yandı. :)) iki cizgi nin cok net olması 24-48 saat icinde yumurtlama olacaği anlamina geliyor yumurtlama olunca silikleşiyor. Genelde erkek olmasini isteyenler ertesi gününü tercih ediyor. Bu y daha hizli x icerde daha uzun yaşıyor muhabbetinden öturu.

Ay yok, Allah isteyenlere versin bize de sağlıklı büyütmeyi nasip etsin 2 kızım var cok yordular bizi ağzımız yandı. :)) iki cizgi nin cok net olması 24-48 saat icinde yumurtlama olacaği anlamina geliyor yumurtlama olunca silikleşiyor. Genelde erkek olmasini isteyenler ertesi gününü tercih ediyor. Bu y daha hizli x icerde daha uzun yaşıyor muhabbetinden öturu.
Allah bagislasin tatlim guzel gunlerini gostersin aminnn.. insallah nasipse gelsinn:)

Hanımlar günaydın iyi haftalar olsun. yeni listeyi oluşturmaya başladım. düzenlemeler yapıyorum.
F Fikrus boy bildirimi yapabilir misin?
T tatlu seninde boy ve hedef kilo bildirimin eksik. eksiksiz bir liste hazırlayalım bu sefer değil mi? güzel bir dönem bizi bekliyor.

Arkadaşlar merhaba herkese :KK3: Ben de size katılabilir miyim ne yapmam gerekiyor :KK49:
merhabalar hoşgeldin. pazartesi günleri kilo bildirimi yapıyoruz ve diğer günler sohbet ediyoruz sağlıklı beslenme ve diyet süreçlerimiz ile ilgili bir zorundalığımız yok. listeye eklemem için boy kilo ve hedef kilonu da yazarsan bu haftaki listeye ekleyebilirim

Synonyms Synonyms Ben 68 ile başladım ama lütfen yani :))
bize katıldığın kiloyu yazmıştım tmm onu ekliyorum o zaman :)

bu arada kilo verme ile ilgili günlük bir konumuz olsun onun üzerinde sohbetlerimiz olsun mu acaba? :KK49: birbirimizden öğrenebileceğimiz çok şey olabilir. veya eksik yaptığımız herhangi bir şey vardır illaki. :cool:

bize katıldığın kiloyu yazmıştım tmm onu ekliyorum o zaman :)

bu arada kilo verme ile ilgili günlük bir konumuz olsun onun üzerinde sohbetlerimiz olsun mu acaba? :KK49: birbirimizden öğrenebileceğimiz çok şey olabilir. veya eksik yaptığımız herhangi bir şey vardır illaki. :cool:

Olur bana uyar ben katılırım canım :KK66:

Synonyms Synonyms sinemcim geç mi yazdım:KK61: ? Okulun ilk günüydü ya yeni öğrencilerimle tanıştım. Heyecanlıydim bu sabah ondan bu vakte kaldı kusura bakma pls. Ama beni de eklee ne olur :dua:

Kaçırmışsın başını o pers. ya da cuma itibari ile ulaştığım kiloydu:)) Pzt. başladım gecen hafta Synonyms Synonyms Neyse kızlar yapabiliyor iseniz diyetisyen komşumuza geceden kaynamış 1 sb sıcak suya 1 çubuk tarçın ve 1 karanfil koyup sabah ilk kaltığında aç karnına ilk onu içmesini söylemiş hem tok tutuyor hem daha fazla yaktırıyor şekeri dengeliyor ama beni tadı çok baydığı için birkaç günden sonra yapamıyorum

X