60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Selam kızlar beni de alın aranıza Ne yapmam gerekiyor?
hoşgeldinn. pazartesi günü bir liste yayınlıcaz sadece pazartesi günleri kilo bildirimi yapıp diğer günler sohbetini bizden esirgememen gerekiyor:) bir şartımız yok yeni mi başladın nasıl diyete nasıl bir yöntem izliyorsun?

** yeni aramıza katılan arkadaşlar pzartesi boy ve hedef kilo bildirimi yaparsanız listeye onları de eklerim.

Tekrar herkese merhaba, bu hafta online pilates ve diyetisyene başlayacaktım fakat erteledim. Aniden annem ameliyat olacak oldu ve planlar değişti. Annem ve babam bir süre bende kalacak. Bu arada şekersiz 21 diye bir instagram sayfası var ona uymaya çalışıyorum. Pazartesi kilo bildirimi yaparım

Evet, pazartesi iyi bence de. Hadi bakalım.. Synonyms bebek mi istiyorsunuz? Insallah gönlünüze göre olsun. Hedefiniz kaç kızlar? 60 ın altına düşmek mi? Boy 1.68 Hedef 59 ama 60 tan sonra yüzüm çirkinleşmeye başlıyor herkes uyarıyor sonra. 61-62 de iyi bana aslında ama 1-2 kilo alma payı bırakmak istiyorum :))

Benim boyum 160 ve 55 kilo hedefim. Daha önce 1 kez diyetisyene gittim daha doğrusu online görüştük. Çok kilo verememiştim ama fazla muhabbetim olmayan insanlar bile durdurup sen ne kadar zayıflamışsın diyordu.

düşünüyoruz 1 seneyi geçti evliliğimiz birde kayıplarımız var öyle olunca hayırlısını diliyoruz tabiki. 1 haftadır test yapmadım bir heyecanım da yok bekliyorum öyle :)

düşünüyoruz 1 seneyi geçti evliliğimiz birde kayıplarımız var öyle olunca hayırlısını diliyoruz tabiki. 1 haftadır test yapmadım bir heyecanım da yok bekliyorum öyle :)
Regli bir hafta mi gecti adasim? Oyleyse yap hadi guzel haber duyalim:)

akşam test alıcam sonucu paylaşırım:) senin içinde hakkında hayırlısı ateş ölçme ile de yapabilirsin onu aslında
Canim aslinda ben biliyorum da agridan, bi deneyim bakalim dedim aslinda erken yumurtluyormusum ya da gec yum. Diyenleri gorunce bi de ben deneyim dedim..
Insallah guzel haberini duyariz
bu ay sizde sıkı calisma oldu mu ?

Canim aslinda ben biliyorum da agridan, bi deneyim bakalim dedim aslinda erken yumurtluyormusum ya da gec yum. Diyenleri gorunce bi de ben deneyim dedim..
Insallah guzel haberini duyariz
bu ay sizde sıkı calisma oldu mu ?
Test yaptim sonuc negatif. Artik sonraki aylarda hayirlisiyla

Test yaptim sonuc negatif. Artik sonraki aylarda hayirlisiyla

Canım senin troidin vardi degil mi? Bende bebek istiyorum baska problemlerim de vardı septum gibi oblari hallettim tek sonr troid cikti onun icinde ilac kullaniyorum troidde sıkıntı yaratıyormuş bebek meselesinde...
Ben gözüm kirmizilarda her ay bebek geldimi gelecekmi diye bekliyorum ama gelmiyor tırtılım
Rabbim isteyen herkese fazla özlem cektirmeden saglicakla ahlakli tatli bebisler versin..

Arkadaşlar merhaba herkese Ben de size katılabilir miyim ne yapmam gerekiyor

1 hafta geçti direk kan tahliline mi gitsem acaba?
Hayırlısı olsun canım. Ben de düzenli adet olurum aslında ama korunmayi birakinca uzuyor süre kac kere yanlış alarm oldu 4-5 ay sonra oldu bünye anca alışıyor galiba, yabancı cismi tanımaya çalışıyor kendini hazırlıyor. Diyeceğim o ki bu ay olmadı önümüz aylara alırsınız güzel haberi, yakındır inşallah.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…