60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

kızlar birde ben kendime bir liste yaptım düzenli tertipli bir insan olma yolunda kararlıyım:) 30 olmadan önce bu düzeni oturtmam gerekiyordu son 1 hafta da karar verdim :) listeyi sizinle de paylaşayım belki sizin içinde bir yol gösterici olabilir.

Nasıl kullanacaksın listeyi? Güzel olmuş ama biryerden sonra uymuyor insan şahsen ben uyamıyorum bir iki günün ardından tekrar özüme dönüyorum :))) Gerçi cilt bakımı ve dengeli beslanme haricindekileri yapıyorum günlük.

Nasıl kullanacaksın listeyi? Güzel olmuş ama biryerden sonra uymuyor insan şahsen ben uyamıyorum bir iki günün ardından tekrar özüme dönüyorum :))) Gerçi cilt bakımı ve dengeli beslanme haricindekileri yapıyorum günlük.
Bende çok tutarlı değilim aslına:) sadece kilomu haftalık yazmayı düşünüyorum diğerlerine günlük yaptıklarıma * yapıp kontrol altında tutmayı hedefliyorum. Daha fazlaları da eklenebilir belki ama şimdilik yetsin. Benimde problemli bir cildim var cilt bakimi derken tonik krem faslını dâhil etmeyi düşünüyorum. Yapsamda yapmasada listeyi duzenlemeye kararlıyım. Ak kara çıksın meydana:)

Günaydın kızlar :KK66:

Maydonoz suyu yada sirkeli su iciyor musunuz? Eğer içmiyorsanız icmenizi öneririm hem ödem atıyor yag yakıyor hemde cildi güzelleştiriyor karaciğeri temizlediği için...
Yoğun aknesi olana öneririm biliyorsunuz ki cilt güzelliği karaciğerden sorulur :KK66:

Günaydın kızlar :KK66:

Maydonoz suyu yada sirkeli su iciyor musunuz? Eğer içmiyorsanız icmenizi öneririm hem ödem atıyor yag yakıyor hemde cildi güzelleştiriyor karaciğeri temizlediği için...
Yoğun aknesi olana öneririm biliyorsunuz ki cilt güzelliği karaciğerden sorulur :KK66:
Organik elma sirkesi aldım bende 2 gün önce akşamları 1 tatlı kaşığı suyun içine ekleyip içmeyi düşünüyorum ama henüz başlayamadım.

Organik elma sirkesi aldım bende 2 gün önce akşamları 1 tatlı kaşığı suyun içine ekleyip içmeyi düşünüyorum ama henüz başlayamadım.

Ben içiyorum canim su ile karistirip inan cilt tonunu esitliyor tertemiz yapiyor sirkeyi tonik olarak bile kullananlar var ben okadarini yapmadim ama cilde iyi geldigi kesin...
Birde sirkeli suda dogal baktireler oluyormus bu hem mideyi temizliyormus hemde bagirsaklarda sindirimi kolaylastiriyormus faydasi soylemekle bitmiyor yani...

Sirkeye güvenemiyorum annem yaptı aslında ama bı tuhaf. Hazır sirkelere de tabi ki güvenip kullanmıyorum , yani öyle kalıyor benim sirke işi

Kızlar bi de bu sıra midem küçüldü ne yesem rahatsız ediyor. Ben de az yemeğe başladım ama menümdeki daha sağlıksız olanları yiyip sağlıklı olanları da esgeciyorum bu sefer.
Mesela öğle yemeğinde kavun, az peynir, çekirdek, iki küçük tuzlu kurabiye, 5 beyaz leblebi yedim üstüne de ballı kahve. Şimdi gayet tok hissediyorum, hatta bence lezzetli şeyler yediğim için damak tadım da tatmin oldu. Amaa haşlanmış yumurta marul yoğurt yesem mesela daha iyiydi besin değeri açısından. (Ama canım çekmiyor onları)

Kızlar bi de bu sıra midem küçüldü ne yesem rahatsız ediyor. Ben de az yemeğe başladım ama menümdeki daha sağlıksız olanları yiyip sağlıklı olanları da esgeciyorum bu sefer.
Mesela öğle yemeğinde kavun, az peynir, çekirdek, iki küçük tuzlu kurabiye, 5 beyaz leblebi yedim üstüne de ballı kahve. Şimdi gayet tok hissediyorum, hatta bence lezzetli şeyler yediğim için damak tadım da tatmin oldu. Amaa haşlanmış yumurta marul yoğurt yesem mesela daha iyiydi besin değeri açısından. (Ama canım çekmiyor onları)

Su ile karıştırıp içebilirsin sirkeyi ben marketten alıyorum dogal sirke almadim ama ev yapimi sirke daha makbul bence... Evet mide küçülmesi bendede oldu ama yemeye çalışıyorum canım...
Çünkü günlük alman gereken kaloriden az alinca bu seferde metobolizma yavaşlıyor kilo vermen yavaşlıyor...
Yumurtani peynirini kuru yemisini ye ihmal etme canım... Miden kuculduyse ara ogunlerindeki yicegin seyleri cesitlendir ama günlük alman gereken kalori ihtiyacını doldur mutlaka...

Merhaba kızlar hiç sesiniz çıkmıyor diyetler nasıl gidiyor. Gününüz nasil geciyor..

Bu arada benim reglim bu hafta sonu tartilara korka korka çıkıyorum odem olur mu fazla cikarmiyim diye ama 60.9 ciktim bu sabah cok mutlu oldum... Hergun tartiya cikmak iyi birsey degil ama huy edinmisim evimdeysem her sabah çıkıyorum tartiya sizde durumlar nasıl?

Selam arkadaşlar kusura bakmayın yazamıyorum.
Hecen haftada kilo bildirimi yapamadım. Hiç dikkat edemiyorum iki haftadır iştahım mı açıldı ben mi boşverdim anlamıyorum.
Bugün tartıldım adetliğimde ama + 400 gr fazla çıktım iki hafta yani 59,6 kg çıktım :KK43:(

F Fikrus Dream00 Dream00 T tatlu The Woman The Woman hanımlar kilolar iyi gidiyor bence. havaların soğumasıyla biraz daha zorlaşacak diyetler bence o yüzden problem etmeyin küçük iniş çıkışları. bu bi geçiş süreci. benim regl biraz gecikti. bi acaba diyerek bende diyet yapmıyorum 1 haftadır. sağlıklı beslenmeye devam tabi:)

**kilo bildirimi için pazartesi günlerini seçelim demiştiniz o şekilde mi ilerleyelim yoksa cuma ya devam mı?
**yeni liste içinde kilo bildirimi yapanları yeni yapıp oraya yazıcam diğer listeyi güncellemeyi böyle yapmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?

F Fikrus Dream00 Dream00 T tatlu The Woman The Woman hanımlar kilolar iyi gidiyor bence. havaların soğumasıyla biraz daha zorlaşacak diyetler bence o yüzden problem etmeyin küçük iniş çıkışları. bu bi geçiş süreci. benim regl biraz gecikti. bi acaba diyerek bende diyet yapmıyorum 1 haftadır. sağlıklı beslenmeye devam tabi:)

**kilo bildirimi için pazartesi günlerini seçelim demiştiniz o şekilde mi ilerleyelim yoksa cuma ya devam mı?
**yeni liste içinde kilo bildirimi yapanları yeni yapıp oraya yazıcam diğer listeyi güncellemeyi böyle yapmayı düşünüyorum siz ne dersiniz?
Gunaydin canim pazartesi iyi gibi.. digerini de nasil istersen.

X