60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Kızlar herkese günaydın
Kahvaltımı güzelce yaptım... Ara öğünümde kahvemi içtim su da içiyorum sizin nasıl gidiyor saglikli diyetler
Biraz sohbet edelim
Bayramda ailemi ziyarete memlekete gittim annemler birşey anlamadi aynısın dediler . dedim 4 kilo verdim hic mi belli olmadı...
Sonra amcamlara gittigimde kuzenlerim zayiflamissin dediler onlar anladi...
Insan zayiflayinca cevredende duymak istiyor sanirim... Aynaya bakinca bende pek bi farklilik görmüyorum ama kıyafetlerin bollasmasindan anliyorum zayfladigimi...

Kızlar günaydın bu hafta listeyi yayınlayamadım kusura bakmayın. Tatildeyim önümüzdeki hafta pazartesi paylaşabilirim. Bu arada sanirim listeyi yeniden düzenlemek gerekiyor katılımcı sayımız çok azaldı.

Merhaba
Burda paylasimlari artirsakmi sadece kilo durumunu yazmak bağlılık yaratmiyor bence o sebeble azaliyor katılımcı

aslında önceden yaptıklarımızı yediklerimizi yazıyordukk, sonra azaldı herkes tatilde ya ondan galiba.. katılım az.

Bencede tatilde oldugumuzdan böyle esasen net olarak kac kişiyiz ki bilen var mi? Ama bence kilo girisinden cok ne yedigimizi spro olarak neler yaptigimizi diyetin nasil gittigibi zorlandigimiz noktalari falan yazarsak daha gaza getirici olur daha hevesli olur bana kalirsa...
Hatta belki ikiserli gruplar halinde yaris bile yapabiliriz kim daha iyi kilo vercek bu hafta gibisinden daha tesvik edici olur hemde canlılık kazandirir.

yarış bana göre değil canım yaa amaan derim bananee bende hırs yok vesselam

Bu hafta umutlu degilim Ben üst üste kutlamar vardi ve kacirdim ve yürüyüs yapip dengeleyemedim. Insallah almam da vermesemde olur

Hergün sağlıklı bir yiyecek ve faydalarını, o yiyecekle bir tarif araştırıp yazalım. Ekleme tarifler yapılabilir tabiki hatta sağlıklı yemek bildirimlerini dönüşümlü yapabiliriz.

Spor için sizler kadar bilgili değilim sanirim. Sizler bi öneride bulunabilirsiniz.
Burası biraz daha aktif kullanılır hale gelebilir diye düşünüyorum.

Ben de azaldığını düşünüyorum katılımın, diyetin yanısıra günlük rutinlerden bile bahsedebiliriz bence. Bu hafta okul açıldı, tempoma biraz adapte olsam daha fazla yazarım. E tatilde olanlar da en geç Eylül sonuna kadar döner havalar malum.
Kendimize 3 aylık bir hedef belirleyebiliriz ilk etapta, mesela listeye katılmak isteyenler, 3 ay devam edebilirim diye düşünenlerden olabilir.

F Fikrus iki kişinin eşleşip birbiriyle yarışması fikri çok cazip bence de, daha önce önermiştim ben de ama cevap yazan bile olmadı.
İsteyen olursa haftaya kadar bakalım, ilk listeden sonra isteklilerden kilo durumu yakın olanları eşleştirebiliriz

Sinemcin aslında tartı günlerini Pazartesiye mi taşımak temelli. Haftasonu cozutanlar için çözüm olur. Hem de cuma zayıflama yarışması gruplarından farklı bir yanımız olur

Merhaba
Bencedde daha tesvik edici olur ben 56 54 kiloyaa kadar dusmek istiyorum ikili gruplar olsuturabiliriz uc ayda devam edebilirim ...

Kızlar gününüz nasıl gecti neler yediniz bugün
Bubaralar pis boğazlığım uzerimde cikolatali pasta mozaik pasta hayali kuruyorum resmen tatli aşeriyorum...
Kendimi zor tutuyorum

Kızlar gününüz nasıl gecti neler yediniz bugün
Bubaralar pis boğazlığım uzerimde cikolatali pasta mozaik pasta hayali kuruyorum resmen tatli aşeriyorum...
Kendimi zor tutuyorum
Ayy canim ya kiyamamm... dun tartildim 61.9 cikti valla cok kasmiyorum napiyim ya zaten stresliyimm yiceksem yiyorum abartmadann..

Ayy canim ya kiyamamm... dun tartildim 61.9 cikti valla cok kasmiyorum napiyim ya zaten stresliyimm yiceksem yiyorum abartmadann..

Dün aksam tatlı yememek icin uyudum erkenden.. Birgun kendime izin veriyorun haftada birgun bir ogun istedigin ne ise yiyorum tatli hayalimi o gune bırakıyorum o sebeple... Hem vucutda şaşırmış oluyor canım...

bende kendimi sikinca daha cok yiyorum savah ve oglen yiyip akşam sadelessem iyi olacak ama bir turlu beceremiyorum

Merhabba canım diyet yapmadan önce bende sabah kahvalti yapmazdim ise giderken oglen yerdim onuda acligimi bastiracak kadar yerdim ama asil kalorili öğünüm aksam olurdu... Sonra kilo aldim oturarak calistigim icin gobek basen kalca sisti bende...
Dikkat edeyim dedim diyeg gibi değilde biraz dikkat edeyim dedim o donem kendimi kisitladikca baktimki 2 gun kisitliyorum ucuncu gun fazlasiyla yiyorum böyle boyle epey bi zaman geçti...
Sonra bu boyle olmucak dedim yemeklerimi duzene soktum 6yi 15 gece kalkiyorum troid ilacimi iciyorum 7 15e kadar makyaj sac bas kiyafett hallediyorum kahvalti hazırlayorum 7 15te kahvaltiya oturuyorum bucukta kalkiyorum işe gidiyorum.
9 bucukta ara ogun yapiyorum gunu butun ana öğünlere ve ara ogunlere uyarak geciriyorum su icmeye dikkat ediyorum sonra ne farkettim biliyormusun?

Kendini ac birakmayip butun ogunlerini duzenli alınca hic hir ogunde saldirircasina yemiyorsun fazla yiyemiyorsun birde suyu yeterli duzeyde icince acliktan elin ayağın titremiyor...
Tabiki nefsim icin hafta bir gun kendime izin veriyorum canimin cektigi seyleri yiyorum ve buna ragmen kilo veriyorum...

Ha birde dip not meyveyi seven bir insan degilim ama yiyeyeceksem sabah ogle gibi zamanlarda yiyorum asla aksam yemiyorum. Birde temiz karbonhidratta alsam almam gerekenden fazla almissam ogun ekstra hareket etmeye calisiyorum yaksin diye ama normalde spor yapan biri degilim hic yapmıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…