60-69 Kilo Aralığındakiler Birlikte Zayıflıyor!

Slm kizlar 3 gundur karbonhidrat diyetindeyim boltereyegi yumurta peynir balik et gibi seyler sinirsiz cunku 0 puan gunluk 60 70 araştırma olursa kilo veriyorsun
Sabah Peynirli yumurta tereyaginda yaptim puan listesi nette var bakalim yarin tartilacagim ins

4 gun boyunca nasil beslendiginizi yazar misiniz
Canim k.b gec döndüm. 4 gun ust uste 1bucuk saat kardiyo yaptim yani 500 kcal falan verdiriyor. Protein agirlikli yedim bol su ictim. Tatli ve ekmegi kestim. Tuzu azalttim. 3 gunde bir direnc egzrszi de yapiyorum. Bu sekilde verdim. Normalde tiroit hastasiyim ama %50 beslenme %50 spor oldugunu dusunuyorum bu isin.Spor hocam misir puskulu+kiraz sapininda odem attiracagini soyledi..
Simdi haslanmis tahıllarla salata yapmaya baslayacagim.. degisik seyler deniyorum bakalim. Kolay gelsin size de :)

kesinlikle isin sırrı spor kilo verdirip vucudu sekle sokuyor uyarilarini dikkate alacagim tesekkurler

Selam herkese, canım çok tatlı istiyor kızlar sormayın başım dertte, özellikle çikolata ve türevleri geçiyor gözümün önünden. Öyle tarçınlı sütle filan da kanmiyor benim bünyem. Napicam bilemiyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…